Ajax loader

Mixed Martial Arts Promotion

Thunderstrike Fight League

Thunderstrike Fight League
  • Name: Thunderstrike Fight League
  • Headquarters: Poland
  • Acronyms: TFL
  • Promotion Links:

TFL Events

Thunderstrike Fight League 15 Saturday, October 20, 10:00 AM ET
Pl Lublin, Poland Europe Eastern Region
Main Event Title Fight Szymajda vs. Cadena II Show Bouts add_circle
Bout   Info
Hubert Szymajda   vs.   Guilherme Cadena   Rumored   3 x 5 Minute Rounds Bout Page
Thunderstrike Fight League 14: Akpol Night Saturday, June 16, 4:00 PM ET
Pl Hala im. Arkadiusza Gołasia Kraśnik, Poland Europe Eastern Region
Main Event Szymajda vs. Lopes Show Bouts add_circle
Bout   Info
Hubert Szymajda   defeats   Maikon Lopes   via Submission, Rear Naked Choke   4:18 Round 1 of 3 Bout Page
Cezary Oleksiejczuk   defeats   Vadim Yakshuk   via KO/TKO, Punches   2:30 Round 1 of 3 Bout Page
(Boxing)   Sebastian Kotwica   vs.   Shely Santana   Ends in a Draw, Majority   4 Rounds, 12:00 Total Bout Page
Jakub Ozga   defeats   Piotr Kostuch   via Decision, Unanimous   3 Rounds, 9:00 Total Bout Page
Judyta Rymarzak   defeats   Izabela Badurek   via Decision, Unanimous   3 Rounds, 15:00 Total Bout Page
Karol Michalak   vs.   Grzegorz Lipski   Ends in a No Contest, Eye Injury   Round 1 of 3 Bout Page
Krystian Blezień   defeats   Maciej Kierzkowski   via KO/TKO, Retirement   5:00 Round 1 of 3 Bout Page
Filip Bątkowski   defeats   Kamil Goral   via Submission, Rear Naked Choke   Round 2 of 3 Bout Page
Michał Guzik   defeats   Wojciech Żuchnik   via Decision, Unanimous   3 Rounds, 9:00 Total Bout Page
Daniel Matuszek   defeats   Patryk Kaczmarczyk   via Decision, Split   3 Rounds, 9:00 Total Bout Page
Paweł Milanowski   defeats   Bartłomiej Sapiecho   via Decision, Unanimous   3 Rounds, 9:00 Total Bout Page
Kamil Giez   defeats   Jacek Radziak   via KO/TKO, Punches   2:06 Round 1 of 3 Bout Page
Dominik Wydra   defeats   Daniel Nalepka   via Decision, Unanimous   3 Rounds, 9:00 Total Bout Page
Magdalena Czaban   defeats   Weronika Pietruszka   via KO/TKO, Head Kick   Round 2 of 3 Bout Page
Pl Hala Globus Lublin, Poland Europe Eastern Region
Main Event Title Fight Szymajda vs. Cadena Show Bouts add_circle
Bout   Info
Guilherme Cadena   defeats   Hubert Szymajda   via Disqualificaton, Soccer Kick   3:16 Round 1 of 3 Bout Page
Izabela Badurek   defeats   Barbara Nalepka   via KO/TKO, Punches   2:30 Round 3 of 3, 12:30 Total Bout Page
Mariusz Skwarek   defeats   Grzegorz Stelmasiewicz   via KO/TKO, Punches   2:58 Round 1 of 3 Bout Page
Cezary Oleksiejczuk   defeats   Jakub Martys   via KO/TKO, Punches   4:17 Round 2 of 3, 9:17 Total Bout Page
Rafał Kijańczuk   defeats   Jonathan Casariego   via KO/TKO, Punches   0:19 Round 1 of 3 Bout Page
Michał Folc   defeats   Paweł Lisiewski   via Submission, Rear Naked Choke   3:14 Round 2 of 3, 8:14 Total Bout Page
Sławomir Kołtunowicz   defeats   Bartłomiej Wdowiak   via Submission, Armbar   2:14 Round 1 of 3 Bout Page
Adrian Bartosiński   defeats   Wojciech Żuchnik   via Decision, Unanimous   3 Rounds, 15:00 Total Bout Page
Karol Michalak   defeats   Łukasz Talarowski   via Submission, Rear Naked Choke   0:57 Round 2 of 3, 5:57 Total Bout Page
Marcin Skrzek   defeats   Mateusz Makarowski   via Submission, Guillotine Choke   1:13 Round 1 of 3 Bout Page
Marcin Łuczyński   defeats   Przemysław Chimczuk   via KO/TKO, Punches   0:49 Round 3 of 3, 6:49 Total Bout Page
Artur Berezovskiy   defeats   Michał Pach   via Decision, Split   3 Rounds, 9:00 Total Bout Page
Jacek Buczko   defeats   Marcin Izdebski   via KO/TKO, Punches   2:12 Round 3 of 3, 8:12 Total Bout Page
(Kickboxing)   Łukasz Bartnik   defeats   Krystian Sitko   via Decision, Unanimous   3 Rounds, 9:00 Total Bout Page
Paweł Sidor   defeats   Kamil Goral   via Submission, Rear Naked Choke   2:01 Round 1 of 3 Bout Page
Anna Tarsińska   defeats   Monika Kędzierska   via Decision, Split   3 Rounds, 9:00 Total Bout Page
Robert Ruchała   defeats   Marcel Kachel   via Submission, Rear Naked Choke   1:46 Round 3 of 3, 7:46 Total Bout Page
Pl Hala MOSiR Radom, Poland Europe Eastern Region
Main Event Rutkowski vs. Duński Show Bouts add_circle
Bout   Info
Daniel Rutkowski   defeats   Patryk Duński   via Submission, Guillotine Choke   Round 2 of 3 Bout Page
Kacper Formela   defeats   Lucas Tenorio   via KO/TKO, Kick to the Body   Round 2 of 3 Bout Page
Michał Elsner   defeats   Luis Correia   via Submission, Guillotine Choke   0:25 Round 1 of 3 Bout Page
Adrian Bartosiński   defeats   Michał Pach   via Decision, Unanimous   3 Rounds, 15:00 Total Bout Page
Łukasz Siwiec   defeats   Krystian Blezień   via Submission, Armbar   Round 1 of 3 Bout Page
Marcin Skrzek   defeats   Vasyl Chalych   via Submission, Armbar   Round 1 of 3 Bout Page
Krystian Krawczyk   defeats   Sławomir Kołtunowicz   via Decision, Unanimous   3 Rounds, 15:00 Total Bout Page
Michał Choiński   defeats   Jakub Ozga   via Submission, Rear Naked Choke   Round 3 of 3 Bout Page
Piotr Kacprzak   defeats   Kamil Piegat   via Submission, Heel Hook   Round 1 of 3 Bout Page
Cezary Kruszniewski   defeats   Piotr Sparzak   via Submission, Triangle Choke   Round 1 of 3 Bout Page
Cezary Oleksiejczuk   defeats   Igor Czernik   via KO/TKO, Punches   Round 1 of 3 Bout Page
Krzysztof Świętulski   defeats   Grzegorz Stelmasiewicz   via Decision, Unanimous   3 Rounds, 9:00 Total Bout Page
Patryk Kulesza   defeats   Jarosław Wróbel   via Decision, Unanimous   3 Rounds, 9:00 Total Bout Page
Pl Hala A. Gołasia Kraśnik, Poland Europe Eastern Region
Main Event Title Fight Oleksiejczuk vs. Andrade Show Bouts add_circle
Bout   Info
Michał Oleksiejczuk   defeats   Charles Andrade   via KO/TKO, Punch   Round 1 of 3 Bout Page
Cezary Kęsik   defeats   Mateusz Ostrowski   via KO/TKO, Punches   1:12 Round 2 of 3, 6:12 Total Bout Page
Sebastian Kotwica   defeats   Guilherme Cadena   via Decision, Unanimous   3 Rounds, 15:00 Total Bout Page
Krystian Blezień   defeats   Mariusz Skwarek   via KO/TKO, Punches   Round 2 of 3 Bout Page
Marek Wrzaszcz   defeats   Artur Pawlik   via Submission, Armbar   Round 3 of 3 Bout Page
Marcin Skrzek   defeats   Paweł Lisiewski   via Decision, Unanimous   3 Rounds, 12:00 Total Bout Page
Witalij Dżus   defeats   Marian Strus   via Decision, Unanimous   3 Rounds, 12:00 Total Bout Page
Natalia Matląg   defeats   Adrianna Stańkowska   via Decision, Unanimous   3 Rounds, 12:00 Total Bout Page
Thunderstrike Fight League 10 Saturday, November 12, 2016
Pl Hala MOSiR Lublin, Poland Europe Eastern Region
Main Event Title Fight Oleksiejczuk vs. Klinger Show Bouts add_circle
Bout   Info
Michał Oleksiejczuk   defeats   Łukasz Klinger   via KO/TKO, Punches   Round 1 of 3 Bout Page
Jakub Piesiewicz   defeats   Mikołaj Kałuda   via KO/TKO, Punches   Round 2 of 3 Bout Page
Sebastian Kotwica   defeats   Sławomir Szczepański   via KO/TKO, Head Kick   0:43 Round 1 of 3 Bout Page
Piotr Poniedziałek   defeats   Marcin Bartosik   via KO/TKO, Punches   Round 1 of 3 Bout Page
Marek Wrzaszcz   defeats   Tomasz Makowski   via KO/TKO, Punches   Round 2 of 3 Bout Page
Mariusz Skwarek   defeats   Łukasz Szecówka   via Submission, Rear Naked Choke   Round 1 of 3 Bout Page
Piotr Walawski   defeats   Artur Skrzypiec   via Submission, Armbar   Round 1 of 3 Bout Page
Nikodem Ziemecki   defeats   Witalij Dżus   via KO/TKO, Punches   Round 1 of 3 Bout Page
Vladislav Chernobrivtsev   defeats   Cezary Oleksiejczuk   via KO/TKO, Punches   Round 1 of 3 Bout Page
Marcin Skrzek   defeats   Adrian Żak   via KO/TKO, Punches   Round 1 of 3 Bout Page
Jarosław Wróbel   defeats   Jakub Jerzuchowski   via KO/TKO, Punches   Round 3 of 3 Bout Page
Paweł Lisiewski   defeats   Paweł Sidor   via Submission, Armbar   Round 3 of 3 Bout Page
Wojciech Żuchnik   defeats   Mikołaj Dziąbor   via KO/TKO, Punches   Round 2 of 3 Bout Page
Kemran Borchashvili   defeats   Paweł Czuj   via KO/TKO, Punches   Round 2 of 3 Bout Page
Bartosz Kowal   defeats   Jakub Niewiadomski   via Submission, Armbar   Round 1 of 3 Bout Page
Michał Sobiech   defeats   Marcin Kowalczyk   via Submission, Rear Naked Choke   Round 1 of 3 Bout Page
Adrianna Stańkowska   defeats   Barbara Judin   via Decision, Unanimous   3 Rounds, 9:00 Total Bout Page
Pl Hala CSiK Garwolin, Poland Europe Eastern Region
Main Event Piesiewicz vs. Gralka Show Bouts add_circle
Bout   Info
Dawid Gralka   defeats   Jakub Piesiewicz   via Decision, Unanimous   3 Rounds, 15:00 Total Bout Page
Cezary Kęsik   defeats   Piotr Walawski   via KO/TKO, Punches   2:06 Round 2 of 3, 7:06 Total Bout Page
Łukasz Siwiec   defeats   Przemysław Fajer   via Submission, Armbar   4:09 Round 2 of 3, 9:09 Total Bout Page
Adrian Żak   defeats   Alan Czajkowski   via Decision, Unanimous   3 Rounds, 9:00 Total Bout Page
Paweł Jarczok   defeats   Michał Kowalski   via KO/TKO, Punches   1:33 Round 3 of 3, 7:33 Total Bout Page
Łukasz Hryszkiewicz   defeats   Kasjan Kaźmierczak   via KO/TKO, Punches   1:45 Round 3 of 3, 7:45 Total Bout Page
Cezary Oleksiejczuk   defeats   Piotr Herman   via KO/TKO, Punches   2:59 Round 1 of 3 Bout Page
Krzysztof Kubas   defeats   Karol Żurowski   via Decision, Unanimous   3 Rounds, 9:00 Total Bout Page
Thunderstrike Fight League 8: Title Show Saturday, January 16, 2016
Pl Hala MOSiR Lublin, Poland Europe Eastern Region
Main Event Title Fight Oleksiejczuk vs. Borowski Show Bouts add_circle
Bout   Info
Michał Oleksiejczuk   defeats   Łukasz Borowski   via Submission, Rear Naked Choke   3:39 Round 2 of 3, 8:39 Total Bout Page
Jakub Piesiewicz   vs.   Mikołaj Kałuda   Ends in a Draw, Majority   3 Rounds, 15:00 Total Bout Page
Cezary Kęsik   defeats   Jan Kwiatoń   via KO/TKO, Punches   2:49 Round 1 of 3 Bout Page
Łukasz Bieniek   defeats   Przemysław Fajer   via Decision, Unanimous   3 Rounds, 15:00 Total Bout Page
Marcin Bartosik   defeats   Michał Filanowski   via KO/TKO, Punches   2:43 Round 1 of 3 Bout Page
Jakub Majoch   defeats   Grzegorz Lipski   via Decision, Unanimous   3 Rounds, 15:00 Total Bout Page
Robert Ptasiński   defeats   Dawid Pancerz   via KO/TKO, Elbows   Round 2 of 3 Bout Page
Piotr Walawski   defeats   Krzysztof Mielniczuk   via Decision, Unanimous   3 Rounds, 9:00 Total Bout Page
Artur Skrzypiec   defeats   Dariusz Ząbek   via Decision, Unanimous   3 Rounds, 9:00 Total Bout Page
Karol Jędrusiak   defeats   Kamil Giez   via Decision, Unanimous   3 Rounds, 9:00 Total Bout Page
Krzysztof Drwal   defeats   Adrian Żak   via Submission, Armbar   Round 2 of 3 Bout Page
Aleksandra Rola   defeats   Natalia Matląg   via Decision, Unanimous   3 Rounds, 9:00 Total Bout Page
Kemran Borchashvili   defeats   Jakub Niewiadomski   via KO/TKO, Punches   Round 1 of 3 Bout Page
Gustaw Cieślar   defeats   Jarosław Wróbel   via Submission, Armbar   Round 2 of 3 Bout Page
Pl Hala im. Arkadiusza Gołasia Kraśnik, Poland Europe Eastern Region
Main Event Janiszewski vs. Oleksiejczuk Show Bouts add_circle
Bout   Info
Michał Oleksiejczuk   defeats   Tomasz Janiszewski   via KO/TKO, Punches   4:38 Round 2 of 3, 9:38 Total Bout Page
Sebastian Kotwica   defeats   Sebastian Kujawiak   via KO/TKO, Elbows   4:44 Round 1 of 3 Bout Page
Cezary Kęsik   defeats   Krzysztof Mielniczuk   via Decision, Unanimous   3 Rounds, 15:00 Total Bout Page
Łukasz Witos   defeats   Konrad Płaza   via KO/TKO, Punches   3:33 Round 1 of 3 Bout Page
Paweł Obrzut   defeats   Paweł Gołębiewski   via KO/TKO, Doctor Stoppage   1:51 Round 2 of 3, 6:51 Total Bout Page
Seweryn Kirschhiebel   defeats   Michał Wojdat   via Submission, Rear Naked Choke   2:36 Round 2 of 3, 7:36 Total Bout Page
Damian Adamiuk   defeats   Alan Czajkowski   via Decision, Unanimous   3 Rounds, 15:00 Total Bout Page
Roksana Prucnal   defeats   Edyta Czarek   via Submission, Armbar   2:16 Round 2 of 3, 5:16 Total Bout Page
Thunderstrike Fight League 6: PLMMA 46 Saturday, January 24, 2015
Pl Hala MOSiR Lublin, Poland Europe Eastern Region
Main Event Title Fight Bieniek vs. Szulakowski Show Bouts add_circle
Bout   Info
Grzegorz Szulakowski   defeats   Łukasz Bieniek   via KO/TKO, Punches   4:36 Round 1 of 3 Bout Page
Łukasz Talarowski   defeats   Hovannes Chilingaryan   via KO/TKO, Doctor Stoppage   1:01 Round 1 of 3 Bout Page
Hubert Szymajda   defeats   Kamil Lamprycht   via KO/TKO, Elbows   3:12 Round 2 of 3, 8:12 Total Bout Page
Jakub Piesiewicz   defeats   Marcin Sypulski   via Submission, Rear Naked Choke   4:26 Round 2 of 3, 9:26 Total Bout Page
Sebastian Kotwica   defeats   Mateusz Smolak   via KO/TKO, Elbows and Punches   4:47 Round 1 of 3 Bout Page
Michał Oleksiejczuk   defeats   Seweryn Kirschhiebel   via KO/TKO, Corner Stoppage   2:25 Round 2 of 3, 7:25 Total Bout Page
Arbi Nashkhoev   defeats   Sylwester Miller   via Decision, Unanimous   3 Rounds, 15:00 Total Bout Page
Cezary Kęsik   defeats   Krystian Tołkaczewski   via KO/TKO, Elbows and Punches   4:56 Round 1 of 3 Bout Page
Jakub Martys   defeats   Damian Adamiuk   via KO/TKO, Punches   0:50 Round 1 of 3 Bout Page
Maciej Szydłowski   defeats   Piotr Jaszczuk   via Decision, Unanimous   2 Rounds, 6:00 Total Bout Page
Pl Hala MOSiR Lublin, Poland Europe Eastern Region
Main Event Rajacic vs. Wolański Show Bouts add_circle
Bout   Info
Filip Wolański   defeats   Aleksandar Rajacic   via Decision, Unanimous   3 Rounds, 15:00 Total Bout Page
Mateusz Piskorz   defeats   Konrad Płaza   via KO/TKO, Arm Injury   3:41 Round 1 of 3 Bout Page
Marian Ziółkowski   defeats   Tomasz Nebeling   via Submission, Arm Triangle Choke   4:02 Round 2 of 3, 9:02 Total Bout Page
Hovannes Chilingaryan   vs.   Wojciech Marjański   Ends in a Draw, Majority   3 Rounds, 15:00 Total Bout Page
Michał Oleksiejczuk   defeats   Norbert Piskorski   via KO/TKO, Leg Injury   4:30 Round 1 of 3 Bout Page
Jakub Piesiewicz   defeats   Artur Drążek   via Submission, Armbar   4:19 Round 2 of 3, 9:19 Total Bout Page
Adam Jankowski   defeats   Łukasz Talarowski   via Submission, Triangle Choke   2:20 Round 1 of 3 Bout Page
Izabela Badurek   defeats   Marzena Horoszko   via Submission, Rear Naked Choke   1:48 Round 1 of 3 Bout Page
Paweł Domagała   defeats   Marceli Grzeluk   via KO/TKO, Punches   4:50 Round 1 of 3 Bout Page
Pl Hala Widowiskowo-Sportowa Łęczna, Poland Europe Eastern Region
Main Event Płaza vs. Wolny Show Bouts add_circle
Bout   Info
Konrad Płaza   defeats   Dawid Wolny   via Submission, Guillotine Choke   1:30 Round 2 of 3, 6:30 Total Bout Page
Łukasz Bieniek   defeats   Łukasz Bilski   via Decision, Unanimous   3 Rounds, 15:00 Total Bout Page
Grzegorz Szulakowski   defeats   Tomasz Nebeling   via Decision, Unanimous   3 Rounds, 15:00 Total Bout Page
Marcin Sasiński   defeats   Patryk Mituła   via Submission, Armbar   3:52 Round 1 of 3 Bout Page
Jan Kwiatoń   defeats   Michał Oleksiejczuk   via Submission, Triangle Choke   1:53 Round 1 of 3 Bout Page
Adam Gustab   defeats   Damian Błaszczuk   via Submission, Rear Naked Choke   4:43 Round 2 of 3, 9:43 Total Bout Page
Marcin Bartosik   defeats   Hovannes Chilingaryan   via Decision, Unanimous   3 Rounds, 15:00 Total Bout Page
Jacek Czubak   defeats   Rajmund Flejmer   via Submission, Arm-Triangle Choke   4:26 Round 2 of 2, 9:26 Total Bout Page
Thunderstrike Fight League 3 Saturday, February 22, 2014
Pl Hala im. Arkadiusza Gołasia Kraśnik, Poland Europe Eastern Region
Main Event Maciejewski vs. Boldyrev Show Bouts add_circle
Bout   Info
Adam Maciejewski   defeats   Evgeny Boldyrev   via Decision, Unanimous   3 Rounds, 15:00 Total Bout Page
Filip Wolański   defeats   Karol Laba   via KO/TKO, Punches   4:42 Round 1 of 3 Bout Page
Konrad Płaza   defeats   Radosław Wójcik   via Submission, Triangle Choke   1:36 Round 1 of 3 Bout Page
Daniel Rajca   vs.   Tomasz Nebeling   Ends in a No Contest, Accidental Eye Poke From Rajca   0:15 Round 1 of 3 Bout Page
Norbert Piskorski   defeats   Łukasz Borowski   via Decision, Unanimous   3 Rounds, 15:00 Total Bout Page
Łukasz Bieniek   defeats   Sebastian Solarz   via Submission, Anaconda Choke   3:59 Round 1 of 3 Bout Page
Marcin Sasiński   defeats   Paweł Czuj   via KO/TKO, Knee and Punches   1:24 Round 2 of 3, 6:24 Total Bout Page
Pl Hala Pogoń Zabrze, Poland Europe Eastern Region
Main Event Kita vs. Linderman II Show Bouts add_circle
Bout   Info
Michał Kita   defeats   DJ Linderman   via Decision, Unanimous   3 Rounds, 15:00 Total Bout Page
Tomasz Janiszewski   defeats   Sergey Sokha   via Submission, Armbar   1:35 Round 1 of 3 Bout Page
Filip Kopij   defeats   Radosław Wójcik   via KO/TKO, Punches   1:45 Round 1 of 3 Bout Page
Marcin Kłopotowski   defeats   Adam Jankowski   via Decision, Majority   3 Rounds, 15:00 Total Bout Page
Dariusz Świerkosz   defeats   Aleksander Mosingiewicz   via Submission, Guillotine Choke   1:39 Round 1 of 3 Bout Page
Michał Golasiński   defeats   Mateusz Smoliński   via KO/TKO, Punches and Elbows   4:01 Round 2 of 3, 9:01 Total Bout Page
Bartłomiej Jasiński   defeats   Piotr Jaszczuk   via Submission, Achilles Lock   2:40 Round 2 of 3, 7:40 Total Bout Page
Thunderstrike Fight League 1 Friday, November 08, 2013
Pl Hala MOSiR Lublin, Poland Europe Eastern Region
Main Event Zygmunt vs. Badurek Show Bouts add_circle
Bout   Info
Izabela Badurek   defeats   Weronika Zygmunt   via Submission, Arm-Triangle Choke   4:30 Round 1 of 3 Bout Page
Paweł Obrzut   defeats   Paweł Latało   via KO/TKO, Knee Injury   Round 2 of 3 Bout Page
Damian Biłas   defeats   Grzegorz Lipski   via Submission, Heel Hook   4:49 Round 2 of 3, 9:49 Total Bout Page
Michał Bartoszewicz   vs.   Jakub Piesiewicz   Ends in a No Contest, Kimura   2:36 Round 2 of 3, 7:36 Total Bout Page
Mariusz Białas   defeats   Konrad Płaza   via Submission, Brabo Choke   3:39 Round 2 of 3, 8:39 Total Bout Page
Jakub Jerzuchowski   defeats   Piotr Jaszczuk   via Submission, Armbar   3:50 Round 2 of 3, 8:50 Total Bout Page
Patryk Mituła   defeats   Sebastian Kotwica   via Submission, Triangle Choke   3:13 Round 1 of 3 Bout Page
Łukasz Bieniek   defeats   Kamil Rozdzialik   via KO/TKO, Punches   3:27 Round 2 of 3, 8:27 Total Bout Page
Hubert Szymajda   defeats   Przemysław Fajer   via Decision, Unanimous   3 Rounds, 15:00 Total Bout Page

Current TFL champions:

LHW (93 kg): Vacant, since the last champion, Michał Oleksiejczuk signed with the UFC

MW (84 kg): Cezary Kęsik

WW (77 kg): Vacant

LW (70 kg): Guilherme Cadena

FW (66 kg): Vacant

BW (61 kg): Jakub Piesiewicz

Last updated 04.01.2018, 11:05 AM ET
Wiki Contributors:

  • MMAFighting.com : PFL 6 results: Raymond Cooper III snags No. 1 seed with 18-second TKO
  • MMAFighting.com : Kayla Harrison improves to 2-0 with TKO win over Jozette Cotton
  • MMAFighting.com : Bec Rawlings Bare Knuckle FC 2 open workout video
  • MMAFighting.com : PFL 6: Cooper III vs. Kusch live stream online
  • MMAFighting.com : PFL 6 results: Cooper III vs. Kusch
  • MMAFighting.com : Francis Ngannou vs. Curtis Blaydes 2 targeted for UFC Beijing
  • MMAFighting.com : Patricio Freire vs. Emmanuel Sanchez headlines Bellator’s upcoming card in Israel
  • MMAFighting.com : Willie Whitehead misses weight by 14 pounds, Bellator 204 fight with Romero Cotton still on
  • MMAFighting.com : Combate Americas announces one-round qualifiers for Copa Combate tournament
  • MMAFighting.com : James Gallagher: Darrion Caldwell wants Patricio Freire next because he’s ‘scared’ of Irish title defense
  • MMAFighting.com : Bellator 204 weigh-in video, results
  • MMAFighting.com : Watch the MMA Beat now
  • MMAFighting.com : Watch the MMA Beat live now
  • MMAFighting.com : Alan Patrick vs. Scott Holtzman booked for UFC 229
  • MMAFighting.com : Family of late MMA fighter Rondel Clark starts foundation to raise awareness about extreme weight cutting
  • MMAFighting.com : Derrick Lewis says Francis Ngannou ‘looked scared from the get-go’ at UFC 226, has ‘never’ experienced that
  • MMAFighting.com : Watch the MMA Beat live today
  • MMAFighting.com : Morning Report: Mike Perry says he fought Donald Cerrone for free, ‘might as well’ fight him for $100K
  • UFC.com : Unfiltered: Anthony Smith and Luis J. Gomez
  • MMAFighting.com : Kongo to face Timothy Johnson at Bellator 208