Tapology Site Search
MMA Fighters From France
MMA Fighters From France
Fighter | Height | Weight Class | Record | Nation | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Guillaume Bastiani | N/A | Flyweight | Am 1-2-0 | |||||
Guillaume Lorenzo | 5'4" (163cm) | 0-0-0 | ||||||
Guillaume Imbourg | N/A | Welterweight | 1-4-0 | |||||
Guillaume Haye | N/A | 0-0-0 | ||||||
Guillaume Peltier | N/A | Welterweight | 0-1-0 | |||||
Guillaume Hansen | N/A | 0-0-0 | ||||||
Guillaume Adrien | N/A | Middleweight | Am 1-0-0 | |||||
Guillaume Stoecklin | N/A | Welterweight | Am 0-1-0 | |||||
Guillaume Billiau | N/A | Welterweight | Am 1-1-0 | |||||
Guillaume "Structure" Hauet | N/A | 0-0-0 | ||||||
Guillaume "L'Expert" Frenois | 5'7" (171cm) | 0-0-0 | ||||||
Guillaume Bletio | 5'5" (165cm) | Lightweight | Am 1-3-0 | |||||
Guillaume Delattre | N/A | Featherweight | 1-1-0 | |||||
Guillaume La Selva | N/A | 0-0-0 | ||||||
Guillaume Radics | N/A | 0-0-0 | ||||||
Guillot Gautier | N/A | Featherweight | Am 1-0-0 | |||||
Guilon Emmanuel | N/A | 0-1-0 | ||||||
Gustave "Marvelous" Tamba | 5'11" (180cm) | 0-0-0 | ||||||
Guy Salas | N/A | Featherweight | Am 0-1-0 | |||||
Guy N'Guessan | N/A | Heavyweight | 0-0-0 | |||||
Guy Albert Haguy | N/A | 0-0-0 | ||||||
Gwenael Dulac | N/A | Middleweight | Am 7-5-0 | |||||
Gévrise Émane | N/A | 0-0-0 | ||||||
Habib Diakité | N/A | Welterweight | Am 0-1-0 | |||||
Hachimou Almoctar | N/A | Bantamweight | Am 0-1-0 | |||||
Hadillah Mohoumadi | 5'11" (182cm) | 0-0-0 | ||||||
Hadria Bader | N/A | 0-0-0 | ||||||
Hafid Romdhane | N/A | 0-0-0 | ||||||
Haga Rebekoto | 5'4" (163cm) | Flyweight | Am 0-1-0 | |||||
Haga Rabekoto | N/A | Flyweight | Am 0-1-0 | |||||
Hakan Sezer | N/A | Lightweight | Am 4-0-0 | |||||
Hakim Zoulikha | N/A | 0-0-0 | ||||||
Hakim Fehri | N/A | Light Heavyweight | 0-1-0 | |||||
Hakim Hamech | 5'6" (168cm) | Flyweight | 0-0-0 | |||||
Hakim Merzouk | N/A | 0-0-0 | ||||||
Hakim Itouchene | N/A | Featherweight | Am 1-1-0 | |||||
Hakim Derkaoui | N/A | 0-0-0 | ||||||
Halajan Koffi | N/A | Welterweight | Am 10-3-0 | |||||
Hamed "Hamid" Abgour | N/A | 0-0-0 | ||||||
Hamlet Simonyan | N/A | Lightweight | 3-0-0 | |||||
Hamouyoun Salehi | N/A | Flyweight | Am 1-0-0 | |||||
Hamoyoun Salehi | N/A | Flyweight | Am 2-0-0 | |||||
Hamza Elouassif | N/A | 0-0-0 | ||||||
Hamza "Inquisiteur" Allal | 5'10" (179cm) | Welterweight | 0-1-0 | |||||
Hamza Bouarbia | N/A | Bantamweight | 0-1-0 | |||||
Hamza Abdoulaye | N/A | Welterweight | 0-1-0 | |||||
Hamza Khouna | N/A | Am 1-0-0 | ||||||
Hamza Diallo | N/A | Lightweight | Am 6-3-0 | |||||
Hamza Ech-Chrif | N/A | Light Heavyweight | Am 0-1-0 | |||||
Hamza Ngoto | 6'6" (197cm) | 0-0-0 | ||||||
Handy Page | N/A | Am 0-1-0 | ||||||
Harold Desmeroux | N/A | Welterweight | Am 1-2-0 | |||||
Haroun Azoulay | N/A | Middleweight | Am 0-1-0 | |||||
Harouna Soumare | 5'10" (178cm) | Middleweight | 1-1-0 | |||||
Harouna Kebe | N/A | Featherweight | 0-1-0 | |||||
Harry Richard | N/A | Light Heavyweight | Am 1-0-0 | |||||
Haruna Sall | N/A | Featherweight | Am 0-1-0 | |||||
Hasni Mohammadi | N/A | Featherweight | 8-7-1 | |||||
Hassan Amzile | 6'0" (183cm) | 0-0-0 | ||||||
Hassan El Kafsi | N/A | Featherweight | 0-0-0 | |||||
Hassan Seddick | N/A | Lightweight | 0-0-0 | |||||
Hassan | N/A | Lightweight | Am 0-1-0 | |||||
Hassan Ejaaibi | 5'11" (180cm) | Bantamweight | 0-0-0 | |||||
Hassani "Hannibal" Soidrou | 6'0" (183cm) | Welterweight | 3-7-0 | |||||
Hassen Rahat | 6'1" (185cm) | Heavyweight | 4-5-0 | |||||
Hassene Azouz Neffati | N/A | 0-0-0 | ||||||
Hayfa Reda | N/A | Flyweight | Am 3-6-0 | |||||
Hayk Oganesyan | 5'5" (165cm) | Flyweight | 2-1-0 | |||||
Haytam Bousmaki | N/A | Bantamweight | 0-0-0 | |||||
Haytem Driss | N/A | Light Heavyweight | Am 1-0-0 | |||||
Heddi "Masked Genome Jr." Karaoui | N/A | Heavyweight | 0-0-0 | |||||
Hedi Guetari | N/A | 0-0-0 | ||||||
Hedi Baadji | N/A | Light Heavyweight | Am 0-1-0 | |||||
Helder de Abreu | N/A | Lightweight | Am 1-0-0 | |||||
Helena Claveau | 5'6" (168cm) | 0-0-0 | ||||||
Helene Lascombe | N/A | 0-0-0 | ||||||
Helmi Mbarki | N/A | Bantamweight | Am 0-1-0 | |||||
Heloim Trefle | N/A | Welterweight | Am 6-3-0 | |||||
Henri Dimitri | 6'2" (187cm) | Welterweight | 3-6-0 | |||||
Henri Benson | N/A | Light Heavyweight | 4-3-0 | |||||
Henry Makouangou | N/A | Lightweight | Am 0-1-0 | |||||
Herbert Danaus | N/A | Middleweight | 0-0-0 | |||||
Herman Grebaba | 5'7" (170cm) | Lightweight | 7-17-1 | |||||
Herve Claire | N/A | Lightweight | 2-2-0 | |||||
Herve Lofidi | 6'5" (196cm) | 0-0-0 | ||||||
Herve Hunlede | N/A | 3-0-0 | ||||||
Hessam Malekzadeh | N/A | 0-0-0 | ||||||
Hicham Bouchene | N/A | Bantamweight | Am 3-3-0 | |||||
Hicham El Makroume | 5'8" (173cm) | Flyweight | 1-2-0 | |||||
Hicham Outaleb | N/A | Lightweight | Am 2-1-0 | |||||
Himoud Maghatte | N/A | Welterweight | Am 3-2-0 | |||||
Hippolyte Fournier | N/A | Lightweight | Am 1-2-0 | |||||
Hirachidine Saindou | N/A | Middleweight | 0-0-0 | |||||
Hisaki "The Japanese Mousqueteer" Kato | 6'1" (185cm) | Middleweight | 8-3-0 | |||||
Horlin Kopa | N/A | 0-0-0 | ||||||
Hossam El Mokthari | N/A | 0-1-0 | ||||||
Houari "Civa" Bessah | 6'1" (186cm) | 0-0-0 | ||||||
Houchang Habib | N/A | 0-0-0 | ||||||
Houcine Bennoui | N/A | 0-0-0 | ||||||
Houcine Ben Bouazza | N/A | Lightweight | 1-4-0 | |||||
Houcine Moulahi | N/A | 0-0-0 | ||||||
Houcine Maaroufi | N/A | Lightweight | Am 1-1-0 | |||||
Hoummad Bouakline | N/A | Featherweight | Am 0-2-0 | |||||
Houssein Mosaev | N/A | Middleweight | 0-1-0 | |||||
Houssem Jemmali | N/A | Bantamweight | 0-1-0 | |||||
Houssem El Mokhtari | 6'0" (184cm) | Welterweight | 1-0-0 | |||||
Hovhannes Muradyan | N/A | Featherweight | Am 1-0-0 | |||||
Hovik Haroutiunian | N/A | Bantamweight | 0-4-0 | |||||
Howard "Gwada Boy" Cospolite | 5'10" (177cm) | 0-0-0 | ||||||
Hrayr Shahverdyan | N/A | 0-0-0 | ||||||
Hubert Joan | N/A | 0-0-0 | ||||||
Hubert Firuu | 6'1" (185cm) | Heavyweight | 0-1-0 | |||||
Hugo Yvon | N/A | Welterweight | Am 0-1-0 | |||||
Hugo Desplechin | N/A | Lightweight | Am 0-1-0 | |||||
Hugo Angelica | 5'8" (173cm) | Bantamweight | 1-1-0 | |||||
Hugo Mary | N/A | Bantamweight | Am 0-1-0 | |||||
Hugo Guillon | 6'4" (193cm) | Middleweight | 5-1-0, 1 NC | |||||
Hugo Vignot | N/A | Am 1-1-0 | ||||||
Hugo Boigeol | N/A | Welterweight | Am 13-5-0 | |||||
Hugo Mathon | N/A | Lightweight | 0-0-0 | |||||
Hugo "Némésis" Deux | 5'9" (175cm) | Lightweight | 3-0-0 | |||||
Hugo Paradis | N/A | Am 0-1-0 | ||||||
Hugo Vinhas | N/A | Welterweight | Am 0-1-0 | |||||
Hugo Zappa | 5'10" (178cm) | Welterweight | Am 1-1-0 | |||||
Hugo Philippe | 5'6" (168cm) | Bantamweight | 0-2-0 | |||||
Hugo Grau | N/A | 0-0-0 | ||||||
Hugo Gandon | N/A | 0-0-0 | ||||||
Hugo Roche | N/A | Welterweight | Am 1-1-0 | |||||
Hugo Morel | N/A | 0-0-0 | ||||||
Hugo "TNT" Legros | N/A | 0-0-0 | ||||||
Hugo Pitou | N/A | Lightweight | 0-0-0 | |||||
Hugo Bouget | N/A | Welterweight | 1-0-0 | |||||
Hugo Guillemin | N/A | Am 0-1-0 | ||||||
Hugo Kasperski | 6'1" (185cm) | 0-0-0 | ||||||
Hugo Cosculluela | N/A | 0-0-0 | ||||||
Hugo Basile | N/A | Featherweight | Am 0-1-0 | |||||
Hugo Lordeau | 5'10" (178cm) | Middleweight | 0-1-0 | |||||
Hyacinthe Odingar | N/A | Middleweight | Am 0-11-0 | |||||
Iban Goyetche | N/A | Welterweight | Am 0-1-0 | |||||
Ibragim Baisarov | N/A | Welterweight | 7-2-0 | |||||
Ibragim Arsoev | N/A | Lightweight | Am 0-1-0 | |||||
Ibraguim Shakhmourzaev | N/A | Welterweight | Am 3-5-0 | |||||
Ibraguim Arsoev | N/A | Lightweight | Am 0-1-0 | |||||
Ibrahim Fofana | N/A | 0-0-0 | ||||||
Ibrahim Chabane | N/A | 0-0-0 | ||||||
Ibrahim Diallo | N/A | Featherweight | 2-0-0 | |||||
Ibrahim Terfous | N/A | Middleweight | Am 0-1-0 | |||||
Ibrahim "Baka" Traoré | N/A | 0-0-0 | ||||||
Ibrahim Zaki | N/A | Featherweight | Am 0-1-0 | |||||
Ibrahim Bellatreche | N/A | Am 1-0-0 | ||||||
Ibrahim Idigov | N/A | Bantamweight | 3-2-0 | |||||
Ibrahim Bechar | N/A | Bantamweight | Am 0-1-0 | |||||
Ibrahim Zidane | N/A | Lightweight | Am 0-3-0 | |||||
Ibrahim Sissako | N/A | Middleweight | Am 2-0-0 | |||||
Ibrahima N'Diaye | N/A | Middleweight | 0-1-0 | |||||
Ibrahima Sene | N/A | Heavyweight | 0-1-0 | |||||
Ibrahima N'Diaye | 5'7" (171cm) | Flyweight | 0-1-0 | |||||
Ibrahima "Ibracadabra" Wade | 6'3" (190cm) | Middleweight | 0-1-0 | |||||
Ibrahima Thiam | N/A | Middleweight | Am 0-1-0 | |||||
Ibrohimjon Ibrohimov | N/A | Welterweight | Am 1-1-0 | |||||
Idaas "The Tiger Spartiate" Redjdal | N/A | 0-0-0 | ||||||
Idi Seone | N/A | 0-0-0 | ||||||
Idir "Amazigh" Benchikh | N/A | Light Heavyweight | Am 0-1-0 | |||||
Idris Gueye | N/A | Bantamweight | Am 2-1-0 | |||||
Idris Khamzatov | N/A | Middleweight | Am 1-0-0 | |||||
Idriss Dogbegan | N/A | 0-0-0 | ||||||
Idriss Labidi | N/A | 0-0-0 | ||||||
Idriss Mustapha | N/A | Featherweight | Am 0-1-0 | |||||
Idriss Dairi | N/A | Welterweight | Am 2-0-0 | |||||
Idriss Abdelmalek | N/A | Lightweight | 2-4-0 | |||||
Idriss Meheni | N/A | Lightweight | 1-0-0 | |||||
Idriss M'roivili | 5'10" (179cm) | Welterweight | 2-3-0 | |||||
Idrissa Soumare | N/A | Bantamweight | Am 8-4-0 | |||||
Idrissi Abdelghany | N/A | Welterweight | 4-3-0 | |||||
Igor Camino Mora | N/A | Featherweight | 8-5-0 | |||||
Igor | 6'0" (182cm) | Lightweight | 0-1-0 | |||||
Ihlan Muhammet | N/A | Lightweight | 1-1-0 | |||||
Ihsan "El Gato" Guerard | N/A | Featherweight | Am 1-0-0 | |||||
Ilan Chekki | N/A | Heavyweight | 0-0-0 | |||||
Ilan Ouadah | N/A | Light Heavyweight | Am 1-0-0 | |||||
Ilian "The Gorilla" Bouafia | N/A | Middleweight | 4-0-0 | |||||
Ilias Mazouz | N/A | Featherweight | Am 1-0-0 | |||||
Ilias Charti | N/A | Bantamweight | Am 0-1-0 | |||||
Ilkin Gasminov | N/A | Welterweight | 0-0-0 | |||||
Illan Benarroch | N/A | Welterweight | Am 1-2-0 | |||||
Ilya Falosa | N/A | Flyweight | 0-2-0 | |||||
Ilyan Boukli | N/A | Bantamweight | Am 5-2-0 | |||||
Ilyass Chakir | N/A | Welterweight | 0-0-0 | |||||
Ilyes Bouchentouf | N/A | Bantamweight | Am 1-1-0 | |||||
Ilyes Selhaoui | N/A | 0-0-0 | ||||||
Ilyes Tourabi | N/A | Lightweight | Am 0-1-0 | |||||
Imad Ziani | N/A | 0-0-0 | ||||||
Imam Dabo | 5'7" (170cm) | Flyweight | 4-1-0 | |||||
Imed-Eddine Benzemmouri | N/A | Welterweight | Am 1-2-0 | |||||
Imene Cheraa | N/A | 0-0-0 | ||||||
Immad Laidouni | N/A | Lightweight | Am 1-1-0 | |||||
Immad Hamme | N/A | Featherweight | Am 0-1-0 | |||||
Imran Kahraman | N/A | Middleweight | Am 3-2-0 | |||||
Imran ben Slama | N/A | Bantamweight | 0-0-0 | |||||
Imrane Bentchakal | N/A | 0-0-0 | ||||||
Inès Pilutti | 5'5" (164cm) | Strawweight | 0-0-0 | |||||
Ion Scobioala | 5'7" (170cm) | Bantamweight | 1-3-0 | |||||
Iony Razafiarison | 5'3" (160cm) | Flyweight | 8-5-0 | |||||
Iris Marmouset | 5'10" (177cm) | Flyweight | 0-1-0 | |||||
Irvin Bared | 5'8" (173cm) | Bantamweight | 3-2-0 | |||||
Isa Pasiev | N/A | Bantamweight | Am 1-1-0 | |||||
Isabelle Pare | 5'5" (166cm) | Flyweight | 5-1-1 | |||||
Isaev "Hayrullah Zakat" Hasambek | 5'7" (170cm) | Featherweight | 4-2-0 | |||||
Isame Ennani | N/A | Featherweight | Am 2-0-0 | |||||
Ishaq Bentchakal | N/A | 0-0-0 | ||||||
Islam Idrissov | N/A | Welterweight | Am 1-2-0 | |||||
Islam Magamietmurzaiev | N/A | Welterweight | Am 3-0-0 | |||||
Islam Taisumov | N/A | Featherweight | 2-1-0 | |||||
Islam Mouklouchev | N/A | 0-0-0 | ||||||
Islam Tolsoultanov | N/A | Featherweight | Am 3-3-0 | |||||
Islam Rechidov | N/A | Lightweight | 3-1-0 | |||||
Islem Masraf | 6'0" (184cm) | Heavyweight | 3-0-0 | |||||
Islem Merabet | N/A | 0-0-0 | ||||||
Ismael Kone | N/A | Light Heavyweight | Am 1-0-0 | |||||
Ismael Kerzazi | 5'10" (179cm) | Welterweight | 0-0-0 | |||||
Ismael Bourek | N/A | Bantamweight | Am 1-0-0 | |||||
Ismael Niang | N/A | Welterweight | Am 1-1-0 | |||||
Ismael Belmehadji | N/A | Lightweight | Am 0-2-0 | |||||
Ismael Lakhal | N/A | 0-0-0 | ||||||
Ismael Francois Milad | N/A | 0-0-0 | ||||||
Ismael "Issou" Seck | 6'3" (191cm) | 0-0-0 | ||||||
Ismael Kerzazi | N/A | Welterweight | 0-0-0 | |||||
Ismail Tolsoultanov | N/A | Lightweight | Am 4-3-0 | |||||
Ismail Guetarni | N/A | 0-0-0 | ||||||
Ismaël Droua | N/A | 0-0-0 | ||||||
Isossa "Roberto" Mondo | N/A | 0-0-0 | ||||||
Issa Mourzaev | N/A | 0-0-0 | ||||||
Issa Mangane | N/A | Heavyweight | 0-1-0 | |||||
Issam Hachani | N/A | Middleweight | Am 1-1-0 | |||||
Issam Elaroussi | N/A | Bantamweight | Am 5-4-0 | |||||
Issam Reghi | N/A | Welterweight | 0-0-0 | |||||
Issem Hasni | N/A | Bantamweight | 8-2-0 | |||||
Issou Fondio | 5'9" (175cm) | 3-4-0 | ||||||
Iuri Bejenari | 5'4" (163cm) | Flyweight | 6-3-0 | |||||
Ivan Lardeau | N/A | Middleweight | 1-1-0 | |||||
Ivan Navarro | 5'10" (178cm) | Light Heavyweight | Am 0-3-0 | |||||
Ivan Nelle-Nelle | N/A | Middleweight | Am 1-0-0 | |||||
Ivan Dutchak | N/A | Lightweight | 0-5-0 | |||||
Iznovr Pataev | N/A | Flyweight | Am 2-0-0 | |||||
Jaafar Medbouh | N/A | Lightweight | Am 1-2-0 | |||||
Jaber Zayani | 5'9" (175cm) | 0-0-0 | ||||||
Jack Nicola | 5'11" (180cm) | Welterweight | 2-1-0 | |||||
Jacky Jeanne | 6'2" (188cm) | Light Heavyweight | 4-1-0 | |||||
Jacques Mwamba | 6'0" (182cm) | Heavyweight | 0-1-0 | |||||
Jadambaa Munkhbayar | N/A | Featherweight | Am 0-1-0 | |||||
Jade Palet | N/A | Strawweight | 0-1-0 | |||||
Jade "The Princess" Jorand | 5'2" (157cm) | Atomweight | 4-2-0 | |||||
Jahed Fares | N/A | Featherweight | 0-0-0 | |||||
Jahid Oumad | 6'2" (188cm) | 0-0-0 | ||||||
Jahija Merlind | 5'7" (170cm) | Featherweight | 0-1-0 | |||||
Jalal Mabel | N/A | Lightweight | 0-0-0 | |||||
Jamal Wahim | 5'11" (180cm) | Featherweight | 0-0-0 | |||||
James Schiavo | 5'10" (178cm) | 4-2-0 | ||||||
James Condé | 6'0" (183cm) | Lightweight | 0-0-0 | |||||
James Londinière | N/A | 0-0-0 | ||||||
James Chassard | N/A | Lightweight | 0-0-0 | |||||
James Benal | N/A | 0-0-0 | ||||||
James Lemarie | N/A | Welterweight | 0-0-0 | |||||
James Paris | N/A | Featherweight | 0-5-0 | |||||
Jamie Bidwell | N/A | 0-0-0 | ||||||
Jaomatif M'Rondjae | N/A | Middleweight | 2-4-0, 1 NC | |||||
Jaouad "Le Bombardier Marocain" Belmehdi | N/A | 0-0-0 | ||||||
Jaques Bonga | N/A | Middleweight | Am 1-0-0 | |||||
Jason "Black Panther" Polydor | 6'0" (183cm) | Lightweight | 2-3-0 | |||||
Jason Alves | N/A | Lightweight | Am 1-1-0 | |||||
Jason "The Amazonian Samourai" Ponet | 5'11" (180cm) | Lightweight | 24-17-1, 1 NC | |||||
Jason Humbert | N/A | Featherweight | 1-3-0 | |||||
Jea Soumbou | N/A | Welterweight | 1-1-0 | |||||
Jean Phael Promeneur | 5'9" (175cm) | Middleweight | 9-12-1 | |||||
Jean Moraiti | N/A | 0-0-0 | ||||||
Jean Loua | N/A | Featherweight | 5-8-0 | |||||
Jean Francois Savarino | N/A | 0-0-0 | ||||||
Jean Michel Hamilcaro | N/A | 0-0-0 | ||||||
Jean Noel "The Gentleman" Alvarez | N/A | 0-0-0 | ||||||
Jean Gaujous | N/A | 0-3-0 | ||||||
Jean Daniel Ndjeunga | N/A | Heavyweight | Am 2-1-0 | |||||
Jean Jacques Olivier | N/A | 0-0-0 | ||||||
Jean Nestor Nkoulou | N/A | 0-0-0 | ||||||
Jean "Achille" Dutriaux | N/A | Middleweight | 7-13-0 | |||||
Jean "Captain France" Magny | 5'10" (178cm) | Middleweight | Am 6-2-0 | |||||
Jean "Kraken" Mackenson | 5'11" (180cm) | 2-2-0 | ||||||
Jean "The Show" N'Doye | 5'9" (176cm) | Featherweight | 9-4-0 | |||||
Jean Do Duc | N/A | Bantamweight | 5-5-0 | |||||
Jean Claude Memort | N/A | 1-0-0 | ||||||
Jean Baptiste Edouard Laurent | N/A | Lightweight | Am 0-3-0 | |||||
Jean Christophe Vigne | 6'3" (191cm) | Heavyweight | 0-2-0 | |||||
Jean Claude Lewan | N/A | Heavyweight | 0-0-0 | |||||
Jean Fortuna Ilondo | N/A | Middleweight | Am 1-0-0 | |||||
Jean Frederic Dutrait | N/A | Welterweight | 0-0-0 | |||||
Jean Louis Alberch | 5'10" (178cm) | Welterweight | 6-2-0 | |||||
Jean Luc Cailleau | N/A | Middleweight | 0-0-0 | |||||
Jean Marie Capdevila | N/A | Heavyweight | 0-0-0 | |||||
Jean Michel Marnas | N/A | Middleweight | 0-3-0 | |||||
Jean Pierre Bassette | N/A | Middleweight | 0-1-0 | |||||
Jean Robert "Jerry" Monier | N/A | 5-7-1 | ||||||
Jean-Alphonse Ranvel | N/A | Lightweight | Am 0-1-0 | |||||
Jean-Baptiste Talieux | N/A | Featherweight | Am 0-1-0 | |||||
Jean-Baptiste Leloup-Francesci | N/A | Welterweight | 3-6-0 | |||||
Jean-Baptiste Fuentes | N/A | Heavyweight | 0-0-0 | |||||
Jean-Bastien Andrew | N/A | Flyweight | Am 0-1-0 | |||||
Jean-Camille Pietri | N/A | Flyweight | Am 1-0-0 | |||||
Jean-Charles Mattard | N/A | Heavyweight | 0-4-0 | |||||
Jean-Charles "The Tattooed Dragon" Skarbowski | 5'9" (175cm) | Lightweight | 0-0-0 | |||||
Jean-Claude Djakie | N/A | Heavyweight | Am 0-1-0 | |||||
Jean-Denis Nzaramba | N/A | Middleweight | Am 3-2-1 | |||||
Jean-Francois "Jeff" Lenogue | 6'0" (183cm) | Middleweight | 17-17-3 | |||||
Jean-Jaques Calistri | N/A | Heavyweight | 4-3-0 | |||||
Jean-Laurent Collin | N/A | Welterweight | Am 0-1-0 | |||||
Jean-Luc Pettavino | N/A | Heavyweight | 0-0-0 | |||||
Jean-Luc Molina | N/A | 0-0-0 | ||||||
Jean-Michel Braganza | N/A | 0-0-0 | ||||||
Jean-Phillipe Garcia | 5'9" (175cm) | Lightweight | 0-0-0 | |||||
Jean-Phillippe Bailly Koudou | N/A | Welterweight | Am 3-0-0 | |||||
Jean-Pierre David | N/A | 0-0-0 | ||||||
Jean-Pierre Djisri | N/A | 0-1-0 | ||||||
Jean-René Vent | N/A | Heavyweight | 0-0-0 | |||||
Jeffe "El Niglo" Florentz | 5'9" (177cm) | 0-0-0 | ||||||
Jeiran Margiani | N/A | Heavyweight | Am 0-1-0 | |||||
Jenna "Valkyrie" Rea | N/A | 0-1-0 | ||||||
Jennifer Pailhé | N/A | Am 1-0-0 | ||||||
Jennifer Colomb | 5'9" (175cm) | Featherweight | 0-0-0 | |||||
Jennifer Trioreau | 5'4" (163cm) | Flyweight | 1-4-0 | |||||
Jeremie Varela | 6'1" (185cm) | Heavyweight | Am 0-1-0 | |||||
Jeremie Sehi | N/A | Middleweight | 7-6-1 | |||||
Jeremie Fischer | 5'10" (178cm) | Middleweight | 3-2-0 | |||||
Jeremy Layer | N/A | Featherweight | 0-0-0 | |||||
Jeremy "Scarface" Alary | N/A | Welterweight | 3-5-0 | |||||
Jeremy Schudy | N/A | Middleweight | 1-5-0 | |||||
Jeremy Martinez | N/A | Lightweight | Am 0-1-0 | |||||
Jeremy Gilet | N/A | Lightweight | Am 0-0-1 | |||||
Jeremy Martzolff | N/A | Welterweight | 0-1-0 | |||||
Jeremy "Mr. KO" Payet | 5'8" (173cm) | Lightweight | 0-0-0 | |||||
Jeremy Guiguet | 5'7" (170cm) | Bantamweight | 0-2-0 | |||||
Jeremy Rome | N/A | Welterweight | Am 0-1-0 | |||||
Jeremy Dechaumel | N/A | Heavyweight | 1-4-0 | |||||
Jeremy Hardy | 5'10" (178cm) | Welterweight | 0-2-0 | |||||
Jeremy "Khalys Thai" Cochet | N/A | Lightweight | 3-1-0 | |||||
Jeremy Monteiro | 5'11" (180cm) | Featherweight | 0-0-0 | |||||
Jeremy Drinkorn | N/A | 0-0-0 | ||||||
Jeremy Flamand | 5'10" (178cm) | Middleweight | 1-0-0 | |||||
"Jrizzy" Jeremy Jesuthas | N/A | 0-0-0 | ||||||
Jeremy Busquets | N/A | 0-1-0 | ||||||
Jeremy "Majax" Mestre | N/A | Lightweight | 1-1-0 | |||||
Jeremy Monaco | N/A | Light Heavyweight | Am 1-1-0 | |||||
Jeremy Bougamont | N/A | 0-0-0 | ||||||
Jerome Fortier | 5'6" (168cm) | Bantamweight | 0-0-0 | |||||
Jerome Marlier | N/A | 0-0-0 | ||||||
Jerome Bouisson | N/A | Featherweight | 13-5-0 | |||||
Jerome "Geronimo" LeBanner | 6'3" (191cm) | Heavyweight | 6-3-0 | |||||
Jerome Goiffon | 6'2" (189cm) | Welterweight | Am 0-1-0 | |||||
Jerome Schupp | N/A | Featherweight | 2-6-1 | |||||
Jerome Schwartz | N/A | Lightweight | 0-1-0 | |||||
Jerome Laulan | N/A | Heavyweight | 2-1-0 | |||||
Jerome Turcan | 6'3" (190cm) | Light Heavyweight | 0-1-0 | |||||
Jerome Debarge | N/A | Am 0-1-0 | ||||||
Jerome Calif | N/A | Lightweight | Am 1-0-0 | |||||
Jerome Vaulerin | 5'8" (173cm) | Lightweight | 2-2-0 | |||||
Jerome Tardivel | N/A | 0-0-0 | ||||||
Jess "Joker" Liaudin | 5'9" (176cm) | Welterweight | 20-11-0 | |||||
Jessica Caron | N/A | Atomweight | 0-0-0 | |||||
Jessim Makhloufi | N/A | Lightweight | Am 2-1-0 | |||||
Jessy Nunes | N/A | Welterweight | 0-1-0 | |||||
Jessy Santini | N/A | Middleweight | 0-2-0 | |||||
Jessy Berchel | N/A | Flyweight | 1-0-0 | |||||
Jessy Chateauneuf | 5'10" (178cm) | Lightweight | 3-2-0 | |||||
Jeyssa Marcel | N/A | 0-0-0 | ||||||
Jhon Clay | N/A | 0-1-0 | ||||||
Jill Rocchetti | N/A | Featherweight | 0-0-0 | |||||
Jimmy Lalin | 5'8" (173cm) | 0-0-0 | ||||||
Jimmy Pires | N/A | Featherweight | 1-2-0 | |||||
Jimmy Lecomte | N/A | 0-0-0 | ||||||
Jimmy Thube | N/A | 0-1-0 | ||||||
Jimmy "Le Guépard" Vienot | 6'1" (185cm) | Lightweight | 1-0-0 | |||||
Jimmy Sidoni | 5'10" (178cm) | 1-4-0 | ||||||
Jimmy Bocquillon | N/A | Welterweight | Am 0-1-0 | |||||
Jimmy Guilbert | N/A | Flyweight | Am 0-3-0 | |||||
Jimmy Wailly | N/A | 0-0-0 | ||||||
Jimmy Huet | 5'10" (178cm) | Lightweight | 2-0-0 | |||||
Jivan Armenakyan | N/A | Bantamweight | Am 2-1-0 | |||||
Jmal Nida | N/A | Welterweight | Am 0-1-0 | |||||
Jo Ben Hamouda | N/A | Light Heavyweight | Am 0-0-1 | |||||
Joachim Thomas | N/A | Heavyweight | 0-0-0 | |||||
Joachim Etonde Tongo | N/A | Light Heavyweight | Am 0-2-0 | |||||
Joachim Rouibah | N/A | 0-0-0 | ||||||
Joachim Ouraghi | N/A | Bantamweight | 0-0-0 | |||||
Joachim Elkaim | N/A | 0-0-0 | ||||||
Joan Athuil | N/A | Middleweight | Am 1-0-0 | |||||
Joana Chevreuil | 5'3" (160cm) | Strawweight | 0-2-0 | |||||
Joao "Bryton" Mabel | N/A | Lightweight | 0-0-0 | |||||
Joao Santos | N/A | Featherweight | Am 0-1-0 | |||||
Jocelin Philippeau | N/A | Featherweight | Am 0-1-0 | |||||
Jocelyn Cassand | N/A | Lightweight | Am 2-1-0 | |||||
Joe Callea | N/A | 0-0-0 | ||||||
Joe "Speedy" Gonzalez | N/A | 0-2-0 | ||||||
Joel "Vitapava" Baaban | N/A | Middleweight | 0-0-0 |