Tapology Site Search
MMA Fighters From Canada
MMA Fighters From Canada
Fighter | Height | Weight Class | Record | Nation | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Tyson Haines | N/A | Middleweight | Am 1-1-0 | |||||
Tyson "The Man Of" Steele | 6'0" (183cm) | Welterweight | 10-2-0 | |||||
Tyson Vietch | N/A | Am 1-2-0 | ||||||
Uchukron Maneesuwannarat | N/A | Welterweight | 0-0-0 | |||||
Udit Kumar | N/A | Lightweight | Am 0-1-0 | |||||
Ulrike Strunk | 5'7" (170cm) | Lightweight | 0-1-0 | |||||
Ulysses Castro | 6'3" (191cm) | Heavyweight | 8-4-0 | |||||
Una Truscott | N/A | Flyweight | 0-0-0 | |||||
Uros Bozic | N/A | Featherweight | Am 2-1-0 | |||||
Usman Khattak | 5'9" (175cm) | Featherweight | 1-0-0 | |||||
VJ Rutherford | N/A | Flyweight | Am 0-1-0 | |||||
Val Prente | N/A | Middleweight | 0-0-0 | |||||
Valentine Sit | N/A | Lightweight | Am 0-2-0 | |||||
Valerie Albert | N/A | Flyweight | Am 0-1-0 | |||||
Valerie St-Hilaire | N/A | Am 1-0-0 | ||||||
Valérie "Trouble" Létourneau | 5'7" (170cm) | Flyweight | 10-7-0 | |||||
Van Quash | N/A | Am 1-0-0 | ||||||
Vanessa "La Belle" Bellegarde | 5'2" (157cm) | Strawweight | 0-0-0 | |||||
"Vicious" Vanessa Bradford | 5'5" (165cm) | 0-0-0 | ||||||
Vanessa Wozniak | N/A | 0-0-0 | ||||||
Vanessa Lepage "Rampage" Joanisse | 5'6" (168cm) | 0-0-0 | ||||||
Vanessa Michaud Belzile | N/A | Strawweight | Am 1-1-0 | |||||
Vannen Vadivelu | N/A | 0-0-0 | ||||||
Vartan Pour Nick | 5'8" (173cm) | 2-3-0 | ||||||
Varun Sunder | N/A | Flyweight | Am 3-3-0 | |||||
Vasiliy Poluektov | N/A | Featherweight | Am 1-0-0 | |||||
Vaughn "Blud" Anderson | 5'11" (181cm) | Welterweight | 16-3-1 | |||||
Vaz Lep | 5'4" (163cm) | Flyweight | 0-4-0 | |||||
Vedran Ristic | 5'11" (180cm) | Welterweight | 2-4-0 | |||||
Vernon Musqua | N/A | Welterweight | Am 1-1-0 | |||||
Veronica Charters | 5'2" (157cm) | Flyweight | Am 1-2-0 | |||||
Veronica Gmaz | N/A | Bantamweight | Am 1-0-0 | |||||
Veronique Porlier | N/A | Bantamweight | Am 0-1-0 | |||||
Veronique Lessard | N/A | Am 1-0-0 | ||||||
Vicente Mabanta | N/A | Featherweight | Am 2-0-0 | |||||
Vicky Boparari | N/A | Am 1-1-0 | ||||||
Vicky Nadeau | 5'3" (160cm) | 0-1-0 | ||||||
Victor Mutart | N/A | Light Heavyweight | Am 0-1-0 | |||||
Victor Tiapis | N/A | Flyweight | 0-0-0 | |||||
Victor Agopowicz | N/A | 0-1-0 | ||||||
Victor Yanez | N/A | 0-0-0 | ||||||
Victor Daychief | 5'11" (180cm) | 7-7-0 | ||||||
Victor Alvim | N/A | Featherweight | Am 0-1-0 | |||||
Victor "The Matrix" Valimaki | 6'0" (183cm) | Light Heavyweight | 18-11-0 | |||||
Victor Mauricio | N/A | 0-0-0 | ||||||
Victor Egba | N/A | Lightweight | 0-0-0 | |||||
Victor "The Professor" Bachman | 6'1" (186cm) | Welterweight | 7-3-0 | |||||
Victor Dodge | N/A | Bantamweight | 0-0-0 | |||||
Victor Van Embden | N/A | 0-1-0 | ||||||
Victor Amorim | N/A | 0-0-0 | ||||||
Victor Tremblay | N/A | 0-0-0 | ||||||
Victor "The Dragon" Wang | 6'2" (188cm) | Welterweight | 1-2-0 | |||||
Victoria Fung | N/A | 0-0-0 | ||||||
Victoria Bogdan | N/A | 0-0-0 | ||||||
Victoria Chong | N/A | 0-0-0 | ||||||
Victoria "The Vixen" Chadwick | N/A | Bantamweight | Am 0-1-0 | |||||
Vijay Patel | N/A | Am 1-0-0 | ||||||
Vikee Rana | N/A | 0-0-0 | ||||||
Vinay Bainwait | N/A | 0-0-0 | ||||||
Vince Nikiforov | N/A | Featherweight | Am 3-8-1 | |||||
Vince Moritz | N/A | Heavyweight | Am 0-1-0 | |||||
Vince Quesnel | 5'9" (175cm) | Lightweight | 0-2-0 | |||||
Vince Guénette | N/A | 0-0-0 | ||||||
Vince Reynolds | 6'1" (185cm) | 0-0-0 | ||||||
Vince Alton | N/A | Am 0-1-0 | ||||||
Vince Bisoy | N/A | Lightweight | Am 1-0-0 | |||||
Vince Proctor | N/A | Heavyweight | Am 1-0-0 | |||||
Vince Garisto | N/A | Lightweight | 0-0-0 | |||||
Vince Noel | N/A | Lightweight | Am 1-1-0 | |||||
Vincent Godbout | N/A | Welterweight | Am 4-1-0 | |||||
Vincent Brault | N/A | Light Heavyweight | Am 0-1-0 | |||||
Vincent Charest | N/A | Lightweight | Am 0-3-0 | |||||
Vincent Beauchamps | N/A | Light Heavyweight | Am 1-1-0 | |||||
Vincent Percival | N/A | Am 0-1-0 | ||||||
Vincent Hudon | N/A | Am 0-1-0 | ||||||
Vincent Pelletier-Robitaille | N/A | Lightweight | Am 0-2-0 | |||||
Vincent Martine-Forget | N/A | Am 3-0-0 | ||||||
Vincent "Tibo" Thibault | N/A | 0-0-0 | ||||||
Vincent Gelinas | 5'8" (173cm) | Bantamweight | Am 0-1-0 | |||||
Vincent Plourde | 6'2" (188cm) | Heavyweight | Am 4-0-0 | |||||
Vincent Guillette | N/A | Lightweight | Am 1-2-0 | |||||
Vincent Heuvelmans | N/A | Welterweight | 0-0-0 | |||||
Vincent Houle | 6'2" (188cm) | Middleweight | 2-0-0 | |||||
Vincent Gagnon | N/A | Featherweight | Am 2-0-0 | |||||
Vincent Thom | 6'1" (185cm) | Welterweight | Am 1-3-0 | |||||
Vincent Laurendeau | N/A | Welterweight | Am 1-2-0 | |||||
Vincent Voyer | N/A | Am 0-1-0 | ||||||
Vincent Breault | N/A | Middleweight | Am 1-1-0 | |||||
Vincent Drolet | N/A | Welterweight | Am 0-1-0 | |||||
Vincent Hinger | N/A | Flyweight | Am 0-1-0 | |||||
Vincent Laroque | N/A | 0-0-0 | ||||||
Vincent Cochin | N/A | 0-1-0 | ||||||
Vincent Cormier | N/A | 0-1-0 | ||||||
Vincent Lamy | N/A | 0-0-0 | ||||||
Vincent "The Buck" Morin | N/A | Featherweight | 0-1-0 | |||||
Vincent Mercier | N/A | Bantamweight | Am 0-1-0 | |||||
Vincent Parent | N/A | Heavyweight | Am 0-1-0 | |||||
Vincent Bercier | 5'9" (175cm) | Featherweight | 1-1-0 | |||||
Vincent Chapdeleine | N/A | Middleweight | 0-0-0 | |||||
Vincent Yu | N/A | Featherweight | Am 1-2-0, 1 NC | |||||
Vincent Gilson | N/A | Light Heavyweight | Am 2-3-0, 1 NC | |||||
Vincent Lizotte | N/A | Bantamweight | Am 1-2-0 | |||||
Vincent Veys German | N/A | 0-0-0 | ||||||
Vincente Pulido | N/A | Lightweight | Am 1-1-0 | |||||
Vincenzo Blixt | 6'2" (188cm) | 0-0-0 | ||||||
Vincenzo Rispoli | N/A | 0-0-0 | ||||||
Vinny Dias | 5'8" (173cm) | Bantamweight | 4-0-0 | |||||
Viola Yanik | 5'3" (160cm) | 0-0-0 | ||||||
Virgile "The Wolverine" Beaulieu | 6'2" (188cm) | Middleweight | 2-2-0 | |||||
Vishal Dhillon | 5'10" (178cm) | Lightweight | Am 0-3-0 | |||||
Vitaly Bervald | 5'11" (180cm) | Welterweight | 1-3-0 | |||||
Vlad Belonogov | N/A | Middleweight | Am 0-1-0 | |||||
Vladimir Kazbekov | 5'7" (170cm) | Featherweight | 8-5-0 | |||||
Vladyslav Sukmanyuk | N/A | Lightweight | Am 1-0-0 | |||||
Wade Littlepine | N/A | Welterweight | 1-0-0 | |||||
Wade Apps | 6'2" (188cm) | Light Heavyweight | Am 4-1-0 | |||||
Wade Wishloff | N/A | 0-0-0 | ||||||
Wade Baldwin | 6'2" (188cm) | Heavyweight | Am 2-4-0 | |||||
Wade Irwin | N/A | Heavyweight | 0-0-0 | |||||
Wael Gharieb | 5'10" (178cm) | Am 1-1-0 | ||||||
Walid Ghomari | N/A | Lightweight | Am 1-2-0 | |||||
Walid Ghomari | N/A | 0-0-0 | ||||||
Wallace Bellemare | N/A | 0-0-0 | ||||||
Wally Husk | 5'10" (178cm) | 2-1-0 | ||||||
Wally Rodriguez | N/A | Heavyweight | Am 1-0-0 | |||||
Wally Slocki | N/A | 0-0-0 | ||||||
Wally Joe | N/A | Welterweight | Am 1-3-0 | |||||
Walter Fiddler | N/A | Am 1-0-0 | ||||||
Walter Barrios | N/A | Bantamweight | Am 3-3-0 | |||||
Walter Baric | 6'0" (183cm) | 0-3-0 | ||||||
Walton Chung | N/A | 0-0-0 | ||||||
Wan Allard | N/A | Middleweight | Am 0-6-0 | |||||
Wanis Boukra | N/A | Lightweight | 0-0-0 | |||||
Warren "The Enemy" Anderson | 6'0" (183cm) | Middleweight | 1-2-1 | |||||
Warwick Fulke | N/A | Welterweight | 0-0-0 | |||||
Waseem El Sinawi | N/A | 0-0-0 | ||||||
Wassil Azizi | N/A | Middleweight | Am 0-1-0 | |||||
Wayne Lainchbury | N/A | Am 1-1-0 | ||||||
Wayne Xilon | N/A | 1-2-0 | ||||||
Wayne Smith | N/A | 0-0-0 | ||||||
Wayne "The Freight Train" Kerr | N/A | Lightweight | 0-0-0 | |||||
Wendel Charles | N/A | Lightweight | 0-0-0 | |||||
Wendy Roy | N/A | 0-2-0 | ||||||
Wes Wood | N/A | Flyweight | Am 4-5-0, 1 NC | |||||
Wes Bowman | 5'11" (180cm) | Bantamweight | Am 0-3-0 | |||||
Wes "The Wizard" Derequito | N/A | Featherweight | Am 1-1-0 | |||||
Wesley "Snipes" Neil | 5'11" (180cm) | 4-2-0 | ||||||
Wesley Liefke | N/A | Welterweight | Am 0-1-0 | |||||
Wesley Rhinas | N/A | Am 0-1-0 | ||||||
Wesley Taylor | N/A | Lightweight | Am 1-1-0 | |||||
Wesley "The Ox" Tiffer | 5'10" (178cm) | Featherweight | 4-2-0, 1 NC | |||||
Wesley Ward | N/A | Bantamweight | Am 0-1-0, 1 NC | |||||
Wesley Marlow | N/A | Featherweight | Am 0-2-0 | |||||
Wesley Bowman | 5'6" (168cm) | Bantamweight | 0-3-0 | |||||
Wesley Wein | N/A | Featherweight | 0-0-0 | |||||
Wesley Bouvier | N/A | Am 0-1-0 | ||||||
Wesley Viita | N/A | Middleweight | Am 1-0-0 | |||||
Wesley "Danger" Ranger | 5'10" (178cm) | 1-1-0 | ||||||
West Gardener | N/A | Light Heavyweight | Am 1-0-0 | |||||
Westley Taylor | N/A | Welterweight | Am 0-0-1 | |||||
Whitney Baille | N/A | 0-0-0 | ||||||
Wilclif Louis | N/A | Light Heavyweight | Am 3-4-0 | |||||
Wilf Betz | N/A | Lightweight | 3-2-0 | |||||
Wilkens Mathieu | 6'1" (185cm) | 0-0-0 | ||||||
Will Fitzner | N/A | Light Heavyweight | 0-0-0 | |||||
Will Woo | 6'8" (203cm) | Light Heavyweight | Am 1-2-0 | |||||
Will "Make You" Grieves | N/A | Middleweight | Am 2-4-0 | |||||
Will Shutter | N/A | Lightweight | Am 1-5-0 | |||||
Will "The Thrill" Monzon | 5'10" (178cm) | Bantamweight | 2-0-0 | |||||
Will Monais | N/A | 0-0-0 | ||||||
Will Robbins | N/A | Lightweight | Am 2-3-0 | |||||
Will Emile | N/A | Middleweight | Am 3-0-0 | |||||
Will Quijada | N/A | 0-0-0 | ||||||
Will Woytowich | N/A | Am 0-1-0 | ||||||
Will Laporte | N/A | 0-0-0 | ||||||
Will Bralski | N/A | Welterweight | Am 0-1-0 | |||||
Will Stelfox | 6'2" (188cm) | Middleweight | 1-0-0 | |||||
Willard "Red Thunder Rock" Lewis | 6'0" (183cm) | Light Heavyweight | 0-0-0 | |||||
William Lebrun | N/A | Light Heavyweight | Am 0-1-0 | |||||
William Hébert | N/A | Lightweight | Am 1-0-0 | |||||
William Beaudet | N/A | Welterweight | Am 3-4-0 | |||||
William Hock | N/A | 0-0-0 | ||||||
William Bathalon | N/A | Middleweight | Am 0-1-0 | |||||
William Renaud | N/A | 0-0-0 | ||||||
William "Colosse" Morin | N/A | Heavyweight | Am 0-4-0 | |||||
William Pelletier | N/A | Flyweight | Am 5-0-0 | |||||
William Freisen | N/A | 0-0-0 | ||||||
William Dagenais | N/A | Featherweight | Am 0-1-0 | |||||
William Thiffault | N/A | 0-0-0 | ||||||
William "Leon" Romero | 5'9" (176cm) | Featherweight | 11-6-0, 1 NC | |||||
William Begin Sida | N/A | 0-0-0 | ||||||
William Wright | N/A | Middleweight | Am 1-1-0 | |||||
William Vasquez | N/A | Lightweight | Am 9-1-0 | |||||
William "The Outlaw Kid" Quintal | 6'1" (185cm) | Welterweight | 2-2-0 | |||||
William Rousseau | N/A | Welterweight | Am 1-0-0 | |||||
William Caron | 5'5" (165cm) | Flyweight | 0-1-0 | |||||
William Beauchamp | N/A | Lightweight | Am 0-1-0 | |||||
William Bourgault | N/A | 0-0-0 | ||||||
William McLean | N/A | Featherweight | Am 0-1-0 | |||||
William "Berserker" Carriere | 6'3" (191cm) | Light Heavyweight | 4-3-0 | |||||
William Veillette | N/A | Welterweight | Am 0-1-0 | |||||
William Friesen | N/A | Lightweight | Am 0-2-0 | |||||
William Meuse | N/A | 0-0-0 | ||||||
William Bougie | N/A | 0-0-0 | ||||||
William "Da Beast" Hatch | N/A | Light Heavyweight | 1-2-0 | |||||
William Page | N/A | 0-0-0 | ||||||
Williams Jared Torres Sandoval | N/A | 0-0-0 | ||||||
Willow Morton | 5'6" (168cm) | Flyweight | Am 5-4-0 | |||||
Wilson Da Silva | N/A | Am 1-1-0 | ||||||
Winner Bondo | N/A | 0-0-0 | ||||||
Winston Flett | N/A | 0-0-0 | ||||||
Wolfgang "Jedi" Janssen | 5'11" (180cm) | Lightweight | 5-2-0 | |||||
Woodrow James | N/A | Middleweight | 2-1-0 | |||||
Woody Dubois | N/A | Am 0-1-0 | ||||||
Wuillmer Esau Rodriguez | N/A | Heavyweight | Am 0-1-0 | |||||
Wyatt Sanford | 5'9" (175cm) | 0-0-0 | ||||||
Wyatt Price | N/A | Light Heavyweight | Am 0-1-0 | |||||
Wyatt MacDonald | N/A | 0-1-0 | ||||||
Wyatt Lewis | N/A | 4-2-0 | ||||||
Wyatt Yake | N/A | Light Heavyweight | Am 1-1-0 | |||||
Wyatt Ariss | 5'9" (175cm) | Featherweight | Am 0-1-0 | |||||
Xavier Solis | N/A | Super Heavyweight | 0-0-0 | |||||
Xavier Morin | N/A | Lightweight | Am 3-0-0 | |||||
Xavier Lavallée | N/A | Middleweight | Am 2-1-0 | |||||
Xavier Bellavance | N/A | Featherweight | Am 0-1-0 | |||||
Xavier Landry | N/A | Lightweight | Am 2-0-0 | |||||
Xavier Pellerin | N/A | Heavyweight | 2-1-0 | |||||
Xavier Perreault | N/A | Featherweight | Am 0-1-0 | |||||
Xavier Gevry | N/A | Flyweight | 0-1-0 | |||||
Xavier "Spartacus" Nash | 5'9" (175cm) | Lightweight | 9-8-0 | |||||
Xavier "The Breadman" Alaoui | 5'7" (170cm) | Bantamweight | 14-6-0 | |||||
Xavier Desrochers | 5'4" (163cm) | 2-1-0 | ||||||
Xavier Brunet | N/A | Lightweight | Am 0-1-0 | |||||
Xeny "The White Wolf" Lombard | N/A | 0-0-0 | ||||||
Xi "Serpent" Lau | N/A | Flyweight | 0-1-0 | |||||
Xieng Lou | N/A | Welterweight | 0-0-0 | |||||
Yan Vaillancourt | N/A | Middleweight | Am 1-1-0 | |||||
Yan "Wild Thing" Pellerin | 6'1" (186cm) | Middleweight | 11-13-0 | |||||
Yan Casault | 5'11" (181cm) | Heavyweight | Am 0-2-1 | |||||
Yan Jacolin | 6'0" (183cm) | Welterweight | 1-1-0 | |||||
Yan Caron | N/A | Featherweight | Am 0-2-0 | |||||
Yan Lamirande | N/A | Lightweight | Am 0-1-0 | |||||
Yan Bossé Blais | N/A | Welterweight | Am 0-1-0 | |||||
Yan Seguin | N/A | Light Heavyweight | Am 0-1-0 | |||||
Yan Shepelevich | N/A | Welterweight | Am 0-1-0 | |||||
Yan Bouchard | N/A | Am 1-0-0 | ||||||
Yan Audet | N/A | Am 1-1-0 | ||||||
Yanick Pontbrillant | N/A | Am 0-2-0 | ||||||
Yanis "the shark" Hazard | 5'8" (173cm) | Featherweight | 0-1-0 | |||||
Yann Fortier | N/A | Am 3-0-0 | ||||||
Yann Brindle | N/A | Welterweight | Am 0-2-0 | |||||
Yann Morin | N/A | Am 0-1-0 | ||||||
Yannic Jomphe | N/A | Light Heavyweight | Am 0-1-0 | |||||
Yannick Fleury | N/A | Welterweight | Am 1-0-1 | |||||
Yannick Hebert | N/A | Middleweight | Am 1-1-0 | |||||
Yannick Moreau | N/A | Am 1-1-0 | ||||||
Yannick Wilcott | 5'11" (180cm) | 0-0-0 | ||||||
Yannick Weerasekera | N/A | Am 2-1-0 | ||||||
Yannick "The Dominator" Loof | 6'0" (183cm) | 3-2-0 | ||||||
Yannick Maurice | N/A | Lightweight | Am 1-0-0 | |||||
Yannick Jacob | N/A | Welterweight | Am 1-0-0 | |||||
Yannick Fontaine | N/A | Am 0-1-0 | ||||||
Yannick Gaucher | N/A | 0-0-0 | ||||||
Yannick Yee | N/A | 0-0-0 | ||||||
Yannick "The Badger" Pare | 5'11" (180cm) | Welterweight | 4-6-0 | |||||
Yannick Archambault | 5'11" (180cm) | Welterweight | Am 0-1-0 | |||||
Yannick Galipeau | 5'10" (178cm) | 2-4-0 | ||||||
Yannick Vulguaire | N/A | Welterweight | Am 0-1-0 | |||||
Yannick Pépin | N/A | Lightweight | Am 1-0-0 | |||||
Yannick Parent | N/A | 0-0-0 | ||||||
Yannick Mercier | N/A | Am 2-1-1 | ||||||
Yannick Leduck | N/A | Light Heavyweight | 0-0-0 | |||||
Yannick Duval | 5'8" (173cm) | Welterweight | 1-1-0 | |||||
Yannick Mongrain | N/A | Heavyweight | Am 2-0-0 | |||||
Yannick Beliveau | N/A | Am 0-1-0 | ||||||
Yannick St-Pierre | N/A | 0-0-0 | ||||||
Yannik Sossou | N/A | Welterweight | 0-0-0 | |||||
Yannérick Cloutier | N/A | Flyweight | Am 1-0-0 | |||||
Yashar Airian | N/A | Featherweight | Am 1-0-0 | |||||
Yasunari Hernandez | N/A | Am 0-2-0 | ||||||
Yevan Bayard | N/A | Featherweight | 0-0-0 | |||||
Yoan Gnizako | N/A | 0-0-0 | ||||||
Yoann Mac Le Nold | N/A | Heavyweight | 0-0-0 | |||||
Yohan "L'alcoolique" Gariepy | 5'10" (178cm) | Welterweight | 2-4-0 | |||||
Yohan "White Lion" Lainesse | 6'1" (185cm) | Welterweight | 9-3-0 | |||||
Yonatan Aizikov | N/A | Featherweight | Am 1-0-0 | |||||
Yonatan ""The Hebrew Hitman"" Heled | N/A | Welterweight | Am 1-1-0 | |||||
Yorick "Marcotte" Latulippe | N/A | Lightweight | Am 1-1-0 | |||||
Yorkhander Martinez | 5'2" (157cm) | Bantamweight | Am 0-2-0 | |||||
Yosief Jabber | N/A | Lightweight | 0-0-0 | |||||
Yousif Noristani | N/A | 0-0-0 | ||||||
Yu Ji | N/A | Light Heavyweight | 3-2-0 | |||||
Yuri Gromochikhin | N/A | Heavyweight | Am 0-1-0 | |||||
Yuri Evysnunin | N/A | 0-0-0 | ||||||
Yvan Bouchard | N/A | Light Heavyweight | Am 0-2-0 | |||||
Yvan Bosse | N/A | 0-0-0 | ||||||
Yves St-Onge | N/A | 0-0-0 | ||||||
Yves "The Shark" Lemelin | 6'1" (185cm) | Welterweight | 4-3-0 | |||||
Yves Ulysse Jr. | 5'7" (170cm) | 0-0-0 | ||||||
Yves "Yavez Chavez" Philidor | 5'3" (160cm) | Bantamweight | 0-0-0 | |||||
Yves Lanthier | N/A | Am 0-1-0 | ||||||
Yves-Peter Ralalarisom | N/A | Welterweight | 0-0-0 | |||||
Yvon Houle | N/A | 0-0-0 | ||||||
Yvonne Labbe | 6'2" (188cm) | Heavyweight | 0-1-0 | |||||
Ywaaustin Coon | N/A | Heavyweight | Am 1-1-0 | |||||
Zabi "Anaconda" Abdiani | N/A | Bantamweight | Am 2-1-0 | |||||
Zac Shepert | N/A | 0-0-0 | ||||||
Zac Rodier | N/A | Welterweight | Am 0-1-0 | |||||
Zacary "Dirty Diamond" Desa | N/A | Featherweight | 0-0-0 | |||||
Zach McQueen | N/A | Featherweight | Am 1-0-0 | |||||
Zach Bye | N/A | Welterweight | 2-1-0 | |||||
Zach Mason | N/A | Am 0-1-0 | ||||||
Zach Junkin | N/A | Welterweight | 2-1-0 | |||||
Zach Gait | 5'10" (178cm) | Featherweight | 4-5-0 | |||||
Zach Garcia | N/A | Heavyweight | Am 2-0-0 | |||||
Zach Burroughs | N/A | Lightweight | Am 1-2-0 | |||||
Zach Chalmers | N/A | Light Heavyweight | 1-2-0 | |||||
Zach "The Road Warrior" Gehl | 5'10" (178cm) | Featherweight | Am 4-3-0 | |||||
Zach Zacharias | N/A | Welterweight | Am 2-1-0 | |||||
Zach Canfield | N/A | Lightweight | 0-0-0 | |||||
Zach Koch | N/A | Am 5-0-0 | ||||||
Zach Snyder | 5'11" (180cm) | Lightweight | 2-0-0 | |||||
Zach "The Last Warrior" Manywounds | 6'3" (191cm) | Middleweight | 2-5-0, 1 NC | |||||
Zach "The Burden" Blaber | 6'0" (183cm) | Light Heavyweight | 7-2-0 | |||||
Zach Quinlan | 5'8" (173cm) | Light Heavyweight | 0-2-0 | |||||
Zach Grandy | N/A | Light Heavyweight | Am 1-2-0 | |||||
Zach Contos | N/A | 0-0-0 | ||||||
Zach Young | N/A | Featherweight | Am 2-0-0 | |||||
Zacharie | N/A | Am 0-1-0 | ||||||
Zacharie Loiseau | N/A | 0-0-0 | ||||||
Zacharie Lannone | N/A | Light Heavyweight | Am 1-0-0 | |||||
Zachary Atkinson | N/A | Lightweight | Am 0-2-0 | |||||
Zachary Mayer | N/A | Featherweight | 0-0-0 | |||||
Zachary Brisbois | N/A | Welterweight | Am 1-1-0 | |||||
Zachary "Gunshow" Williams | 6'2" (188cm) | 0-0-0 | ||||||
Zachary Hong | 5'7" (170cm) | Bantamweight | Am 0-1-0 | |||||
Zachary Baldwin | N/A | Flyweight | 1-0-0 | |||||
Zachary "Diamant" Fleurant | N/A | 0-0-0 | ||||||
Zachary Raymond | N/A | Lightweight | Am 1-0-0 | |||||
Zachery Vaudrin | N/A | Welterweight | Am 0-1-0 | |||||
Zack Hallam | 6'0" (183cm) | Welterweight | Am 0-1-0 | |||||
Zack Pilon | N/A | Light Heavyweight | Am 2-1-0 | |||||
Zack Blanchard | N/A | Featherweight | Am 0-2-0 | |||||
Zack Davis | N/A | Lightweight | Am 1-0-0 | |||||
Zack "Rumble" Raymond | N/A | Featherweight | Am 4-2-0 | |||||
Zack George | N/A | 0-0-0 | ||||||
Zack Cocolakis | N/A | Middleweight | Am 0-1-0 | |||||
Zack Smith | N/A | Light Heavyweight | Am 0-1-0 | |||||
Zack Nowlan | N/A | 0-0-0 | ||||||
Zackaria "That's It" Benbouchta | N/A | Light Heavyweight | Am 2-0-0 | |||||
Zackary Laflamme | N/A | Welterweight | Am 0-2-0 | |||||
Zackery "Pow Pow" Powell | 5'9" (175cm) | Middleweight | 7-2-0 | |||||
Zacky Michaud | N/A | Bantamweight | 0-0-0 | |||||
Zad "The Chameleon" Mangat | N/A | Featherweight | 0-1-0 | |||||
Zaineddin Al Aalak | N/A | 0-0-0 | ||||||
Zak Klassen | N/A | Lightweight | Am 0-1-0 | |||||
Zak Ben Brahim | N/A | Am 2-1-0 | ||||||
Zakarie Paul Daigneau | N/A | Light Heavyweight | Am 0-1-0 | |||||
Zaky Shecapio | N/A | Heavyweight | Am 0-2-0 | |||||
Zamir "Zaire" Safi | 5'7" (170cm) | Bantamweight | 0-1-0 | |||||
Zander "Triple X" McComber | 6'1" (185cm) | Welterweight | 2-4-0 | |||||
Zarif Mohamed | N/A | Lightweight | Am 0-1-0 | |||||
Zen Bruckschwaiger | N/A | Lightweight | 0-0-0 | |||||
Zhané Heshima | N/A | Am 0-1-0 | ||||||
Zi Lei | N/A | 0-0-0 | ||||||
Ziggy Soroka | N/A | Middleweight | Am 1-2-0 | |||||
Éli Fournier | N/A | Am 2-1-0 | ||||||
Ély Bédard | 5'9" (175cm) | Bantamweight | 0-1-0 | |||||
Émilie Ferland | N/A | Strawweight | Am 0-1-0 | |||||
Éric Clark | N/A | Welterweight | Am 0-1-1 | |||||
Érick "The Dragon" Légaré | N/A | Welterweight | Am 5-3-0 | |||||
Étienne Camiré-Bernier | N/A | 0-0-0 |