Mixed Martial Arts Promotion

Fight Masters

Fight Masters
  • Name: Fight Masters
  • Headquarters: Donetsk, Ukraine
  • Acronyms: FM
  • Also Known As: Fight Masters Challenge, Fight Masters Cup
  • Promotion Links:
  • Tapology Accounts: FIGHTMASTERS

FM Events

Fight Masters: Selection 12 Sunday, February 28, 2021
Fight Club Fight Masters Donetsk, Donetsk Oblast Europe Eastern Region
Brigadir vs. Romanyk 155 lbs Show Bouts add_circle
Bout   Info
Sergey Brigadir   defeats   Andrey Romanyk   via Decision, Unanimous   2 Rounds, 10:00 Total Bout Page
Nikita Oleynik   defeats   Igor Dolgiy   via Submission, Elbow Lever   Round 1 of 3 Bout Page
Fight Masters: Selection 12 (postponed) Saturday, November 28, 2020
Donetsk, Donetsk Oblast
Fight Masters: Selection 11 Saturday, October 31, 2020
Fight Club Fight Masters Donetsk, Donetsk Oblast Europe Eastern Region
Zinenko vs. Solodun 185 lbs Show Bouts add_circle
Bout   Info
Ilya Solodun   defeats   Andrey Zinenko   via Submission, Triangle Choke   Round 1 of 3 Bout Page
Vladislav Kurbatov   defeats   Andrey Zaitsev   via Submission, Triangle Choke   Round 1 of 3 Bout Page
Dmitry Bogachev   defeats   Vladimir Semenyaka   via Submission, Choke   Round 1 of 3 Bout Page
Bogdan Ivanyushin   defeats   Aleksandr Kindyakov   via Submission, Elbow Lever   Round 1 of 3 Bout Page
Artyom Nechitaylenko   defeats   Vitaliy Shpetnyy   via Decision, Unanimous   2 Rounds, 10:00 Total Bout Page
Vladislav Bredikhin   defeats   Aleksandr Vorushilo   via Decision, Unanimous   2 Rounds, 10:00 Total Bout Page
Fight Weekend 3 Friday, August 28, 2020
Grove Picnic Park Donetsk, Donetsk Oblast Europe Eastern Region
Shaposhnikov vs. Baev Show Bouts add_circle
Bout   Info
Vladimir Baev   defeats   Dmitriy Shaposhnikov   via KO/TKO, Punches From Full Mount   Round 1 of 3 Bout Page
Sergey Brigadir   defeats   Bogdan Voevutko   via Decision, Unanimous   3 Rounds, 9:00 Total Bout Page
Yaroslav Chernishov   defeats   Andrey Zaitsev   via Submission, Armbar   Round 1 of 3 Bout Page
Artur Smailov   defeats   Vladislav Kurbatov   via Submission, Rear Naked Choke   Round 1 of 3 Bout Page
Fight Weekend 2 Friday, August 21, 2020
Grove Picnic Park Donetsk, Donetsk Oblast Europe Eastern Region
Kharaman vs. Belov 145 lbs Show Bouts add_circle
Bout   Info
Artem Kharaman   defeats   Bogdan Belov   via Decision, Unanimous   3 Rounds, 15:00 Total Bout Page
Akshin Mamedov   defeats   Dmitry Lavrentiev   via Decision, Unanimous   3 Rounds, 9:00 Total Bout Page
Ilya Naumchak   defeats   Artyom Vetitnev   via Submission, Triangle Choke   Round 1 of 3 Bout Page
Ismail Safin   defeats   Mark Mayer   via KO/TKO, Ground and Pound   of 2 Bout Page
Fight Weekend 1 Friday, August 14, 2020
Grove Picnic Park Donetsk, Donetsk Oblast Europe Eastern Region
Oleynik vs. Sidorenko 185 lbs Show Bouts add_circle
Bout   Info
Daniil Sidorenko   defeats   Nikita Oleynik   via KO/TKO, Punches From Full Mount   Round 1 of 3 Bout Page
Oleg Pushko   defeats   Igor Kolesnikov   via KO/TKO, Punches From Full Mount   Round 1 of 3 Bout Page
Sergey Brigadir   defeats   Petya Tarasenko   via Decision   3 Rounds, 9:00 Total Bout Page
Oleg Pushko   defeats   Sergey Brigadir   via KO/TKO, Punches From Full Mount   Round 1 of 3 Bout Page
Fight Masters: Selection 10 Saturday, February 22, 2020
Fight Club Fight Masters Donetsk, Donetsk Oblast Europe Eastern Region
Magomedov vs. Abramov 205 lbs Show Bouts add_circle
Bout   Info
Asildar Magomedov   defeats   Vladislav Abramov   via KO/TKO, Punches Referee Stoppage   Round 1 of 3 Bout Page
Nazar Sologunov   defeats   Maksim Tonkopiy   via Submission, Armbar   Round 1 of 3 Bout Page
Adilgerey Edilov   defeats   Ivan Zozulya   via KO/TKO, Corner Stoppage   Round 3 of 3 Bout Page
Vadim Kurilenko   defeats   Vladislav Egorov   via KO/TKO, Punches Referee Stoppage   Round 1 of 3 Bout Page
Oleg Lushko   defeats   Sergey Brigadir   via Submission, Rear Naked Choke   Round 1 of 3 Bout Page
Artyom Vetitiev   defeats   Aleksandr Chernomorchenko   via KO/TKO, Punches Referee Stoppage   Round 2 of 3 Bout Page
Nikolay Terekhov   defeats   Kurban Abduragimov   via KO/TKO, Punches Referee Stoppage   Round 1 of 3 Bout Page
Akshin Mamedov   defeats   Yaroslav Tkachuk   via Submission, Rear Naked Choke   Round 1 of 3 Bout Page
Yuriy Roschin   defeats   Artyom Dmitrienko   via Decision, Unanimous   2 Rounds Bout Page
Fight Masters: Selection 9 Saturday, December 21, 2019
Fight Club Fight Masters Donetsk, Donetsk Oblast Europe Eastern Region
Welterweight Title Fight Oleynikov vs. Pushko 170 lbs Show Bouts add_circle
Bout   Info
Oleg Pushko   defeats   Vladislav Oleynikov   via KO/TKO, Punches Referee Stoppage   Round 2 of 3 Bout Page
Sergey Tereshchenko   defeats   Nikita Shilin   via Decision, Unanimous   2 Rounds, 6:00 Total Bout Page
Evgeny Dyagovets   defeats   Dmitry Postnikov   via Decision, Unanimous   2 Rounds, 10:00 Total Bout Page
Akshin Mamedov   defeats   Yaroslav Tkachuk   via Submission, Guillotine Choke   Round 1 of 3 Bout Page
Oleg Pushko   defeats   Sergey Podyachikh   via KO/TKO, Punches Referee Stoppage   Round 1 of 3 Bout Page
Vladislav Oleynikov   defeats   Bogdan Voevutko   via Submission, Triangle Choke   Round 1 of 3 Bout Page
Sergey Tereshchenko   defeats   Vladimir Semenyaka   via Decision, Unanimous   2 Rounds, 6:00 Total Bout Page
Nikita Shilin   defeats   Bogdan Kuchinskiy   via Submission, Rear Naked Choke   Round 1 of 2 Bout Page
Fight Masters: Selection 8 Saturday, November 30, 2019
Fight Club Fight Masters Donetsk, Donetsk Oblast Europe Eastern Region
Shikhov vs. Zhuravlev 205 lbs Show Bouts add_circle
Bout   Info
Alexey Zhuravlev   defeats   Andrey Shikhov   via Decision, Unanimous   3 Rounds, 15:00 Total Bout Page
Vladislav Oleynikov   defeats   Igor Kolesnikov   via Submission, Rear Naked Choke   Round 1 of 3 Bout Page
Maksim Mezhenin   defeats   Stiv Danidenko   via Submission, Rear Naked Choke   Round 1 of 3 Bout Page
Artem Kharaman   defeats   Andrey Chichkan   via KO/TKO, Punches Referee Stoppage   Round 1 of 3 Bout Page
Igor Kolesnikov   defeats   Oleg Lushko   via Submission, Rear Naked Choke   Round 1 of 3 Bout Page
Vladislav Oleynikov   defeats   Vadim Egorov   via Submission, Armbar   Round 1 of 3 Bout Page
Artem Kharaman   defeats   Andrey Golovchansky   via Submission, Rear Naked Choke   Round 2 of 3 Bout Page
Fight Masters: Selection 7 Saturday, August 24, 2019
Fight Club Fight Masters Donetsk, Donetsk Oblast Europe Eastern Region
Mamedov vs. Aliev 125 lbs Show Bouts add_circle
Bout   Info
Elnur Aliev   defeats   Akshin Mamedov   via Submission, Guillotine Choke   Round 1 of 2 Bout Page
Oleg Lovin   defeats   Anatoliy Slipchenko   via Submission, Guillotine Choke   Round 1 of 2 Bout Page
Dmitry Bogachev   defeats   Kirill Kolesnikov   via Submission, Triangle   Round 1 of 2 Bout Page
Andrey Golovchansky   defeats   Yuri Boyko   via Decision, Unanimous   2 Rounds, 6:00 Total Bout Page
Denis Shpakovsky   defeats   Stiv Danidenko   via KO/TKO, Punches Referee Stoppage   Round 1 of 2 Bout Page
Vadim Kurilenko   defeats   Sergey Nurulin   via Submission, Rear Naked Choke   Round 1 of 2 Bout Page
Andrey Golovchansky   defeats   Dmitry Bogachev   via KO/TKO, Punch   Round 1 of 2 Bout Page
Vadim Kurilenko   defeats   Denis Shpakovsky   via Decision, Unanimous   2 Rounds, 6:00 Total Bout Page
Vadim Egorov   defeats   Vitaliy Kalchenko   via Decision, Unanimous   3 Rounds, 8:00 Total Bout Page
Fight Masters: Selection 6 Sunday, June 16, 2019
Donetsk, Donetsk Oblast Europe Eastern Region
Middleweight Title Fight Shpakovsky vs. Shevchenko 185 lbs Show Bouts add_circle
Bout   Info
Maksim Shevchenko   defeats   Denis Shpakovsky   via Submission, Rear Naked Choke   Round 1 of 3 Bout Page
Oleg Pushko   defeats   Vitaliy Goncharov   via Submission, Rear Naked Choke   Round 1 of 3 Bout Page
Bogdan Belov   defeats   Akshin Mamedov   via Submission, Guillotine Choke   Round 2 of 3 Bout Page
Denis Shpakovsky   defeats   Danil Sizenko   via KO/TKO, Knees and Punches   Round 1 of 3 Bout Page
Maksim Shevchenko   defeats   Aleksey Babiy   via KO/TKO, Punches Referee Stoppage   Round 1 of 3 Bout Page
Oleg Pushko   defeats   Ilya Shelegeda   via KO/TKO, Injury   Round 3 of 3 Bout Page
Vitaliy Goncharov   defeats   Kirill Varusha   via KO/TKO, Punches Referee Stoppage   Round 1 of 3 Bout Page
Akshin Mamedov   defeats   Nikhat Ragimov   via KO/TKO, Spining Back Kick and Punches   Round 1 of 3 Bout Page
Bogdan Belov   defeats   Evgeniy Brusentsov   via KO/TKO, Punches Referee Stoppage   Round 3 of 3 Bout Page
Fight Masters: Selection 5 Saturday, April 13, 2019
Fight Club Fight masters Donetsk, Donetsk Oblast Europe Eastern Region
Timoshenko vs. Taranov 265 lbs Show Bouts add_circle
Bout   Info
Leonid Timoshenko   defeats   Denis Taranov   via Submission, Choke   Round 1 of 3 Bout Page
Maksim Shevchenko   defeats   Vitaliy Kalchenko   via KO/TKO, Punches Referee Stoppage   Round 1 of 3 Bout Page
Kirill Varusha   defeats   Artem Lysenko   via KO/TKO, High Kick   Round 1 of 3 Bout Page
Artem Kharaman   defeats   Bogdan Belov   via Decision, Unanimous   3 Rounds, 9:00 Total Bout Page
Artem Kharaman   defeats   Kirill Varusha   via Submission, Guillotine Choke   Round 1 of 3 Bout Page
Artem Dolbychuk   defeats   Alexander Pugachev   via Decision, Unanimous   2 Rounds, 10:00 Total Bout Page
Artur Smailov   defeats   Vadim Shevtsov   via KO/TKO, Punches Referee Stoppage   Round 1 of 3 Bout Page
Artem Dolbychuk   defeats   Yaroslav Salnikov   via Decision, Unanimous   2 Rounds, 6:00 Total Bout Page
Aleksandr Pugachev   defeats   Aleksey Polishchuk   via Submission, Triangle   Round 1 of 3 Bout Page
Artur Smailov   defeats   Mark Mayer   via KO/TKO, Punches   2:40 Round 1 of 3 Bout Page
Mark Mayer   defeats   Aleksandr Ovdienko   via KO/TKO, Punches   Round 1 of 3 Bout Page
Arsen Balyants   defeats   Elvin Gashimov   via Submission, Arm Triangle Choke   1:44 Round 1 of 3 Bout Page
Fight Masters: Selection 4 Saturday, April 06, 2019
Fight Club Fightmasters Donetsk, Donetsk Oblast Europe Eastern Region
Welterweight Title Fight Bogachev vs. Oleynikov 170 lbs Show Bouts add_circle
Bout   Info
Vladislav Oleynikov   defeats   Dmitry Bogachev   via Submission, Armbar   Round 1 of 3 Bout Page
Daniil Sidorenko   defeats   Vitaliy Kalchenko   via Submission, Armbar   Round 1 of 3 Bout Page
Artem Kharaman   defeats   Aleksandr Ingula   via Decision, Unanimous   2 Rounds, 6:00 Total Bout Page
Daniil Sidorenko   defeats   Igor Kuznetsov   via Submission, Armbar   Round 2 of 3 Bout Page
Vitaliy Kalchenko   defeats   Vladislav Vityutnev   via Decision, Unanimous   2 Rounds, 6:00 Total Bout Page
Vladislav Oleynikov   defeats   Bogdan Zaritsky   via Submission, Rear Naked Choke   Round 2 of 3 Bout Page
Dmitry Bogachev   defeats   Nikolay Chembulat   via Submission, Armbar   Round 2 of 3 Bout Page
Aleksandr Ingula   defeats   Sergey Kryuchin   via Submission, Triangle Choke   Round 1 of 3 Bout Page
Artem Kharaman   defeats   Yuri Boyko   via Decision, Unanimous   2 Rounds, 6:00 Total Bout Page
Fight Masters: Selection 3 Saturday, March 23, 2019
Donetsk, Donetsk Oblast Europe Eastern Region
Belov vs. Malakhov 145 lbs Show Bouts add_circle
Bout   Info
Bogdan Belov   defeats   Vladislav Malakhov   via Decision, Unanimous   3 Rounds, 9:00 Total Bout Page
Daniil Sukhar   defeats   Dmitriy Minulin   via Decision, Unanimous   2 Rounds, 6:00 Total Bout Page
Vyacheslav Kuznetsov   defeats   Denis Pererva   via Decision, Unanimous   2 Rounds, 6:00 Total Bout Page
Anton Shtangey   defeats   Sergey Kryuchin   via Submission, Triangle Choke   Round 1 of 3 Bout Page
Sergey Brigadir   defeats   Tigran Mardoyan   via N/A   of 3 Bout Page
Anton Shtangey   defeats   Sergey Brigadir   via Submission, Rear Naked Choke   Round 1 of 3 Bout Page
Fight Masters: Selection 2 Saturday, March 16, 2019
Donetsk, Donetsk Oblast Europe Eastern Region
Debel vs. Nikolaytsev 205 lbs Show Bouts add_circle
Bout   Info
Maksim Nikolaytsev   defeats   Sergey Debel   via KO/TKO, Referee Stoppage   Round 1 of 3 Bout Page
Igor Chudnetsov   defeats   Pavel Molodyka   via KO/TKO, Punch   Round 1 of 3 Bout Page
Parviz Safarchinov   defeats   Roman Smelyakov   via Decision, Unanimous   2 Rounds, 6:00 Total Bout Page
Said Akhmedkhanov   defeats   Akshin Mamedov   via Decision, Unanimous   2 Rounds, 6:00 Total Bout Page
Dmitry Matvienko   defeats   Ruben Lulumyan   via Decision, Unanimous   2 Rounds, 6:00 Total Bout Page
Said Akhmedkhanov   defeats   Dmitry Matvienko   via Decision, Unanimous   2 Rounds, 6:00 Total Bout Page
Igor Chudnetsov   defeats   Parviz Safarchinov   via Decision, Unanimous   2 Rounds, 6:00 Total Bout Page
Fight Masters: Selection 1 Saturday, March 09, 2019
Donetsk, Donetsk Oblast Europe Eastern Region
Lightweight Title Fight Pererva vs. Mardoyan 155 lbs Show Bouts add_circle
Bout   Info
Denis Pererva   defeats   Tigran Mardoyan   via Decision, Unanimous   2 Rounds, 8:00 Total Bout Page
Eduard Malkov   defeats   Mikhail Sarkisyan   via Decision, Unanimous   2 Rounds, 6:00 Total Bout Page
Gatigadzhi Gatiev   defeats   Vadim Kurilenko   via Decision, Unanimous   2 Rounds, 6:00 Total Bout Page
Denis Pererva   defeats   Anton Shtangey   via Decision, Unanimous   2 Rounds, 6:00 Total Bout Page
Tigran Mardoyan   defeats   Andrey Golovchansky   via Decision, Unanimous   2 Rounds, 6:00 Total Bout Page
Eduard Malkov   defeats   Gatigadzhi Gatiev   via KO/TKO   Round 2 of 3 Bout Page
Alexey Zhuravlev   defeats   Aleksandr Lugaylo   via Decision, Unanimous   3 Rounds, 9:00 Total Bout Page
Fight Masters: Renaissance Sunday, September 16, 2018
Lenin Komsomol Park’s Donbass Liberators Memorial Donetsk, Donetsk Oblast Europe Eastern Region
Shvets vs. Pina 170 lbs Show Bouts add_circle
Bout   Info
Maxim Shvets   defeats   Flávio Pina   via Submission, Choke   3:00 Round 2 of 3, 8:00 Total Bout Page
Khasan Galaev   defeats   Armen Dzhragatspanyan   via Decision, Split   3 Rounds, 15:00 Total Bout Page
Roman Ogulchanskiy   defeats   Sergey Andreev   via Submission, Choke   3:55 Round 1 of 3 Bout Page
Renat Lyatifov   defeats   Nurbek Tokhtasinov   via Submission, Choke   4:59 Round 1 of 3 Bout Page
Andrey Bragovskiy   defeats   Ruslan Tashtankul   via Submission, Painful Reception   4:29 Round 1 of 3 Bout Page
Ivan Lukin   defeats   Aleksandr Lugaylo   via Submission, Choke   1:29 Round 1 of 3 Bout Page
Alexey Naumov   defeats   Evgeniy Brusentsov   via Submission, Choke   1:52 Round 2 of 3, 6:52 Total Bout Page
Artem Gruzdov   defeats   Denis Pererva   via Submission, Rear Naked Choke   4:59 Round 2 of 3, 9:59 Total Bout Page
Vitaly Kositsyn   defeats   Oleg Levin   via Decision, Unanimous   3 Rounds, 15:00 Total Bout Page
Aleksandr Podlesniy   defeats   Igor Chudnetsov   via Submission, Guillotine Choke   2:15 Round 2 of 3, 7:15 Total Bout Page
Alexander Derkach   defeats   Eduard Muravitskiy   via Decision, Unanimous   3 Rounds, 15:00 Total Bout Page
Sergey Prokopyuk   defeats   Aziz Osorbek Uulu   via Decision, Majority   3 Rounds, 15:00 Total Bout Page
Bogdan Belov   defeats   Pavel Molodyka   via Decision, Split   3 Rounds, 15:00 Total Bout Page
Yaroslav Chernishov   defeats   Tigran Mardoyan   via Decision, Unanimous   3 Rounds, 15:00 Total Bout Page
Fight Masters Challenge 6 Sunday, May 13, 2018
Donetsk, Donetsk Oblast Europe Eastern Region
Fight Masters Challenge 5 Sunday, December 10, 2017
Donetsk, Donetsk Oblast Europe Eastern Region
Fight Masters Cup 4: Spartak Saturday, April 08, 2017
Spartak Sports Complex Donetsk, Donetsk Oblast Europe Eastern Region
Lugaylo vs. Nikolaytsev 205 lbs Show Bouts add_circle
Bout   Info
Aleksandr Lugaylo   defeats   Maksim Nikolaytsev   via Decision, Unanimous   3 Rounds, 15:00 Total Bout Page
Alexey Naumov   defeats   Vitaliy Mironyuk   via Decision, Unanimous   3 Rounds, 15:00 Total Bout Page
Sergey Nurulin   defeats   Daniil Sidorenko   via Decision, Unanimous   3 Rounds, 15:00 Total Bout Page
Denis Pererva   defeats   Anton Shemyakin   via Decision, Split   3 Rounds, 15:00 Total Bout Page
Nikita Svistkov   defeats   Vakhtang Sikharulidze   via KO/TKO, Retirement   5:00 Round 1 of 3 Bout Page
Aleksandr Belolipetsky   defeats   Nikolai Dushko   via KO/TKO, Punches   4:00 Round 2 of 3, 9:00 Total Bout Page
Vladislav Mikhailishin   defeats   Dmitriy Gavrilyuk   via KO/TKO, Punches   2:21 Round 1 of 3 Bout Page
Dmitriy Shaposhnikov   defeats   Alexander Derkach   via KO/TKO, Punches   1:51 Round 2 of 3, 6:51 Total Bout Page
Vyacheslav Kuznetsov   defeats   Artem Gaidai   via KO/TKO, Punches   4:00 Round 2 of 3, 9:00 Total Bout Page
Vladimir Buklanov   defeats   Nikita Silenko   via Submission, Guillotine Choke   3:15 Round 1 of 3 Bout Page
Fight Masters Cup 3 Saturday, November 26, 2016
Donetsk, Donetsk Oblast Europe Eastern Region
Fight Masters Cup 2 Saturday, December 19, 2015
Donetsk, Donetsk Oblast Europe Eastern Region
Fight Masters Cup 1: Spartak 2015 Saturday, November 28, 2015
Spartak Sports Complex Donetsk, Donetsk Oblast Europe Eastern Region
Boyko vs. Pererva Show Bouts add_circle
Bout   Info
Denis Pererva   defeats   Artem Boyko   via Decision, Unanimous   2 Rounds, 10:00 Total Bout Page
Aleksandr Lugaylo   defeats   Artem Matuhov   via Submission, Armbar   4:00 Round 2 of 3, 9:00 Total Bout Page
Alexander Derkach   defeats   Vladislav Pianov   via Submission, Rear Naked Choke   0:52 Round 1 of 3 Bout Page
Armen Dzhragatspanyan   defeats   Dmitry Matvienko   via Submission, Guillotine Choke   2:20 Round 1 of 3 Bout Page
Dmitriy Shevtsov   defeats   Igor Lobas   via KO/TKO   Round 1 of 3 Bout Page
Igor Kolesnikov   defeats   Pavel Pefty   via Submission, Rear Naked Choke   2:43 Round 1 of 3 Bout Page
Andrey Bragovskiy   defeats   Artem Koch   via Submission, Rear Naked Choke   Round 1 of 3 Bout Page

  • MMAFighting.com : Watch UFC Saudi Arabia ceremonial weigh-in video at noon ET
  • MMAFighting.com : Watch UFC Saudi Arabia weigh-in video live now
  • Jits Magazine : Who’s Number One 24: Gordon Ryan vs Josh Saunders Full Results And Review
  • MMA Mania : LIVE! UFC Saudi Arabia Early Weigh Ins Results!
  • MMA Mania : Midnight Mania! Usyk Was TOO EASY For Fury
  • MMA Mania : Meet PFL’s UFC Killer
  • Middle Easy : Michael Chandler Teases BMF Clash with Max Holloway After UFC 303 Fight Against Conor McGregor Falls Through
  • MMA Mania : Whittaker’s Relentless March Back To Gold
  • Middle Easy : Ryan Garcia Suspended For One Year by NYSAC Following Failed Drug Tests, Declares He’s ‘Headed to the UFC’
  • Middle Easy : Ryan Garcia Suspended One Year by NYSAC Following Failed Drug Tests, Declares He’s ‘Headed to the UFC’
  • MMA Junkie : Ryan Garcia reacts to one-year suspension for failed PED test: 'Boxing sucks I'm goin to the UFC'
  • MMA Junkie : Eugene Bareman: Anthony Smith could be 'a harder fight' for Carlos Ulberg at UFC 303 than Jamahal Hill
  • MMA Mania : PFL Salt Lake City Weigh Ins Results, Staredowns!
  • MMAFighting.com : Watch UFC Saudi Arabia weigh-in video at 2 a.m. ET
  • MMA Mania : Aliskerov ‘Might Be More Dangerous’ Than Chimaev
  • MMA Junkie : Ian Machado Garry reacts to Conor McGregor's withdrawal from UFC 303: 'It was going to be a full circle moment'
  • MMAFighting.com : Watch PFL Salt Lake City ceremonial weigh-in video live at 8 p.m. ET
  • MMA Mania : BMF? Chandler Hints At Holloway Showdown After McGregor Collapse
  • MMA Junkie : Jake Paul vs. Mike Perry: Odds and what to know ahead of boxing match
  • MMAFighting.com : Ryan Garcia reacts to drug test suspension, Devin Haney no-contest, teases UFC move