Tapology Site Search
MMA Fighters From France
MMA Fighters From France
Fighter | Height | Weight Class | Record | Nation | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Sofiane Khati | 6'0" (183cm) | 0-0-0 | ||||||
"Kaiser so" Sofiane Arif | 5'8" (173cm) | Lightweight | 0-2-0 | |||||
Sofiane Kaci | 6'0" (182cm) | Featherweight | 1-1-0 | |||||
Sofiane "The Lion" Aïssaoui | 5'11" (181cm) | Welterweight | 10-5-0 | |||||
Sofiane Hadj Brahim | N/A | 0-0-0 | ||||||
Sofiane Oumiha | 5'10" (178cm) | 0-0-0 | ||||||
Sofien Bouselmi | N/A | Flyweight | 1-1-0 | |||||
Sohan Chaïbi | N/A | 0-0-0 | ||||||
Soheb Bouafia | 6'4" (193cm) | 0-0-0 | ||||||
Soheib Mezoughi | N/A | Welterweight | Am 3-1-0 | |||||
Solene Barrot | N/A | 0-0-0 | ||||||
Sonia Bouchair | N/A | 0-0-0 | ||||||
Sonny "Alligator" Abid | N/A | 0-0-0 | ||||||
Sophia Nouiri | N/A | 0-0-0 | ||||||
Sophia Haddouche | 5'6" (168cm) | Flyweight | 3-3-0 | |||||
Sophian Sine | N/A | Heavyweight | Am 2-0-0 | |||||
Sophiane Tchekouteu | N/A | 0-0-0 | ||||||
Sophiane Aitou | N/A | Heavyweight | Am 1-1-0 | |||||
Sophie Mathis | 5'11" (180cm) | Featherweight | 0-0-0 | |||||
Sophien Hadj Doula | N/A | Light Heavyweight | 0-2-0 | |||||
Sophyan Haoud | N/A | 0-0-0 | ||||||
Soraya Djermoun | N/A | Bantamweight | Am 0-2-0 | |||||
Souad Masmoudi | N/A | 0-0-0 | ||||||
Soufian Rachid | N/A | 0-0-0 | ||||||
Soufiane Ihane | N/A | Am 0-1-0 | ||||||
Soufiane Hassani | N/A | Lightweight | Am 0-2-0 | |||||
Soufiane Allouache | 5'11" (180cm) | Lightweight | 0-0-0 | |||||
Souhahibou Baradji | N/A | Featherweight | 1-1-0 | |||||
Souhail Bribri | N/A | Lightweight | Am 0-2-0 | |||||
Souheil Kaouchen | N/A | Featherweight | Am 4-0-0 | |||||
Souhil Tahiri | 5'11" (180cm) | Lightweight | 6-4-1 | |||||
Souhil Arezki | N/A | Bantamweight | Am 24-4-0 | |||||
Souiry Jaoide | N/A | Welterweight | 0-0-0 | |||||
Souk "Yoda" Khampasath | 5'3" (160cm) | Featherweight | 13-14-1 | |||||
Soule Konate | N/A | 0-1-0 | ||||||
Souleimane "Grizzly" Konate | 6'3" (191cm) | Heavyweight | 0-0-0 | |||||
Soulemane Mohammedi | N/A | 0-0-0 | ||||||
Souleymane Cissokho | 5'10" (179cm) | 0-0-0 | ||||||
Souleymane Traore | N/A | Lightweight | 1-0-0 | |||||
Souleymane Diallo | N/A | Lightweight | Am 0-1-1 | |||||
Stanislas Pocthier | N/A | Am 0-1-0 | ||||||
Stanislas Vianet | N/A | Lightweight | Am 0-1-0 | |||||
Stanislas Ondet | N/A | Lightweight | 0-1-0 | |||||
Stanley "Vaga" Vagao | N/A | Welterweight | Am 6-3-0 | |||||
Steeve Lenormand | N/A | 0-0-0 | ||||||
Steeve Nsakou | N/A | 0-0-0 | ||||||
Steeve Valente | N/A | Lightweight | 0-0-0 | |||||
Stefan Boev | N/A | Welterweight | 0-1-0 | |||||
Stefan Serghei | N/A | Bantamweight | 8-5-0 | |||||
Stefan Roth | N/A | Welterweight | Am 2-0-0 | |||||
Stefan Serge | N/A | Bantamweight | 0-0-0 | |||||
Stelly Lebreton | N/A | Flyweight | 0-1-0 | |||||
Stephan Parenti | N/A | Featherweight | 0-4-0 | |||||
Stephan Zahil | N/A | Featherweight | Am 0-1-0 | |||||
Stephane Flam | N/A | 0-1-0 | ||||||
Stephane "Smash" Coignon | 6'4" (192cm) | Super Heavyweight | 1-1-0 | |||||
Stephane da Costa | N/A | Lightweight | 1-1-0 | |||||
Stephane Gomis | N/A | 0-0-0 | ||||||
Stephane Reveillon | 6'2" (188cm) | Heavyweight | 0-0-0 | |||||
Stephane "Octopus" Bado | 6'2" (188cm) | 0-0-0 | ||||||
Stephane Guaresi | N/A | Lightweight | 1-4-0, 1 NC | |||||
Stephane Sery | 5'9" (177cm) | 0-0-0 | ||||||
Stephane Cuevas | N/A | 0-0-0 | ||||||
Stephane Dubois | N/A | Lightweight | Am 1-3-0 | |||||
Stephane "Diesel Black" Nikiema | 6'2" (187cm) | Lightweight | 0-0-0 | |||||
Stephanie Claire | N/A | Featherweight | 0-2-0 | |||||
Stephanie Pezot | N/A | 0-0-0 | ||||||
Stephen Marie | N/A | Welterweight | Am 2-0-0 | |||||
Steve Bertin | N/A | 0-0-0 | ||||||
Steve Priczep | N/A | Middleweight | 0-0-0 | |||||
Steve Leguelle | N/A | 0-0-0 | ||||||
Steve Pasche | N/A | 0-0-0 | ||||||
Steve Guidez | N/A | Welterweight | Am 2-1-0 | |||||
Steve Hardy | N/A | Lightweight | Am 2-3-0 | |||||
Steve Polifonte | 5'11" (180cm) | Featherweight | 13-6-0 | |||||
Steve Sifflet | N/A | Welterweight | 5-6-0 | |||||
Stevee "Blade" Marie | N/A | Middleweight | 0-1-0 | |||||
Stevee Basquin | N/A | Lightweight | Am 0-1-0 | |||||
Steven Blanc-Mathieu | N/A | 0-0-0 | ||||||
Steven Crambert | 5'10" (179cm) | 0-0-0 | ||||||
Steven Blot | 5'7" (170cm) | Flyweight | 1-2-0 | |||||
Steven Rodriguez | N/A | 0-0-0 | ||||||
Steven Martin | N/A | Middleweight | Am 1-0-0 | |||||
Steven Duvivier | 6'0" (183cm) | Middleweight | 7-8-0 | |||||
Steven Dupont | N/A | Featherweight | Am 0-3-0 | |||||
Steven Boukhechem | N/A | Welterweight | Am 0-2-0 | |||||
Steven Taled | N/A | 1-2-0 | ||||||
Steven "Maitre Gator" Mendes Furtado | N/A | Welterweight | 0-2-0 | |||||
Steven Bertucci | N/A | 0-0-0 | ||||||
Stevens Bonicel | N/A | 0-0-0 | ||||||
Sthelyne Grosy | N/A | 0-0-0 | ||||||
Stéphane Céleste | N/A | Featherweight | 0-0-0 | |||||
Stéphane Le Gourrierec | N/A | 0-0-0 | ||||||
Stéphane "Ippo" Susperregui | 6'2" (188cm) | Light Heavyweight | 0-0-0 | |||||
Stéphane Weclewski | N/A | Light Heavyweight | 0-0-0 | |||||
Stéphanie Page | 5'4" (163cm) | Strawweight | 8-5-0 | |||||
Suhail Sadat | N/A | Bantamweight | Am 0-1-0 | |||||
Suleiman "Bad Blood" Bouhata | 5'8" (173cm) | Lightweight | 15-10-0, 1 NC | |||||
Suliman Vazeilles | N/A | Lightweight | 0-0-0 | |||||
Sullivan Kerner | N/A | Featherweight | 1-1-0 | |||||
Sunny Soum | N/A | Featherweight | Am 0-1-0 | |||||
Swan Barteau | N/A | 0-0-0 | ||||||
Sylvain "Punisher" Potard | 5'11" (180cm) | Light Heavyweight | 7-6-0 | |||||
Sylvain Sommereisen | 5'6" (168cm) | Bantamweight | 8-8-0 | |||||
Sylvain Coulais | N/A | Featherweight | Am 0-3-1 | |||||
Sylvain Car | N/A | 0-1-0 | ||||||
Sylvain Laval | N/A | 0-0-0 | ||||||
Sylvain Navarro | N/A | Lightweight | Am 0-2-0 | |||||
Sylvain Chapelle | N/A | 0-0-0 | ||||||
Sylvain Boulard | N/A | Middleweight | 0-1-0 | |||||
Sylvain "El Loco" Luce | N/A | 0-0-0 | ||||||
Sylvain Catalano | N/A | Flyweight | 3-3-1 | |||||
Sylvan Aslan | N/A | Welterweight | Am 2-0-0 | |||||
Sylvere Ebarra | N/A | 0-0-0 | ||||||
Sylvestre Ugew | 6'1" (185cm) | 0-0-0 | ||||||
Sylvio Danois | N/A | Welterweight | 0-0-0 | |||||
Syphax Nekkar | N/A | Bantamweight | 1-0-0 | |||||
Sébastien Grandin | 6'0" (183cm) | Welterweight | 9-12-0 | |||||
Sébastien Bartez | N/A | Welterweight | 0-1-0 | |||||
Sébastien Mexmain | N/A | Middleweight | Am 0-1-0 | |||||
Sébastien Philippote | N/A | 0-0-0 | ||||||
Sébastien Mauricrace | N/A | Featherweight | Am 0-3-0 | |||||
Sébastien Zarb | 5'10" (178cm) | Featherweight | Am 0-3-0 | |||||
Ségolène "Majestic" Lefebvre | 5'6" (168cm) | 0-0-0 | ||||||
Sékou Keita | N/A | Lightweight | Am 1-1-0 | |||||
Tafari | N/A | Lightweight | 0-0-0 | |||||
Tahar Belkhir | N/A | 0-0-0 | ||||||
Tahar Ibazatene | N/A | Lightweight | Am 0-2-0 | |||||
Tahar Jerbi | N/A | 0-0-0 | ||||||
Tahar "Fasthands" Hadbi | 6'0" (183cm) | Middleweight | 15-9-0, 2 NC | |||||
Takato Okada | N/A | Welterweight | Am 1-2-0 | |||||
Tamaz Avdiev | N/A | 0-0-0 | ||||||
Tamerlan Albiekov | N/A | Heavyweight | 4-0-0 | |||||
Tanguy Marolleau | N/A | Middleweight | 0-2-0 | |||||
Tanguy Maudrich | N/A | Featherweight | Am 2-0-0 | |||||
Tao Debest | N/A | Lightweight | Am 0-1-0 | |||||
Taoussy L'Hadji | N/A | 0-0-0 | ||||||
Tapuarii Tamarii | N/A | Lightweight | Am 0-1-0 | |||||
Tarek Guermoudi | N/A | Lightweight | 0-0-0 | |||||
Tarek Zouaghi | 5'11" (180cm) | 0-0-0 | ||||||
Tarek Derfoufi | N/A | 0-0-0 | ||||||
Tarik Benzeghioua | N/A | Welterweight | 0-0-1 | |||||
Tarik Haddir | N/A | 0-0-0 | ||||||
Tarik Benfkih | N/A | Lightweight | 0-0-0 | |||||
Tarik Zemri | N/A | Featherweight | 1-1-0 | |||||
Tasawar Alamgir | N/A | Bantamweight | 1-2-0 | |||||
Tautuarii Brillant | N/A | 0-0-0 | ||||||
Taylor Magnier | N/A | Middleweight | Am 0-1-0 | |||||
Taylor "Double Impact" Lapilus | 5'6" (168cm) | Bantamweight | 19-4-0 | |||||
Taymir Kovraev | N/A | Welterweight | Am 1-2-0 | |||||
Tchabrael Kanguichiev | N/A | Lightweight | 2-2-0 | |||||
Ted Ingargiola | N/A | Featherweight | Am 0-1-0 | |||||
Ted Tshikudi | N/A | Welterweight | 1-1-0 | |||||
Teddy Laffond | N/A | Welterweight | Am 0-1-0 | |||||
Teddy Pantigny | N/A | 0-0-0 | ||||||
Teddy Fernandes De Araujo | N/A | 0-0-0 | ||||||
Teddy Violet | 5'6" (168cm) | Lightweight | 11-5-0 | |||||
Teddy Mouzy | N/A | Welterweight | Am 0-1-0 | |||||
Teddy Samson | 5'11" (180cm) | Welterweight | 0-1-0 | |||||
Teddy Hamelin | 5'9" (176cm) | Welterweight | 0-1-0 | |||||
Teihaorii Ariiotima | N/A | Welterweight | Am 0-1-0 | |||||
Teji Spade | N/A | 0-3-0 | ||||||
Telmo Mendes | N/A | Lightweight | Am 1-0-0 | |||||
Temerlan Azizov | 5'3" (160cm) | Flyweight | 3-0-0 | |||||
Terence "Borgia" Girard | 5'7" (170cm) | Lightweight | 0-4-0 | |||||
Terence Boma | 5'9" (175cm) | Lightweight | Am 0-3-0 | |||||
Terry "Le Petit Breton" Le Couviour | N/A | 0-0-0 | ||||||
Tess Benyahia | N/A | Strawweight | Am 2-2-0 | |||||
Tevi Say | 5'4" (163cm) | 4-2-1 | ||||||
Tewfik Djeddi | N/A | 0-0-0 | ||||||
Thanushan Vigneswaran | N/A | Bantamweight | Am 0-1-0 | |||||
Thaïs "Man" Binet | N/A | Welterweight | Am 2-1-0 | |||||
Theo Galderisi | N/A | Welterweight | Am 1-0-0 | |||||
Theo Labasse | N/A | Lightweight | Am 1-0-0 | |||||
Theo Hemon | N/A | Lightweight | Am 0-1-0 | |||||
Theo Bourguignon | N/A | Welterweight | Am 0-4-0 | |||||
Theo Casassa | N/A | Lightweight | Am 2-3-0 | |||||
Theo Ekwalla | N/A | Lightweight | Am 1-0-0 | |||||
Theo Cuenin | N/A | Welterweight | Am 0-1-0 | |||||
Theo Maurel | N/A | 0-2-0 | ||||||
Theo Tonon | N/A | Bantamweight | 0-2-0 | |||||
Theo Hennion | N/A | Featherweight | Am 1-1-0 | |||||
Theo Carrier | N/A | Lightweight | Am 0-1-0 | |||||
Theo Munoz | N/A | Am 0-1-0 | ||||||
Theo Teretchenko | N/A | Welterweight | Am 2-1-0 | |||||
Theodore Bitcheff | N/A | 0-0-0 | ||||||
Thibaud Pack | N/A | Lightweight | Am 0-1-0 | |||||
Thibaud "Never Die" Larchet | 6'0" (183cm) | Welterweight | 12-5-1 | |||||
Thibaud Descoins | N/A | Middleweight | Am 0-1-0 | |||||
Thibault Brunet | N/A | Lightweight | Am 1-0-0 | |||||
Thibault Audrian | N/A | Middleweight | 4-3-0 | |||||
Thibault Kinsonnier | N/A | 0-0-0 | ||||||
Thibault Kayeul | N/A | Featherweight | 0-2-0 | |||||
Thibault Letray | N/A | 0-0-0 | ||||||
Thibault "O Francês" Marino | 5'7" (170cm) | Featherweight | 3-4-0 | |||||
Thibault Ruggeri | N/A | Middleweight | 2-4-0 | |||||
Thibault Cleostrate | N/A | Lightweight | 0-0-0 | |||||
Thibault "GT" Gouti | 5'10" (178cm) | Lightweight | 17-7-0 | |||||
Thibault Molins | N/A | Featherweight | 0-2-0 | |||||
Thibault Sergent | N/A | 0-0-0 | ||||||
Thibault Colleuil | N/A | Lightweight | 5-8-0 | |||||
Thibault Ropp | 5'11" (180cm) | Featherweight | 1-9-0 | |||||
Thibaut Yahiaoui | N/A | Lightweight | 0-0-0 | |||||
Thibaut Raynaud | N/A | Lightweight | Am 1-1-0 | |||||
Thierno Dieng | 5'11" (180cm) | Lightweight | 2-4-0 | |||||
Thierry Bernet | N/A | Light Heavyweight | 0-1-0 | |||||
Thierry "Crusher" Houlou | N/A | 2-0-0 | ||||||
Thierry Lescout | N/A | Middleweight | Am 1-1-0 | |||||
Thomas Loubersanes | N/A | Super Heavyweight | 0-0-0 | |||||
Thomas Szmiedt | N/A | Welterweight | Am 0-4-0 | |||||
Thomas Ouachene Arbaoui | N/A | 0-0-0 | ||||||
Thomas Bozzo | N/A | Bantamweight | Am 0-1-0 | |||||
Thomas Hittos | N/A | Am 1-0-0 | ||||||
Thomas Barbier | 5'3" (160cm) | 0-0-0 | ||||||
Thomas Fourcade | N/A | Bantamweight | Am 0-1-0 | |||||
Thomas Bauer | 5'9" (175cm) | Welterweight | 4-0-0 | |||||
Thomas Masson | 5'5" (166cm) | 0-0-0 | ||||||
Thomas Letellec | N/A | Featherweight | 0-0-0 | |||||
Thomas Adamandopoulos | 5'7" (170cm) | Bantamweight | 0-0-0 | |||||
Thomas Glot | N/A | Lightweight | 7-4-0 | |||||
Thomas Van Nijnatten | N/A | Bantamweight | 0-0-0 | |||||
Thomas Murris | N/A | Lightweight | Am 11-3-0 | |||||
Thomas "No Mas" Diagne | 6'1" (186cm) | Lightweight | 6-8-1 | |||||
Thomas Divialle | N/A | Welterweight | 0-1-0 | |||||
Thomas Beland | N/A | Bantamweight | Am 0-1-0 | |||||
Thomas Ayivi | N/A | Heavyweight | Am 0-1-0 | |||||
Thomas Jaeger | N/A | Welterweight | Am 0-1-0 | |||||
Thomas "The Dragon" Sumantri | 5'9" (175cm) | Lightweight | 2-3-0 | |||||
Thomas Constaratas | N/A | Flyweight | 0-2-0 | |||||
Thomas Riviere | N/A | Featherweight | 4-3-0 | |||||
Thomas Lagardère | N/A | Am 0-1-0 | ||||||
Thomas Milhau | N/A | 0-0-0 | ||||||
Thomas Lorenzi | N/A | Bantamweight | Am 0-2-0 | |||||
Thomas Guillemette | N/A | 0-0-0 | ||||||
Thomas Mietz | 6'1" (186cm) | 0-0-0 | ||||||
Thomas Lasne | N/A | Lightweight | Am 0-1-0 | |||||
Thomas Fadel | N/A | Lightweight | 4-3-0 | |||||
Thomas Faure | N/A | 0-0-0 | ||||||
Thomas Vincent | 5'9" (175cm) | Bantamweight | 2-0-0 | |||||
Thomas Lanteri | N/A | Bantamweight | 0-2-0 | |||||
Thomas Alizier | N/A | Heavyweight | Am 0-1-0 | |||||
Thomas Mendy | 5'6" (168cm) | Bantamweight | 1-0-0 | |||||
Thomas Samson | 5'11" (181cm) | Welterweight | Am 1-1-0 | |||||
Thomas Knittel | N/A | 0-0-0 | ||||||
Thomas Dacher | N/A | Welterweight | Am 5-0-0 | |||||
Thomas "Pégase" Soltani | 6'1" (185cm) | Welterweight | 0-3-0 | |||||
Thomas Lacroix | N/A | 0-0-0 | ||||||
Thomas Girotto | N/A | 0-0-0 | ||||||
Thomas Kerroumi | N/A | Lightweight | Am 1-1-0 | |||||
Thomas Lelou | N/A | 0-0-0 | ||||||
Thomas Pedretti | N/A | Lightweight | 0-1-1 | |||||
Thomas Poullain | N/A | Lightweight | Am 0-1-0 | |||||
Thomas Girot | N/A | 0-1-0 | ||||||
Thomas Escriout | N/A | Middleweight | Am 0-1-0 | |||||
Thomas Valere | N/A | Featherweight | Am 3-0-0 | |||||
Théo Murris | N/A | Bantamweight | Am 11-2-0 | |||||
Théo Hennequin | N/A | 0-0-0 | ||||||
Théo Beaufreton | N/A | 0-0-0 | ||||||
Théo Younsi | N/A | Welterweight | Am 1-0-0 | |||||
Théo Romary | N/A | Light Heavyweight | Am 0-1-0 | |||||
Théo Ulrich | 6'1" (185cm) | Welterweight | 1-0-0 | |||||
Théo Laurent | N/A | Light Heavyweight | Am 1-0-0 | |||||
Théo Ticout | N/A | 0-0-0 | ||||||
Théone Adenet-Louvet | N/A | 0-0-0 | ||||||
Ticy Desouches | N/A | Am 0-1-0 | ||||||
Tiffany Bernard | 5'7" (170cm) | Strawweight | 1-1-0 | |||||
Tiffany Grison | N/A | Am 0-1-0 | ||||||
Tim Boudot | N/A | Featherweight | Am 1-0-0 | |||||
Tim Nollain | N/A | Lightweight | Am 0-1-0 | |||||
Timeo Humler | N/A | Welterweight | Am 0-1-0 | |||||
Timerlan Badouiev | N/A | Bantamweight | Am 0-2-0 | |||||
Timothy Driscoll | N/A | 0-1-0 | ||||||
Timothé Betton | N/A | Featherweight | Am 0-1-0 | |||||
Timour Yarashkanov | N/A | Bantamweight | 3-6-0 | |||||
Tina Bonneau | N/A | Strawweight | Am 0-1-0 | |||||
Titi Sofian | N/A | Welterweight | Am 0-1-0 | |||||
Tito Manpouya | N/A | Welterweight | 0-2-0 | |||||
Titouan Josselin | N/A | Middleweight | Am 5-0-0 | |||||
Titouan Galliath | N/A | Welterweight | 0-0-0 | |||||
Tom Straczek | 5'7" (170cm) | Bantamweight | Am 1-1-0 | |||||
Tom Lahaye | N/A | Lightweight | Am 1-2-0 | |||||
Tom Rabatel | N/A | 0-0-0 | ||||||
Tom Lunay | N/A | Featherweight | Am 1-0-0 | |||||
Tom "Fire Kid" Duquesnoy | 5'7" (170cm) | Bantamweight | 16-2-0, 1 NC | |||||
Tom Bertin | N/A | Welterweight | Am 1-1-0 | |||||
Tom Pedreno | N/A | Lightweight | 0-5-0 | |||||
Tom "Cyborg" Wallace | N/A | Bantamweight | 0-2-0 | |||||
Tom Gaudet | N/A | Flyweight | 1-0-0 | |||||
Tom Paugam | N/A | Bantamweight | Am 1-2-0 | |||||
Tom Malet | N/A | Bantamweight | Am 0-1-0 | |||||
Tom Belmont | N/A | Featherweight | Am 1-1-0 | |||||
Tom Bourg | N/A | Lightweight | Am 0-1-0 | |||||
Tom Standaert | N/A | Featherweight | 1-8-0 | |||||
Tom Capmarty | N/A | Middleweight | Am 1-2-0 | |||||
Tom Di Gasparro | N/A | Featherweight | Am 8-0-0 | |||||
Tommy "Nok Su Kao" Azouz | 5'7" (170cm) | Featherweight | 0-0-0 | |||||
Tommy Bernatets | N/A | Welterweight | Am 0-1-0 | |||||
Tommy Spahija | 6'0" (183cm) | 0-0-0 | ||||||
Tommy Navarro | N/A | Flyweight | 0-0-0 | |||||
Tony "La Conquête" Yoka | 6'7" (201cm) | 0-0-0 | ||||||
Tony Amoaku | N/A | 0-0-0 | ||||||
Tony di Gasparro | 5'9" (176cm) | Lightweight | Am 2-2-0 | |||||
Tony Vinet | N/A | Middleweight | Am 0-1-0 | |||||
Tony Candusso | N/A | 1-0-0 | ||||||
Tony Dijoux | N/A | Middleweight | Am 0-1-0 | |||||
Tony Begue | N/A | Welterweight | Am 1-0-0 | |||||
Tony Batreau | 5'5" (166cm) | 0-0-0 | ||||||
Tony Sanchez | N/A | Featherweight | Am 0-1-0 | |||||
Tony Averlant | 6'2" (188cm) | 0-0-0 | ||||||
Tosin Diya Jinadu | N/A | 0-0-0 | ||||||
Touati Yani | N/A | Lightweight | Am 0-1-0 | |||||
Tourpal Ali Ozdikhanov | N/A | Middleweight | 1-1-0 | |||||
Tristan Moreau | 5'7" (170cm) | Featherweight | Am 8-4-0 | |||||
Tristan Bui Huu | N/A | Flyweight | Am 1-1-0 | |||||
Tristan Pigorot | N/A | Middleweight | 0-0-0 | |||||
Tristan Manlius | N/A | Lightweight | 1-3-0 | |||||
Tristan Sorrell | N/A | Flyweight | Am 1-0-0 | |||||
Tristan Lesyak | N/A | Middleweight | Am 0-1-0 | |||||
Tristan Benard | 5'4" (163cm) | 0-0-0 | ||||||
Tristan Pacchioni | N/A | Welterweight | Am 1-0-0 | |||||
Tristan Delobel | N/A | Bantamweight | 0-0-0 | |||||
Tristan Martineau | N/A | Welterweight | Am 1-1-0 | |||||
Tristan Testa | N/A | Featherweight | 0-0-0 | |||||
Tristan Lesziak | N/A | Middleweight | Am 1-0-0 | |||||
Turpal "Flawless" Younousov | N/A | Lightweight | 4-1-0 | |||||
Turpal Khasuev | N/A | Bantamweight | Am 2-1-0 | |||||
Turpal "Zloy" Mukaev | 5'11" (180cm) | Welterweight | 2-1-0 | |||||
Tyler "CHF" Prudhomme | 5'9" (175cm) | Welterweight | Am 0-2-0 | |||||
Téo Roussy | N/A | Welterweight | Am 3-4-0 | |||||
Ugo "Frances" Fougeras | 5'4" (163cm) | 0-0-0 | ||||||
Ugo Vatanedze | N/A | Lightweight | 1-0-0 | |||||
Ugo Fuglistaller | 5'11" (180cm) | Welterweight | Am 2-3-0 | |||||
Ugo-Antton Vidal | N/A | Featherweight | Am 15-6-0 | |||||
Ulemas Irmzak | 5'8" (173cm) | Bantamweight | 1-3-0 | |||||
Umar Mohammed | N/A | Welterweight | 0-1-0 | |||||
Umar Tukaev | 6'1" (185cm) | Lightweight | 0-0-0 | |||||
Umar Turkaev | N/A | Lightweight | 0-0-0 | |||||
Uros Bulatovic | N/A | 0-0-0 | ||||||
Usman Bogatyrev | 5'9" (175cm) | Lightweight | 3-1-0 | |||||
Vadzim Vaskov | N/A | 0-0-0 | ||||||
Vahe Shahinyan | N/A | 0-0-0 | ||||||
Valdo Fortes Delgado | N/A | Featherweight | Am 0-1-0 | |||||
Valentin "Valbax" Freulon | N/A | 0-0-0 | ||||||
Valentin Compagnon | N/A | Featherweight | 0-0-0 | |||||
Valentin Boulesteix | N/A | Welterweight | Am 0-3-0 | |||||
Valentin "French Viking" Vauthiers | N/A | Heavyweight | 0-0-0 | |||||
Valentin Dechamps | 5'5" (165cm) | Bantamweight | 7-5-1 | |||||
Valentin Bourceaux | N/A | Am 0-1-0 | ||||||
Valentin Mallard | N/A | Am 0-1-0 | ||||||
Valentin Da Fonte | N/A | Light Heavyweight | Am 0-1-0 | |||||
Valentina Simanikhina | N/A | Bantamweight | Am 1-2-0 | |||||
Valerie Fofou | N/A | 0-1-0 | ||||||
Valérie Domergue | 5'3" (160cm) | Bantamweight | 4-4-0 | |||||
Vandenouc Timothe | N/A | Welterweight | 0-0-0 | |||||
Vang "Le Hmong" Moua | 5'8" (173cm) | 0-0-0 | ||||||
Vang-Si Yvan Nzaou | N/A | Featherweight | Am 0-1-0 | |||||
Vasco Ferreira | N/A | Bantamweight | Am 0-2-0 | |||||
Vasco Fereira | N/A | Bantamweight | Am 0-1-0 | |||||
Veronique Garcia | N/A | Featherweight | 0-0-0 | |||||
Vial Antoine | N/A | 0-1-0 | ||||||
Vianney Malezieux | 5'10" (178cm) | Featherweight | 1-2-0 | |||||
Victoire Piteau | 5'7" (169cm) | 0-0-0 | ||||||
Victor Steinmann | 5'8" (173cm) | Lightweight | Am 1-0-0 | |||||
Victor Cussonnet | N/A | Welterweight | Am 0-2-0 | |||||
Victor Pinto "Leo Siangboxing" | 5'9" (175cm) | Flyweight | 0-0-0 | |||||
Victor Verchere | 6'0" (183cm) | Welterweight | 6-3-0 | |||||
Victor Hitier | N/A | Middleweight | Am 0-1-0 | |||||
Victor "Swavee" Heytmeier | N/A | Am 0-1-0 | ||||||
Victor Siegel | N/A | Lightweight | Am 0-1-0 | |||||
Victor Nicolasi | N/A | Lightweight | Am 0-2-0 | |||||
Victor Sourisseau | N/A | Featherweight | Am 1-0-0 | |||||
Victor Cougoulic | N/A | 0-0-0 | ||||||
Victor Thenot | N/A | Middleweight | Am 0-1-0 | |||||
Victor Bordage | N/A | Bantamweight | 0-1-0 | |||||
Victor Yoka | 5'9" (175cm) | 0-0-0 | ||||||
Victor Garcia | N/A | 0-0-0 | ||||||
Victor Lemaignent | N/A | Middleweight | Am 0-2-0 | |||||
Victorien Monny | N/A | 0-0-0 | ||||||
Vigen Martirosyan | N/A | Welterweight | Am 1-0-0 | |||||
Vikaranjit Jagtar Singh | N/A | Am 1-1-0 | ||||||
Viktör Châtre | N/A | Lightweight | Am 1-3-0 | |||||
Vincent Valle | N/A | Welterweight | 0-0-0 | |||||
Vincent Britto | N/A | Welterweight | Am 0-1-0 | |||||
Vincent Galazzo | N/A | 0-0-0 | ||||||
Vincent Rozé | N/A | Am 1-0-0 | ||||||
Vincent Hauw | 6'2" (188cm) | Heavyweight | 1-3-0 | |||||
Vincent Legrand | 5'8" (174cm) | 0-0-0 | ||||||
Vincent Basile | N/A | Middleweight | 0-0-0 | |||||
Vincent Corbin | 5'9" (175cm) | Lightweight | 9-4-0 | |||||
Vincent Ferrisi | N/A | Welterweight | Am 1-0-0 | |||||
Vincent "The Warrior" del Guerra | 5'9" (175cm) | Light Heavyweight | 30-21-1 | |||||
Vinny Montalant | N/A | 0-1-0 | ||||||
Viny "Le Corse" Barthelat | N/A | Middleweight | 1-0-0 | |||||
Vinzent Urbanzk | N/A | Middleweight | 0-2-0 | |||||
Virgil Fourage | N/A | Strawweight | Am 0-1-0 | |||||
Virgil Apiani | N/A | Lightweight | 0-0-0 | |||||
Virgil Auder | N/A | Middleweight | Am 0-0-0, 1 NC | |||||
Virgil Langonne-Augen | N/A | Light Heavyweight | Am 0-1-0 | |||||
Virgil Augen | 6'0" (184cm) | Middleweight | 7-0-0 | |||||
Virgile "Chino" De Gonzaga | N/A | 0-0-0 |