Tapology Site Search
MMA Fighters From Belgium
MMA Fighters From Belgium
Fighter | Height | Weight Class | Record | Nation | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Fran Vanderstukken | 5'4" (163cm) | Flyweight | 3-1-0 | |||||
Francesco Sileo | N/A | Am 1-0-0 | ||||||
Francesco Patera | 5'9" (177cm) | 0-0-0 | ||||||
Francis Freidman | N/A | Middleweight | 0-0-0 | |||||
Francisco "The Gorilla" Cordoba | 6'0" (182cm) | Welterweight | Am 3-3-0 | |||||
Franck "The Tank" Rubanguka | 6'0" (184cm) | Welterweight | 0-0-0 | |||||
Franck Mayanda Mindo | N/A | Middleweight | Am 1-0-0 | |||||
Francois Bertholami | N/A | Heavyweight | Am 2-0-0 | |||||
Francois Corremans | N/A | Heavyweight | 0-0-0 | |||||
Frank Claridge | N/A | Lightweight | Am 1-1-0 | |||||
Franky "Mr. One Leg" van Hove | N/A | Am 0-1-0 | ||||||
François Morin | N/A | Welterweight | Am 0-1-0 | |||||
Freddy Debessel | 5'6" (168cm) | Bantamweight | 12-7-0, 1 NC | |||||
Frederic Georgery | N/A | Lightweight | Am 5-0-0 | |||||
Frederic "The Undertaker" Sinistra | N/A | Heavyweight | 0-1-0 | |||||
Frederic Morman | N/A | Light Heavyweight | 0-1-0 | |||||
Frederic Jauniaux | N/A | Middleweight | 0-0-0 | |||||
Frederic Closset | N/A | Light Heavyweight | Am 1-0-0 | |||||
Frederico De Souza | N/A | Flyweight | Am 0-1-0 | |||||
Freek Saris | N/A | Welterweight | Am 0-1-0 | |||||
Féthy Salah | N/A | Lightweight | Am 1-2-0 | |||||
Gadaev Alkhazur | N/A | Lightweight | Am 0-1-0 | |||||
Gaetan Toma | N/A | 0-0-0 | ||||||
Gaetano "El Tigre" Pirrello | 5'7" (170cm) | Featherweight | 16-7-1 | |||||
Gardaev Kura | N/A | Flyweight | Am 0-1-0 | |||||
Geert de Laet | 5'7" (170cm) | Featherweight | Am 1-0-0 | |||||
Geoffrey Scheffer | N/A | 0-0-0 | ||||||
Geoffrey Minne | N/A | Light Heavyweight | 2-1-0 | |||||
Geoffrey Van Steenberghen | N/A | 0-0-0 | ||||||
Geoffrey De Leenheer | N/A | Bantamweight | 0-2-0 | |||||
Geoffry "Superman" Spittael | 5'11" (180cm) | Lightweight | 0-0-0 | |||||
Georges Bailly | N/A | Welterweight | Am 3-1-0 | |||||
Geram Eloyan | N/A | 0-0-0 | ||||||
Gerry Celen | 6'1" (186cm) | Welterweight | 0-0-0 | |||||
Ghulami Feroz Khan | N/A | Bantamweight | Am 1-2-0 | |||||
Gilles Duflou | N/A | Welterweight | Am 2-0-0 | |||||
Gilles Depuyt | N/A | Lightweight | Am 0-1-0 | |||||
Giorgi Khidirov | N/A | Lightweight | Am 1-1-0 | |||||
Giovanni Dubois | N/A | Featherweight | Am 1-0-0 | |||||
Giovanni Techel | N/A | 0-0-0 | ||||||
Gitte Haene | N/A | Flyweight | 0-0-0 | |||||
Glen Neyens | N/A | 0-0-0 | ||||||
Glenn Diericks | N/A | Middleweight | 2-2-0 | |||||
Glenn Dehouwer | N/A | Welterweight | Am 0-1-0 | |||||
Goran Mohammad Panahi | N/A | Featherweight | Am 4-5-0 | |||||
Graidi Abdel Karim | N/A | Featherweight | Am 0-1-0 | |||||
Grant Kazariani | N/A | Featherweight | 0-0-0 | |||||
Gregory Swerts | N/A | Welterweight | 0-0-0 | |||||
Griet "Painapple" Eeckhout | 5'3" (160cm) | Flyweight | 7-4-1 | |||||
Guillaume Nassau | N/A | Middleweight | Am 0-1-0 | |||||
Guillaume Janvier | N/A | 0-1-1 | ||||||
Guillaume Libbrecht | N/A | Flyweight | Am 0-1-0 | |||||
Guillaume Martin | N/A | Bantamweight | Am 0-1-0 | |||||
Gurkan Cengal | N/A | 0-0-0 | ||||||
Guy Bullen | N/A | Heavyweight | Am 1-0-0 | |||||
Gwen van Moer | N/A | Lightweight | Am 1-0-0 | |||||
Gürkan Saricam | N/A | Welterweight | Am 3-0-0 | |||||
Haddach Zayde | N/A | Bantamweight | Am 1-0-0 | |||||
Hafed Mrani | 5'6" (168cm) | Lightweight | Am 0-1-0 | |||||
Hakim Tato | 5'9" (175cm) | Featherweight | 0-0-0 | |||||
Hakim | N/A | Lightweight | 0-0-0 | |||||
Hakim El Allali | N/A | 1-0-0 | ||||||
Hakim Ben Ali | N/A | 0-0-0 | ||||||
Halil Bensakar | N/A | Lightweight | Am 0-1-0 | |||||
Halim Loukili | N/A | Strawweight | Am 0-1-0 | |||||
Hameed Zadran | N/A | Flyweight | Am 0-1-0 | |||||
Hamid Safi | 5'1" (156cm) | Flyweight | Am 9-3-0 | |||||
Hamidreza Sarem | N/A | Welterweight | Am 1-2-0 | |||||
Hamza "Yah Yah" Rahmani | N/A | 1-0-0 | ||||||
Hamza Ourahou | 6'3" (190cm) | Heavyweight | 0-0-0 | |||||
Hamza Kacem | N/A | Bantamweight | 0-0-0 | |||||
Hamza Lameche | N/A | Middleweight | Am 0-1-0 | |||||
Hamza Sriri | N/A | 0-0-0 | ||||||
Hamza Astamirov | N/A | Flyweight | Am 6-5-0 | |||||
Harley Techel | N/A | 0-0-0 | ||||||
Hassan Kargbo | N/A | Middleweight | Am 0-1-0 | |||||
Hassene Othmane | N/A | Heavyweight | 0-0-0 | |||||
Hatim El Aakel | N/A | Lightweight | Am 1-1-0 | |||||
Haytam "The Alligator" Chabo | 6'1" (185cm) | Bantamweight | Am 0-1-0 | |||||
Hazrati Samiullah | N/A | Flyweight | Am 0-1-0 | |||||
Hennau Olivier | N/A | 0-1-0 | ||||||
Hennaut Olivier | N/A | Bantamweight | Am 1-0-0 | |||||
Herve "Double Hache" Hubeaux | 6'4" (193cm) | 0-0-0 | ||||||
Hicham Moujtahid | 5'8" (173cm) | Featherweight | 0-0-0 | |||||
Hicham Duballouk | N/A | Bantamweight | Am 0-1-0 | |||||
Hobel "Méchant Scar" Gultekin | N/A | Lightweight | Am 0-2-0 | |||||
Hovo Martirosyan | N/A | 0-0-0 | ||||||
Hrant Avtissyan | N/A | Welterweight | Am 0-1-0 | |||||
Hugo Muzard | N/A | Featherweight | Am 0-1-0 | |||||
Hugo Wasselin | N/A | Middleweight | Am 0-1-0 | |||||
Hursit Goktas | N/A | Lightweight | Am 2-2-0 | |||||
Hélène Connart | 5'4" (163cm) | Flyweight | 0-1-0 | |||||
Ian Moons | N/A | Welterweight | Am 0-1-0 | |||||
Ibragim Askhabov | 5'11" (180cm) | Welterweight | Am 5-1-0 | |||||
Ibrahim Hashimi | N/A | Lightweight | Am 1-0-1 | |||||
Ibrahima "The Diamond" Diallo | 6'0" (183cm) | 0-0-0 | ||||||
Ibrahima Marna | N/A | Bantamweight | Am 1-2-0 | |||||
Idriss Altidor | N/A | Lightweight | Am 0-1-0 | |||||
Idriss Nguimeto | N/A | Am 0-1-0 | ||||||
Igor Roudenko | N/A | Lightweight | Am 0-1-0 | |||||
Ikram Habibi | N/A | Lightweight | Am 1-1-0 | |||||
Ilias Alikhadjiev | N/A | Welterweight | Am 4-4-0 | |||||
Ilias "La Maquina" Achergui | N/A | 0-0-0 | ||||||
Ilias Hizazi | N/A | 0-0-0 | ||||||
Ilies Bouhella | N/A | Welterweight | Am 1-1-0 | |||||
Ilishan Bogiev | N/A | Welterweight | Am 1-0-0 | |||||
Ilyas Qazi | N/A | Lightweight | Am 0-1-0 | |||||
Ilyas Cakaev | N/A | 0-0-0 | ||||||
Imam Batsuyev | N/A | Welterweight | Am 1-0-0 | |||||
Imran Altamirov | N/A | Bantamweight | Am 3-2-0 | |||||
Imran Khadiev | 5'8" (173cm) | Lightweight | 6-2-0, 1 NC | |||||
Imran Adilgeriev | N/A | Flyweight | Am 3-2-0 | |||||
Imrane Lamkaddam | N/A | Middleweight | Am 2-2-0 | |||||
Inès "Kerosene" Es Salehy | N/A | 0-0-0 | ||||||
Isa Chuchaev | N/A | Featherweight | Am 1-0-0 | |||||
Isa Magomedov | N/A | Lightweight | Am 1-0-0 | |||||
Isa Abiev | N/A | 0-1-0 | ||||||
Isarti "The Hannibal" Houdaifa | N/A | Bantamweight | 0-0-0 | |||||
Iskander Cherifi | N/A | Lightweight | Am 0-3-0 | |||||
Iskender Salamatov | N/A | 0-0-0 | ||||||
Islam Saiyev | N/A | Bantamweight | Am 0-1-0 | |||||
Islam Edilsultanov | N/A | Middleweight | Am 0-1-0 | |||||
Islam Fargiev | N/A | Flyweight | Am 1-1-0 | |||||
Islam Malsagov | N/A | Featherweight | 0-0-0 | |||||
Islan Abubakarov | N/A | 1-2-0 | ||||||
Ismael | N/A | 0-0-0 | ||||||
Ismael Berete | N/A | Welterweight | Am 0-1-0 | |||||
Ismael Berthe | N/A | Welterweight | Am 3-1-0 | |||||
Ismail Bethe | N/A | Welterweight | Am 0-1-0 | |||||
Ismail Tassoukt | N/A | Bantamweight | 0-0-0 | |||||
Ismail "Cool" Abdoul | 5'11" (182cm) | 0-0-0 | ||||||
Issa Keligov | N/A | Lightweight | Am 2-3-0 | |||||
Ivano Tuvelinkx | N/A | Am 0-1-0 | ||||||
Ivo Cilurzo | N/A | 0-0-0 | ||||||
Jack Schuler | N/A | Bantamweight | Am 0-1-0 | |||||
Jackeline Gauman | N/A | Flyweight | 0-0-0 | |||||
Jacquemin Engel | N/A | Lightweight | 0-0-0 | |||||
Jakoeb Chasmikov | N/A | Am 1-1-0 | ||||||
Jakub Wilk | N/A | Am 0-1-0 | ||||||
Jalal Echaouchi | N/A | 0-0-0 | ||||||
Jamail Naifi | N/A | Middleweight | 0-0-0 | |||||
"The Goliath" Jamal Ben Saddik | 6'9" (205cm) | Heavyweight | 0-0-0 | |||||
Jamal Eddine Mahouti | N/A | 0-0-0 | ||||||
Jamal | N/A | Featherweight | 0-0-0 | |||||
James Baril | N/A | Lightweight | Am 1-1-0 | |||||
James Vandergheynst | N/A | Welterweight | Am 3-4-0 | |||||
James "The Black Dragon" Hagenimana | N/A | 0-0-0 | ||||||
Jamie Gastmans | N/A | Welterweight | 1-1-0 | |||||
Jan "Q-Bomb" Quaeyhaegens | 5'11" (180cm) | Lightweight | 12-5-0 | |||||
Jan De Keyser | N/A | Welterweight | 0-0-0 | |||||
Jan van Tichelt | N/A | Middleweight | 0-2-0 | |||||
Jan van Denderen | N/A | Welterweight | 0-0-0 | |||||
Jan Helin | N/A | 0-0-0 | ||||||
Jan van Deuren | N/A | Middleweight | Am 0-1-0 | |||||
Jannes Vercaemst | 5'10" (177cm) | Lightweight | 0-0-0 | |||||
Japhet Maalem | N/A | Featherweight | Am 0-2-0 | |||||
Jashua Mechele | N/A | 0-0-0 | ||||||
Jasliev Singh | N/A | Lightweight | Am 2-1-0 | |||||
Jawad Bensi | N/A | Welterweight | Am 0-1-0 | |||||
Jay Blomme | N/A | Am 0-1-0 | ||||||
Jean Wanet | N/A | Middleweight | 0-0-0 | |||||
Jean Dries | N/A | 0-1-0 | ||||||
Jean McBean | N/A | 0-0-0 | ||||||
Jean-Charles Fostier | N/A | Am 1-1-0 | ||||||
"The Muscles from Brussels" Jean-Claude Van Damme | 5'9" (175cm) | 0-0-0 | ||||||
Jean-Hugo Oukem | N/A | Welterweight | Am 3-0-0 | |||||
Jeff Menier | N/A | Light Heavyweight | 1-1-0 | |||||
Jeffrey Lamsberben | N/A | Middleweight | 0-0-0 | |||||
Jelle Arts | N/A | Middleweight | Am 0-1-0 | |||||
Jelle Mollen | N/A | Middleweight | Am 1-0-0 | |||||
Jelte Blommaert | N/A | Flyweight | 0-0-0 | |||||
Jens Allemand | N/A | Lightweight | 0-1-0 | |||||
Jens Christens | N/A | Am 0-1-0 | ||||||
Jente Nnamadim | 6'1" (186cm) | Welterweight | 0-0-0 | |||||
Jeremy Madile | N/A | 0-0-0 | ||||||
Jeremy "Phoenix" Dangriaux | 5'8" (173cm) | Welterweight | 0-2-0 | |||||
Jeremy Lion | N/A | 0-0-0 | ||||||
Jeremy Duquesne | N/A | Welterweight | Am 1-5-0 | |||||
Jeroen Driesen | N/A | Lightweight | Am 0-1-0 | |||||
Jerome Depraeter | N/A | Light Heavyweight | Am 1-2-0 | |||||
Jerome Close | N/A | 0-0-0 | ||||||
Jessica Lemmens | N/A | Featherweight | 0-0-0 | |||||
Jessy Petit-Jean | 5'8" (174cm) | Featherweight | 0-0-0 | |||||
Jessy Martis | N/A | Welterweight | Am 1-1-0 | |||||
Jessy Joaquim | N/A | Welterweight | Am 2-1-1 | |||||
Jill Serron | N/A | 0-0-0 | ||||||
Jim Bremen | N/A | Middleweight | Am 1-1-0 | |||||
Jimmy Desmet | N/A | Lightweight | 0-0-0 | |||||
Jimmy Carryn | N/A | 0-0-0 | ||||||
Jimmy Winkel | N/A | 0-0-0 | ||||||
Jimmy Gambert | N/A | Middleweight | Am 2-2-0 | |||||
Jimmy Mertens | N/A | Light Heavyweight | 1-1-0 | |||||
Jo Barros | N/A | Middleweight | Am 1-0-1 | |||||
Jo Neven | N/A | Featherweight | 0-0-0 | |||||
Joachim Diallo | N/A | Welterweight | Am 0-1-0 | |||||
Joanna Rak | N/A | Welterweight | Am 2-0-0 | |||||
Job Tuanuni | N/A | Heavyweight | Am 2-1-0 | |||||
Jochim Rijmen | N/A | 1-3-0 | ||||||
Joel Tozzi | N/A | Middleweight | Am 0-1-0 | |||||
Joel Tambwe "Big Joe" Djeko | N/A | 0-0-0 | ||||||
Joey Nasello | N/A | Lightweight | Am 3-3-0 | |||||
Joffrey Audenaert | N/A | 0-0-0 | ||||||
Johan De Wannemaeker | N/A | Middleweight | Am 0-1-0 | |||||
Johan Wuidar | N/A | Light Heavyweight | Am 1-0-0 | |||||
Johan Gullin | N/A | Flyweight | 0-0-0 | |||||
John Benoit van Bersie | N/A | Middleweight | Am 0-1-0 | |||||
Johnathan Redondo | N/A | Light Heavyweight | 0-1-0 | |||||
Johnathan Stassin | N/A | Welterweight | Am 0-1-0 | |||||
Jojakim Lubaki | N/A | Middleweight | Am 3-3-0 | |||||
Jonatas Retundo | N/A | Light Heavyweight | 0-1-0 | |||||
Jonathan Bila Mungenga | 5'7" (171cm) | 0-0-0 | ||||||
Jonathan Ndombe | 5'7" (170cm) | Lightweight | 0-1-0 | |||||
Jonathan Oniemba | N/A | 0-0-0 | ||||||
Jonny Wellum | N/A | 0-0-0 | ||||||
Jordan Boussin | N/A | Welterweight | 0-1-0 | |||||
Jordan Masson | N/A | Featherweight | Am 0-1-0 | |||||
Jordan Buisson | N/A | Middleweight | Am 0-1-0 | |||||
Jose Batumeni | N/A | Heavyweight | Am 1-0-1 | |||||
Jose Vava Kikumbi | N/A | Welterweight | 6-8-0 | |||||
Joseph Fosdlike | N/A | Flyweight | Am 0-1-0 | |||||
Josué Ngandu | N/A | Middleweight | Am 5-0-1 | |||||
Joyce Van Ee | N/A | 0-0-0 | ||||||
Julien Demeyer | N/A | 0-0-0 | ||||||
Julien "Crazy Wolf" Graco | 5'9" (175cm) | Lightweight | 13-4-0 | |||||
Julien Peter | N/A | Am 0-1-0 | ||||||
Julles Michielssen | N/A | Am 0-1-0 | ||||||
Junaïd James | N/A | Welterweight | Am 1-0-0 | |||||
Junior Wabaga | N/A | 0-0-0 | ||||||
Jurgen Goemans | N/A | Welterweight | Am 0-1-0 | |||||
Justin Janssens | N/A | 0-0-0 | ||||||
Kadre "The Painter" Dene | 6'3" (190cm) | Lightweight | Am 3-3-0 | |||||
Kalotina Flaounas | 5'1" (156cm) | Flyweight | 0-0-0 | |||||
Kamal | N/A | Lightweight | 0-0-0 | |||||
Kamal | N/A | Lightweight | 0-0-0 | |||||
Kamal El Bouachaouni | N/A | Lightweight | 0-0-0 | |||||
Kamel Hamidat | N/A | Middleweight | Am 0-1-0 | |||||
Kamel Kouaouch | N/A | 0-0-0 | ||||||
Kamiel Pool | N/A | Heavyweight | 0-0-0 | |||||
Karel Bouchot | N/A | Featherweight | Am 0-6-0 | |||||
Karen Goethals | N/A | 0-0-0 | ||||||
Karen Seru | N/A | Flyweight | 0-0-0 | |||||
Karim Mrabet | N/A | Light Heavyweight | 0-0-0 | |||||
Karim Bendjelloul | N/A | Bantamweight | Am 0-1-0 | |||||
Karim Sousi | N/A | Featherweight | 0-0-0 | |||||
Karim Lefi | N/A | Lightweight | Am 0-1-0 | |||||
Karlo Piy | N/A | Welterweight | Am 0-1-0 | |||||
Karmon Jabateh | N/A | Middleweight | Am 2-2-0 | |||||
Kate Mintiens | N/A | Bantamweight | 0-0-0 | |||||
Kay Lecok | N/A | Welterweight | 0-1-0 | |||||
Kelig "Valkyrie" Pinson | 5'8" (172cm) | Bantamweight | 1-5-0 | |||||
Kelly Danioko | 5'6" (168cm) | Bantamweight | 0-0-0 | |||||
Kemran Ilyasov | N/A | 0-0-0 | ||||||
Ken Claes | 6'0" (183cm) | Middleweight | 0-0-0 | |||||
Ken Marien | N/A | Featherweight | 0-0-0 | |||||
Ken Vangilbergen | N/A | 1-0-0 | ||||||
Kenji Dejaeghere | N/A | Lightweight | Am 0-1-0 | |||||
Kenneth Byloos | N/A | Welterweight | Am 1-2-2 | |||||
Kenneth van Eesvelden | 5'9" (174cm) | Lightweight | 0-0-0 | |||||
Kenny van der Auwera | N/A | Am 0-1-0 | ||||||
Kenny van den Heuvel | N/A | Bantamweight | 0-1-0 | |||||
Kerem Akkaya | N/A | Welterweight | 2-0-0 | |||||
Kerwan Mertens | N/A | Featherweight | Am 0-2-0 | |||||
Kevin "El Professor" Ongenae | N/A | 0-0-0 | ||||||
Kevin Pacha Ortiz | N/A | Bantamweight | 1-2-0 | |||||
Kevin Joris | N/A | Lightweight | 0-0-0 | |||||
Kevin Huyghebaert | N/A | Featherweight | 0-0-0 | |||||
Kevin Vanderheyden | N/A | 0-0-0 | ||||||
Kevin Michilsen | N/A | Lightweight | 0-0-0 | |||||
Kevin Michelsen | N/A | Lightweight | Am 1-0-0 | |||||
Kevin Torfs | N/A | Middleweight | 0-3-0 | |||||
Kevin Schuler | N/A | Heavyweight | Am 1-2-0 | |||||
Kevin Paardekam | N/A | Light Heavyweight | Am 0-1-0 | |||||
Kevin Jakiewicz | N/A | Middleweight | Am 1-2-0 | |||||
Khadja Aiyada "The Outlaw" Verpoest | 5'4" (163cm) | Flyweight | 0-1-0 | |||||
Khalid | N/A | Middleweight | 0-0-0 | |||||
Khalid Omarov | N/A | Welterweight | Am 0-1-0 | |||||
Khalid | N/A | Lightweight | 0-0-0 | |||||
Khalil Benabdellah | N/A | Bantamweight | Am 3-1-0 | |||||
Khamzat "Borz" Fargiev | N/A | Welterweight | 1-0-0 | |||||
Khamzat "Borz" Abaev | N/A | Welterweight | 2-0-0 | |||||
Khan Samimul | N/A | Featherweight | Am 1-0-0 | |||||
Kieran Tournay | N/A | Welterweight | Am 0-1-0 | |||||
Kim D'Hooghe | N/A | Bantamweight | Am 0-1-0 | |||||
Kimy Hornec | N/A | Middleweight | Am 0-1-0 | |||||
Kirk Krouba | N/A | Heavyweight | 0-0-0 | |||||
Klaus Dabritz | N/A | Light Heavyweight | 0-0-0 | |||||
Kodjo Noagbewonou | N/A | Lightweight | Am 0-1-0 | |||||
Konrad Tarnowski | N/A | Heavyweight | Am 0-1-0 | |||||
Korneel Seynaeve | 6'2" (187cm) | Middleweight | Am 0-1-0 | |||||
Kriss "Kross" Larcin | 5'7" (170cm) | Lightweight | 9-5-0 | |||||
Kristofer Ducruet | N/A | Featherweight | Am 1-2-0 | |||||
Kristoff Herrijgers | N/A | 0-2-0 | ||||||
Krystian Ebertowski | N/A | Welterweight | Am 1-0-0 | |||||
Kurban Jhovutkhanov | N/A | Bantamweight | 0-0-0 | |||||
Kurt Wuyts | N/A | 0-0-0 | ||||||
Kurt Weuts | N/A | Welterweight | 0-0-0 | |||||
Kurt Verschueren | 6'0" (183cm) | Middleweight | 7-11-0, 1 NC | |||||
Kushtrim Ademi | N/A | Light Heavyweight | Am 1-0-1 | |||||
Lamarre Bertrand | N/A | Featherweight | Am 1-1-0 | |||||
Lamine Talbi | 6'0" (183cm) | Heavyweight | 4-8-0, 1 NC | |||||
Laora Capizzi | N/A | 0-0-0 | ||||||
Laurens Gryspeert | N/A | 0-1-0 | ||||||
Laurent Gyselnick | N/A | Welterweight | 0-2-0 | |||||
Laurent Attrifi | N/A | Light Heavyweight | 0-0-0 | |||||
Laurent Atriffi | N/A | Middleweight | 0-0-0 | |||||
Laurent-Julien Seulin | N/A | Lightweight | Am 1-0-0 | |||||
Lay Kalenga Mshika | N/A | 0-0-0 | ||||||
Leandro Ciofalo | 6'1" (185cm) | Middleweight | Am 1-0-0 | |||||
Lee Collin | N/A | Middleweight | Am 1-0-0 | |||||
Lee Ingelrest | N/A | 0-0-0 | ||||||
Leka Gjonbalaj | 6'1" (186cm) | Welterweight | Am 6-2-0 | |||||
Lello Perego | N/A | 0-0-0 | ||||||
Leonardo Strynckx | N/A | 0-0-0 | ||||||
Leonid Goulko | N/A | Welterweight | Am 0-1-0 | |||||
Leroy Jitpol | N/A | Middleweight | Am 0-1-0 | |||||
Leslie "La Peche" James | 6'1" (185cm) | Welterweight | Am 1-1-0 | |||||
Levy Guglielmini | N/A | Flyweight | Am 0-1-0 | |||||
Lionel "The Kraken" Bady | N/A | 0-0-0 | ||||||
Lionel Rouland | N/A | Featherweight | Am 1-1-0 | |||||
Liridon Ramani | 5'5" (165cm) | Flyweight | 6-4-0 | |||||
Litz Cuisinier | N/A | 0-0-0 | ||||||
Livio Grisonichi | N/A | Featherweight | Am 0-1-0 | |||||
Liviu Vintea | N/A | Featherweight | Am 0-2-0 | |||||
Lomali Yusupov | N/A | Am 0-1-0 | ||||||
Lorentin Beatse | N/A | Flyweight | Am 0-2-0 | |||||
Lorenz Labracherie | N/A | Lightweight | Am 1-0-0 | |||||
Lorenzo Yaramis | N/A | Lightweight | Am 1-0-0 | |||||
Lorenzo Fiore | N/A | 0-0-0 | ||||||
Lorenzo Ferrandis | N/A | Light Heavyweight | Am 0-1-0 | |||||
Loris Sterck | N/A | Am 0-3-0 | ||||||
Losene "Black Panther" Keita | 5'9" (176cm) | Lightweight | 13-1-0 | |||||
Loubna Adine | N/A | 0-0-0 | ||||||
Louis Groult | N/A | Lightweight | Am 0-1-0 | |||||
Louis Jean Dahn | N/A | Light Heavyweight | Am 0-1-0 | |||||
Luca Bartolucci | N/A | Light Heavyweight | 0-0-0 | |||||
Luca Rosinski | N/A | Middleweight | Am 0-1-0 | |||||
Luca Silvani | N/A | Featherweight | Am 6-3-0 | |||||
Luca Alaimo | N/A | Light Heavyweight | Am 0-2-0 | |||||
Luca Pollicino | N/A | Lightweight | Am 4-3-0 | |||||
Luca Castiglione | N/A | 0-0-0 | ||||||
Lucas Desumeur | N/A | Featherweight | Am 1-0-0 | |||||
Lucas Hautvas | N/A | 0-0-0 | ||||||
Ludo Bachy | 5'9" (175cm) | Flyweight | 0-2-0 | |||||
Ludovic "Gump" Boulvin | 6'0" (183cm) | Welterweight | 11-10-0 | |||||
Ludovic Bachy | N/A | Bantamweight | Am 0-1-0 | |||||
Léo Masson | N/A | Welterweight | Am 0-1-0 | |||||
Maarten van den Hende | N/A | Featherweight | 0-0-0 | |||||
Maarten Teysen | N/A | Featherweight | Am 0-1-0 | |||||
Maarten Wouters | 5'11" (180cm) | Middleweight | 12-9-0 | |||||
Maarten Noteen | N/A | 0-0-0 | ||||||
Madani Rahmani | N/A | Middleweight | 0-0-0 | |||||
Mael Bizot | N/A | Middleweight | Am 0-1-0 | |||||
Magomed Barakhoyev | N/A | Light Heavyweight | Am 1-0-0 | |||||
Magomed Dogmaev | N/A | Lightweight | Am 0-1-0 | |||||
Magomed Kadimagomedov | N/A | Featherweight | 6-0-0 | |||||
Magomed Gudantov | N/A | Welterweight | Am 3-2-0 | |||||
Magomed Aydamirov | N/A | Middleweight | Am 0-1-0 | |||||
Magomed Isupkhadjiev | N/A | Bantamweight | Am 1-1-0 | |||||
Mahadine Farineaux | N/A | Middleweight | 0-1-0 | |||||
Mahedine Bouafia | N/A | Light Heavyweight | Am 4-0-0 | |||||
Majanka Lathouwers | 5'4" (163cm) | 3-2-0 | ||||||
Malik Vagapov | N/A | Lightweight | Am 3-2-0 | |||||
Malko Racz | N/A | Lightweight | Am 1-1-0 | |||||
Mamadou Sangare | N/A | Am 1-0-0 | ||||||
Mamadou Deme "Baye Fall" Lamine | 6'3" (191cm) | Middleweight | Am 0-1-0 | |||||
Mamoudou Keta | N/A | 0-0-0 | ||||||
Manolito Berger | N/A | Bantamweight | Am 0-1-0 | |||||
Manolito Strynckx | N/A | 0-0-0 | ||||||
Mansur Abubakarov | N/A | Lightweight | Am 0-1-0 | |||||
Manuel Collet | N/A | 1-1-0 | ||||||
Marc De Wit | 6'4" (192cm) | Heavyweight | 0-0-0 | |||||
Marc de Bonte | 6'2" (188cm) | 0-0-0 | ||||||
Marc Dujacquier | N/A | 0-1-0 | ||||||
Marco Ianiero | N/A | Featherweight | Am 0-2-0 | |||||
Marijn Geuens | N/A | 0-0-0 | ||||||
Marijn van der Helden | N/A | Heavyweight | 0-0-0 | |||||
Marin Chombart | N/A | Middleweight | Am 1-0-0 | |||||
Mario Dormal | N/A | Welterweight | Am 0-2-0 | |||||
Marius Compeer | N/A | Am 1-0-0 | ||||||
Martin Driesen | N/A | Middleweight | 0-0-0 | |||||
Martin Delepine | N/A | Lightweight | 0-6-0 | |||||
Marvin M'Beye | N/A | Middleweight | Am 0-1-0 | |||||
Marvin De Wilde | N/A | Lightweight | Am 0-1-0 | |||||
Marwan Cole | N/A | Middleweight | Am 0-1-0 | |||||
Mathias Caty | N/A | Middleweight | Am 0-1-0 | |||||
Mathias Corona | N/A | Welterweight | Am 1-0-0 | |||||
Mathieu André | N/A | Light Heavyweight | Am 0-2-0 | |||||
Mathieu Kongolo | N/A | Heavyweight | 0-0-0 | |||||
Mathis Ophoven | N/A | 0-0-0 | ||||||
Mathis Anodin | N/A | Middleweight | Am 3-0-0 | |||||
Matine Saday | N/A | Welterweight | Am 1-0-0 | |||||
Matingu "Zulu King" Kindele | N/A | 0-0-0 | ||||||
Mats Van Dam | N/A | Lightweight | Am 1-0-0 | |||||
Mattanja Van Tol | N/A | Lightweight | Am 0-1-0 | |||||
Matteo Minacapelli | N/A | Featherweight | Am 1-0-0 | |||||
Matthieu Vantrimpont | N/A | Flyweight | Am 0-1-0 | |||||
Mattia Bartolucci | N/A | Featherweight | 1-8-1 | |||||
Maurice Goffart | N/A | Featherweight | 0-0-0 | |||||
Maxence Gilot | N/A | Light Heavyweight | Am 3-1-0 | |||||
Maxim Mees | N/A | Lightweight | 0-0-0 |