Tapology Site Search
MMA Fighters From Denmark
MMA Fighters From Denmark
Fighter | Height | Weight Class | Record | Nation | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Christianson | N/A | 0-0-0 | ||||||
Markouch | N/A | Light Heavyweight | 0-0-0 | |||||
Abd Ismaili | N/A | Light Heavyweight | Am 0-1-0 | |||||
Abdallah Abou Arab | 5'8" (173cm) | 0-0-0 | ||||||
Abdullah Ali Amer | N/A | Welterweight | Am 5-1-0 | |||||
Abdullah Amer | N/A | Welterweight | Am 0-1-0 | |||||
Adam "The Wolf" Bashanov | N/A | 0-0-0 | ||||||
Adel Younes | N/A | 0-0-0 | ||||||
Afonso Lemos | N/A | Lightweight | Am 0-1-0 | |||||
Ahmad Chauki El Ahmad | 5'3" (160cm) | 0-0-0 | ||||||
Ahmed Issa | N/A | Lightweight | Am 1-0-0 | |||||
Akgash Sundaralingam | N/A | Welterweight | Am 1-0-0 | |||||
Alan Ali | N/A | Middleweight | Am 1-1-0 | |||||
Alberte Ostermann | N/A | Flyweight | Am 1-1-0 | |||||
Aleksandar Djukic | N/A | 0-2-0 | ||||||
Aleksandar Joksimovic | N/A | Light Heavyweight | Am 5-1-0 | |||||
Aleksandr Potehhin | N/A | Lightweight | Am 0-1-0 | |||||
Alex Landoni | N/A | 0-1-0 | ||||||
Alexander Trans | N/A | 0-0-0 | ||||||
Alexander Demetriou | N/A | Featherweight | 1-0-0 | |||||
Ali Aldilimi | N/A | Welterweight | 0-0-0 | |||||
Ali Hussein | 5'11" (180cm) | 0-0-0 | ||||||
Ali Sharour | N/A | 0-0-0 | ||||||
Ali Mohamed | N/A | 0-0-0 | ||||||
Alice Linderoth | N/A | Lightweight | Am 1-0-0 | |||||
Allan Vinther | N/A | Am 0-1-0 | ||||||
Allan Neuherr | N/A | 0-3-0 | ||||||
Amer Rasinlic | N/A | 0-0-0 | ||||||
Amre Allman | N/A | 0-0-0 | ||||||
Anders Madsen | 6'1" (186cm) | Light Heavyweight | Am 0-2-0 | |||||
Andreas Lynggaard | 6'0" (183cm) | 0-0-0 | ||||||
Andreas Arents Nygaard | N/A | Am 0-1-0 | ||||||
Andreas Arentz | N/A | Middleweight | Am 0-1-0 | |||||
Anna "Panda" Elmose | 5'3" (160cm) | Strawweight | 3-2-0 | |||||
Anton Bang | N/A | Middleweight | Am 1-1-0 | |||||
Anzor Ediev | N/A | Lightweight | Am 1-0-0 | |||||
Aram Nasrallah | N/A | Welterweight | 0-0-0 | |||||
Arkar Hla Tin | N/A | Bantamweight | Am 0-1-0 | |||||
Armen Arutunian | N/A | Middleweight | Am 1-0-0 | |||||
Arny Akim | N/A | Lightweight | Am 0-2-0 | |||||
Asbjørn Floor-Bøjden | N/A | Am 1-0-0 | ||||||
Asger Dissing Pedersen | N/A | Welterweight | Am 2-1-0 | |||||
Attila Oruc | N/A | Featherweight | Am 1-0-0 | |||||
August Schiøtz | N/A | Welterweight | Am 2-0-0 | |||||
Axel Vincent | N/A | Bantamweight | Am 3-0-0 | |||||
Ayub "Zap" Tashkilot | 5'7" (170cm) | Lightweight | 12-3-0 | |||||
Baldrian Kjær-Thomsen | N/A | Lightweight | Am 0-1-0 | |||||
Bjarne Andersen | N/A | Lightweight | Am 1-0-0 | |||||
Bo Saebro | N/A | 0-0-0 | ||||||
Brian Larsen | N/A | Welterweight | Am 1-0-0 | |||||
Bruce Ali | N/A | Bantamweight | Am 1-3-0 | |||||
Camilla Hinze | N/A | Bantamweight | 1-2-0 | |||||
Camilla Schroder | N/A | Flyweight | Am 0-1-0 | |||||
Carina Dalhoff Mathiasen | N/A | Bantamweight | 0-0-0 | |||||
Carl Knudsen | N/A | 0-2-0 | ||||||
Caroline Moller | 5'9" (175cm) | Bantamweight | Am 0-3-0 | |||||
Casper Fauerholdt | N/A | Welterweight | Am 1-0-0 | |||||
Casper Christensen | N/A | Am 3-0-0 | ||||||
Casper "Heavy Hands" Elman | N/A | Middleweight | Am 0-1-0 | |||||
Casper Pedersen | N/A | Welterweight | Am 1-2-0 | |||||
Cazim Halimi | N/A | Lightweight | 1-4-0 | |||||
Charlie Toma | N/A | Lightweight | Am 1-0-0 | |||||
Christian "Godzilla" Colombo | 6'5" (196cm) | Heavyweight | 8-4-1 | |||||
Christian Klingenberg | N/A | Lightweight | 0-0-0 | |||||
Christiano da Silva | N/A | Lightweight | Am 0-1-0 | |||||
Christoffer Holgaard | N/A | Featherweight | Am 0-1-0 | |||||
Christopher Paul Hansen | N/A | Featherweight | Am 1-1-0 | |||||
Christopher Sunddahl | N/A | Heavyweight | 0-0-0 | |||||
Clech Guimbi | N/A | Lightweight | Am 4-0-0 | |||||
Cody Brinch | N/A | Featherweight | Am 0-1-0 | |||||
Cole Lauritsen | N/A | Middleweight | 5-2-0 | |||||
Dan Dahl | N/A | Middleweight | Am 1-1-0 | |||||
Daniel Misfelt Jensen | N/A | Middleweight | Am 1-0-0 | |||||
Daniel Larsen | N/A | Welterweight | Am 1-0-0 | |||||
Daniel Linden | N/A | Lightweight | Am 2-2-0 | |||||
Daniel From | N/A | Lightweight | Am 0-2-0 | |||||
Daniel Anhoj | N/A | 0-0-0 | ||||||
Daniel "The Viking" | N/A | 0-1-0 | ||||||
Daniella Maria Thomsen | N/A | Lightweight | Am 0-1-0 | |||||
Dann lordan | N/A | Bantamweight | Am 1-0-0 | |||||
Danni Alwan | 5'5" (166cm) | 0-0-0 | ||||||
Danny Jensen | N/A | 0-0-0 | ||||||
Danny Mathiasen | N/A | Lightweight | 5-0-0 | |||||
David Rosmon | N/A | Welterweight | 10-8-0 | |||||
Delwar Mizori | N/A | Lightweight | Am 0-1-0 | |||||
Denis Gitanovic | N/A | Lightweight | Am 0-1-0 | |||||
Denis Koebke | N/A | Featherweight | 0-0-0 | |||||
Dennis Olesen | N/A | Am 1-0-0 | ||||||
Dennis Nielsen | N/A | 0-0-1 | ||||||
Dennis Ceylan | 5'9" (175cm) | 0-0-0 | ||||||
Dina Thorslund | 5'4" (163cm) | 0-0-0 | ||||||
Ditlev Rossing | 6'0" (183cm) | 0-0-0 | ||||||
Dovydas Stumbras | N/A | Lightweight | Am 2-0-0 | |||||
Ehsan Samadi | N/A | Bantamweight | Am 1-0-0 | |||||
Elias Idrissi | N/A | 0-0-0 | ||||||
Elias Thorup | N/A | Lightweight | Am 0-1-0 | |||||
Elin Mathiasen | N/A | Bantamweight | Am 0-1-0 | |||||
Elton Bytyqi | N/A | Welterweight | Am 0-1-0 | |||||
Emil Wulff | N/A | Welterweight | Am 0-1-0 | |||||
Emil Lindebjerg Kot | N/A | 0-0-0 | ||||||
Emil Shahriari | N/A | Bantamweight | Am 3-2-0 | |||||
Emma Kirstein Jensen | N/A | 0-0-0 | ||||||
Enayat Roshan | N/A | Welterweight | Am 1-1-0 | |||||
Enea Sopa | N/A | Welterweight | Am 0-1-0 | |||||
Enock Poulsen | 5'9" (177cm) | 0-0-0 | ||||||
Erhan Okuroglu | N/A | Middleweight | 2-2-0 | |||||
Esben Lychau | N/A | Middleweight | Am 3-4-0 | |||||
Fayes Ghanoum | N/A | Welterweight | Am 0-1-0 | |||||
Fie Manley | N/A | Featherweight | 0-0-0 | |||||
Flo Lilala | N/A | Featherweight | Am 0-1-0 | |||||
Fouad Sandbeck | N/A | Bantamweight | Am 3-0-0 | |||||
Francis Fordjour | N/A | 0-0-0 | ||||||
Frederik Lundgaard Jensen | 5'11" (180cm) | 0-0-0 | ||||||
Frederik Pedersen | N/A | Welterweight | 0-0-0 | |||||
Frederik Hede Jensen | N/A | 0-0-0 | ||||||
Frederik Skov Strauss | N/A | Bantamweight | 5-2-0 | |||||
Frederik Badenski | N/A | 0-0-0 | ||||||
Fredrik Schrøen | N/A | Lightweight | Am 0-1-0 | |||||
Fróði Vitalis Hansen | 5'11" (180cm) | Middleweight | 10-11-0 | |||||
Gabriel Cruz | N/A | 1-2-0 | ||||||
Glenn Aannundsen | N/A | Featherweight | 1-2-0 | |||||
Grzegorz Iwaniuk | N/A | Welterweight | 0-1-0 | |||||
Gustav Thorsen | N/A | 0-0-0 | ||||||
Gutte Loejborg | 6'4" (193cm) | Heavyweight | 0-0-0 | |||||
Haci Samed Günes | N/A | Lightweight | Am 0-0-1 | |||||
Halvor Holthe | N/A | Lightweight | Am 2-1-0 | |||||
Hamuza Bukenya | N/A | Middleweight | Am 2-2-0 | |||||
Hamza Hussein | N/A | 0-0-0 | ||||||
Hamza Ghelem | N/A | Welterweight | 0-0-0 | |||||
Hani Wahab | N/A | Welterweight | Am 0-1-0 | |||||
Harald Morch | N/A | Lightweight | Am 1-0-0 | |||||
Harmen Lemmens | N/A | Welterweight | Am 1-0-0 | |||||
Hassan Torabi | N/A | Heavyweight | 3-1-0 | |||||
Hawrae Ketabi | N/A | Am 0-1-0 | ||||||
Hendrik Nygaard | N/A | 0-0-0 | ||||||
Henning Andersen | N/A | Middleweight | Am 0-1-0 | |||||
Henrik Olsen | N/A | Am 0-1-0 | ||||||
Heva Sharif | N/A | 0-0-0 | ||||||
Hrvoje Vitkovic | N/A | Lightweight | Am 1-0-0 | |||||
Hussain Bashir | N/A | 0-0-0 | ||||||
Jabar Shirani | N/A | Am 0-2-0 | ||||||
Jacob Porsgaard | 5'11" (181cm) | 0-0-0 | ||||||
Jacob Bank | N/A | 0-0-0 | ||||||
Jakob Dyrup | N/A | Heavyweight | Am 0-1-0 | |||||
Jakob Kall | N/A | Featherweight | Am 1-1-0 | |||||
Jakob Siris | N/A | Welterweight | 0-0-0 | |||||
Jannik Junker | N/A | Lightweight | Am 0-1-0 | |||||
Janus Olsen | N/A | Welterweight | 2-1-0 | |||||
Jarl Krogh-Lund | N/A | Am 0-1-0 | ||||||
Jason Forssell | N/A | Middleweight | 0-4-0 | |||||
Jeff Solan | N/A | Lightweight | 0-1-0 | |||||
Jens Dahlgaard | N/A | Middleweight | Am 1-0-0 | |||||
Jens Hauggaard | N/A | Featherweight | Am 0-1-0 | |||||
Jens Jakobsen | N/A | 0-0-0 | ||||||
Jeppe Kragh Hansen | N/A | Welterweight | Am 1-0-0 | |||||
Jeppe Moeller | N/A | 0-0-0 | ||||||
Jeppe Henriksen | N/A | Bantamweight | Am 0-1-0 | |||||
Jeppe Morell | N/A | 0-0-0 | ||||||
Jeppe Fausing | N/A | 0-2-0 | ||||||
Jesper Bager | N/A | Light Heavyweight | 0-0-0 | |||||
Jesper Gotler | N/A | Am 0-1-0 | ||||||
Jiri Visinger | N/A | Lightweight | 0-0-0 | |||||
Joachim Christensen | 6'3" (191cm) | Light Heavyweight | 15-9-0 | |||||
Joakim Civoknaj | N/A | 0-0-0 | ||||||
Joakim "Sonic" Jankovic | 5'9" (175cm) | Welterweight | 2-2-0 | |||||
Johan Bech | N/A | Featherweight | 0-1-0 | |||||
Johan Dirksen | N/A | Light Heavyweight | Am 0-1-0 | |||||
Johannes Ravn Jeppesen | N/A | Am 0-1-0 | ||||||
Johannes Jeppesen | N/A | Lightweight | Am 1-1-0 | |||||
Jon "Lillebjørn" Stadil Palm | N/A | Welterweight | Am 5-0-0 | |||||
Jon Östergaard | 5'4" (163cm) | Bantamweight | Am 2-0-0 | |||||
Jonas "Shark" Mågård | 5'8" (173cm) | Bantamweight | 16-6-0 | |||||
Jonas Billeschou | N/A | Featherweight | Am 0-1-0 | |||||
Jonas "Duracell" Troest | 5'7" (170cm) | Featherweight | 2-3-0 | |||||
Jonas Bie | N/A | Welterweight | Am 1-0-0 | |||||
Jonas Courdt Nielsen | N/A | Featherweight | 3-0-0 | |||||
Jonas Skov | N/A | Lightweight | Am 0-1-0 | |||||
Jonas Schmidt Christensen | N/A | Welterweight | Am 0-2-0 | |||||
Jonas Ericsson | N/A | 2-2-0 | ||||||
Jonas Bech Christensen | N/A | Welterweight | Am 0-1-0 | |||||
Josef Chheiber | N/A | Featherweight | Am 0-1-0 | |||||
Joshua Manczak | N/A | 0-0-0 | ||||||
Julian "Sebolai" Bengsten | 5'9" (175cm) | Flyweight | 0-1-0 | |||||
Kasper Bertelsen | N/A | 0-0-0 | ||||||
Kasper Kofoed | N/A | Welterweight | 1-0-0 | |||||
Kasper Hansen | N/A | Heavyweight | Am 2-1-0 | |||||
Kem Ljungquist | 6'6" (199cm) | 0-0-0 | ||||||
Kenneth Bengsten | N/A | Bantamweight | Am 0-1-0 | |||||
Kenneth Rosfort-Nees | 5'8" (173cm) | 15-6-0 | ||||||
Kenneth Thorsgaard | N/A | Light Heavyweight | Am 0-1-0 | |||||
Kenneth Thorgaard Hansen | N/A | Light Heavyweight | Am 0-1-0 | |||||
Kennie Boysen | N/A | Middleweight | Am 1-0-0 | |||||
Kevin Jensen | N/A | Welterweight | Am 0-1-0 | |||||
Kevin Seneca Persson | 6'1" (185cm) | Lightweight | Am 0-1-0 | |||||
Khybar Akbari | N/A | 0-0-0 | ||||||
Kian Vato | N/A | Lightweight | Am 1-0-0 | |||||
Kian Boysen | N/A | Lightweight | Am 1-0-0 | |||||
Killian Hoogendoorn | N/A | Lightweight | Am 0-1-0 | |||||
Kim Phan | N/A | Welterweight | Am 1-0-0 | |||||
Kim Larsen | N/A | Middleweight | Am 0-1-0 | |||||
Kim Poulsen | 5'9" (177cm) | 0-0-0 | ||||||
Kim "Hardcore" Hovgaard | 5'9" (175cm) | 8-2-1 | ||||||
Kim Jensen | N/A | Welterweight | 0-0-0 | |||||
Koosha Yousefi | N/A | Am 1-0-0 | ||||||
Kristian Hacklou | N/A | 3-4-1 | ||||||
Kristian Malm | N/A | Heavyweight | Am 1-1-0 | |||||
Kristian Hansen | N/A | Bantamweight | 3-1-0 | |||||
Kristoffer Vorm | N/A | Welterweight | Am 1-0-0 | |||||
Lars "Bad Boy" Besand | 5'8" (173cm) | 16-9-1 | ||||||
Lars Jakobsen | N/A | Lightweight | Am 1-1-0 | |||||
Lars Papis | N/A | Light Heavyweight | Am 1-0-0 | |||||
Lasse Vinkler | N/A | Welterweight | Am 1-0-0 | |||||
Lasse Hansen | N/A | Featherweight | Am 0-1-1 | |||||
"The Muay Thai Warrior" Leroy Beck | N/A | Lightweight | 0-0-0 | |||||
Louis "Spartacus" Glismann | 5'11" (180cm) | Welterweight | 12-3-0 | |||||
Lucas Jest | N/A | Welterweight | Am 0-1-0 | |||||
Lucas Quilodran | N/A | Welterweight | Am 0-2-0 | |||||
Mack Promanee | 5'5" (165cm) | Bantamweight | 6-4-0 | |||||
Mads Hansen | N/A | Lightweight | Am 0-1-0 | |||||
Mads Rasmussen | N/A | Middleweight | Am 0-1-0 | |||||
Mads Burnell | 5'8" (173cm) | Lightweight | 18-6-0 | |||||
Mads Kristensen | N/A | 0-0-0 | ||||||
Mads Fabricius Bjørn | N/A | Featherweight | 0-0-0 | |||||
Mads Lund Pedersen | N/A | Light Heavyweight | Am 0-1-0 | |||||
Magnus Buch Juhl | N/A | Lightweight | 0-0-0 | |||||
Mahdi Jallaw | N/A | 0-0-0 | ||||||
Maher Obayd | N/A | Lightweight | Am 0-1-0 | |||||
Majed Altaaen | N/A | Featherweight | Am 2-0-0 | |||||
Malte Selander | N/A | Am 1-0-0 | ||||||
Malte Theibel | N/A | Featherweight | Am 0-1-0 | |||||
Marcel Hooge | N/A | Heavyweight | 0-1-0 | |||||
Marco Birch | N/A | Lightweight | 1-3-0 | |||||
Marcus Stokholm Kristensen | N/A | Am 0-1-0 | ||||||
Marcus Rasmussen | N/A | Lightweight | Am 4-0-0 | |||||
Marcus Pedersen | N/A | Featherweight | Am 0-1-0 | |||||
Maria Hougaard Djursaa | 5'7" (171cm) | Featherweight | 5-7-0 | |||||
Mark Ryborg | 6'0" (182cm) | Heavyweight | 0-0-0 | |||||
Mark "The Olympian" Madsen | 5'8" (173cm) | Lightweight | 12-2-0 | |||||
Mark "Tito" Damstedt | N/A | Middleweight | Am 5-2-0 | |||||
Martin Rasmussen | N/A | Welterweight | Am 1-0-0 | |||||
Martin Johansen | N/A | Welterweight | Am 0-2-0 | |||||
Martin "Hitman" Kampmann | 6'0" (183cm) | Welterweight | 21-7-0 | |||||
Martin Tondryk | 5'11" (180cm) | 8-5-0 | ||||||
Martin Etlar | N/A | Welterweight | Am 0-1-0 | |||||
Martin Yasin | N/A | Lightweight | Am 0-2-0 | |||||
Martin Aagaard | N/A | Middleweight | 0-1-0 | |||||
Martin Hansen | N/A | Lightweight | Am 0-1-0 | |||||
Mathias Gaardbo | N/A | Welterweight | Am 0-1-0 | |||||
Mathias Hansen | N/A | Light Heavyweight | 0-0-0 | |||||
Mathias Appelgren | N/A | Welterweight | Am 0-1-0 | |||||
Mathias Jorgensen | N/A | Bantamweight | Am 0-2-0 | |||||
Mathias "Hitman" Hansen | 6'4" (192cm) | 0-0-0 | ||||||
Mathias Østergaard | N/A | Welterweight | Am 1-0-0 | |||||
Mathias Stielund | N/A | Lightweight | Am 0-1-0 | |||||
Mathias "The Anger" Smestad | N/A | Bantamweight | Am 0-1-0 | |||||
Mathilde Tegllund | 5'7" (170cm) | Bantamweight | Am 2-0-0 | |||||
Matthias Lodahl | 5'10" (178cm) | Featherweight | 6-1-0, 1 NC | |||||
Melanie Hansen | N/A | Strawweight | Am 1-0-0 | |||||
Melissa Mortensen | 5'6" (168cm) | 0-0-0 | ||||||
Michael "De La Rosa" Nielsen | 5'5" (165cm) | 0-0-0 | ||||||
Michael Bender | N/A | 3-1-0 | ||||||
Michael Larsen | N/A | Middleweight | 0-2-0 | |||||
Michael Mikkelsen | N/A | 1-1-0 | ||||||
Mickey Johansen | N/A | Welterweight | 0-0-0 | |||||
Micki Nielson | 6'3" (191cm) | 0-0-0 | ||||||
Miguel Garcia | N/A | Middleweight | Am 1-2-0 | |||||
Mikey Ølholm | N/A | Welterweight | Am 0-1-0 | |||||
Mikkel Vestergaard Laursen | N/A | Middleweight | 0-1-0 | |||||
Mikkel Thuesen | N/A | Bantamweight | Am 1-2-0 | |||||
Mikkel B Nielsen | N/A | Am 1-0-0 | ||||||
Mikkel Iversen | N/A | Light Heavyweight | Am 7-3-0 | |||||
Mikkel Kasper | 6'3" (191cm) | Middleweight | 3-2-0 | |||||
Mikkel Emil | N/A | Flyweight | Am 0-4-0, 1 NC | |||||
Mikkel "Pjatrov" Nielsen | N/A | 0-0-0 | ||||||
Mikkel Gribsholt | N/A | 0-0-0 | ||||||
Mikkel Guldbaek | 6'1" (185cm) | Light Heavyweight | 16-3-2 | |||||
Mikkel Thomsen | N/A | Am 0-1-0 | ||||||
Mikkel Hennings | N/A | Welterweight | 3-0-0 | |||||
Mikkel Mikkelson | N/A | Middleweight | Am 0-1-0 | |||||
Mikkel Parlo | 5'9" (175cm) | Middleweight | 13-3-0 | |||||
Mikkel "Viking Warrior" Kessler | 6'1" (185cm) | 0-0-0 | ||||||
Milan Bodhi Silva Mørck | 5'9" (175cm) | Lightweight | 0-4-0 | |||||
Mirza Begovic | N/A | Welterweight | Am 0-1-0 | |||||
Mohamad Aljayyal | N/A | Featherweight | Am 2-0-0 | |||||
Mohammed "The Desert Storm" El Mir | 5'8" (173cm) | Lightweight | 0-1-0 | |||||
Mohannad Al-aad | N/A | Middleweight | Am 0-1-0 | |||||
Morten Djursaa | 5'11" (181cm) | Welterweight | 14-6-0 | |||||
Morten Aune | N/A | Middleweight | Am 0-1-0 | |||||
Morten Givskov | N/A | 0-0-0 | ||||||
Morten Hedesgaard | N/A | Lightweight | Am 1-1-0 | |||||
Moshfegh Faramarz | N/A | Lightweight | Am 0-2-0 | |||||
Muddi A Halim | N/A | Lightweight | 0-0-0 | |||||
Mulenga Chanda | 6'0" (183cm) | Welterweight | 3-3-0 | |||||
Murtaza Rezai | N/A | Featherweight | Am 0-1-0 | |||||
Musjtaba Mahdi | N/A | Bantamweight | Am 0-1-0 | |||||
Nanna Kejlberg | N/A | Flyweight | 0-0-0 | |||||
Nashwan Aziz | N/A | Bantamweight | Am 2-9-1 | |||||
Nasih El Arja | N/A | Heavyweight | 1-1-0 | |||||
Nesar Kunduzi | N/A | 0-0-0 | ||||||
Nick Eliasen | N/A | Heavyweight | Am 1-0-0 | |||||
Nick Silword | N/A | Featherweight | Am 0-1-0 | |||||
Nick Håkansson | N/A | 0-0-0 | ||||||
Nick "True Dane" Barnø | 6'6" (198cm) | Heavyweight | 8-2-0 | |||||
Nick Hakonsen | N/A | 0-0-0 | ||||||
Nickie Lynderup | N/A | Am 1-0-0 | ||||||
Nicky Strøander Marcussen | N/A | Light Heavyweight | Am 0-1-0 | |||||
Nicky Rietz | N/A | Light Heavyweight | Am 0-1-0 | |||||
Niclas Boye Bosse | N/A | Heavyweight | Am 0-1-0 | |||||
Niclas "The Destroyer" Larsen | 6'0" (183cm) | Lightweight | 0-0-0 | |||||
Nicoklai Larsen | N/A | Featherweight | Am 0-1-0 | |||||
Nicola Gozzi | N/A | 0-2-0 | ||||||
Nicolai Wie | N/A | Bantamweight | Am 0-1-0 | |||||
Nicolai Krogsgård | N/A | Middleweight | Am 1-0-0 | |||||
Nicolai Lundgren Johansen | N/A | Welterweight | Am 0-1-0 | |||||
Nicolai Ditlev Christensen | N/A | Welterweight | Am 0-1-0 | |||||
Nicolaj Rhod | N/A | 0-0-1 | ||||||
Nicolaj Schroder | N/A | Bantamweight | Am 1-1-0 | |||||
Nicolaj Hempel | N/A | Middleweight | Am 0-2-1 | |||||
Nicolas "Danish Dynamite" Dalby | 5'11" (180cm) | Welterweight | 23-4-1, 2 NC | |||||
Nicole Sydboge | 5'6" (168cm) | 0-1-0 | ||||||
Niels Buch | N/A | Light Heavyweight | Am 1-0-0 | |||||
Nikki Moeller Nielsen | N/A | 0-0-0 | ||||||
Niklas Thode | N/A | Middleweight | Am 1-0-0 | |||||
Niklas Pedersen | 6'1" (186cm) | 0-0-0 | ||||||
Nikolai Terteryan | 6'0" (183cm) | 0-0-0 | ||||||
Nikolai Badenski | N/A | Middleweight | Am 0-1-0 | |||||
Nikolai Kolev | N/A | Am 0-1-0 | ||||||
Nikolaj Thyge | N/A | Featherweight | 0-1-0 | |||||
Nikolaj Lundgren Johansen | N/A | Lightweight | Am 0-1-0 | |||||
Noah Emde | N/A | Welterweight | Am 1-0-0 | |||||
Noah Johnson | N/A | Featherweight | Am 0-1-0 | |||||
Noah Gregersen | N/A | Welterweight | Am 1-1-0 | |||||
Ole Thorson | 5'10" (178cm) | Welterweight | Am 0-1-0 | |||||
Oleksander Humen | N/A | Am 1-1-0 | ||||||
Oliver Hempel | N/A | Welterweight | Am 1-0-0 | |||||
Oliver Vorm | N/A | Lightweight | 1-1-0 | |||||
Oliver Meng | 5'11" (180cm) | 0-0-0 | ||||||
Oliver Murad | N/A | Middleweight | Am 2-1-0 | |||||
Oliver Mollenberg | N/A | 0-0-0 | ||||||
Oliver "Great Dane" Zaren | 6'1" (187cm) | 0-0-0 | ||||||
Oliver Petersen | N/A | Featherweight | Am 0-3-0 | |||||
Ollie Oliver | N/A | Middleweight | Am 1-0-0 | |||||
Omar Nehad | N/A | Lightweight | Am 1-1-0 | |||||
Omer Kavakli | N/A | Featherweight | Am 1-3-0 | |||||
Osama Samsam | N/A | Am 1-0-0 | ||||||
Oskar Vind | 6'1" (186cm) | Welterweight | Am 0-3-0 | |||||
Patrick Sandager | N/A | Middleweight | Am 1-0-0 | |||||
Patrick Nielsen | 6'0" (183cm) | Lightweight | 0-1-0 | |||||
Patrick Christensen | N/A | Middleweight | Am 2-1-0, 1 NC | |||||
Patrick Hajruli | N/A | Featherweight | Am 0-1-0 | |||||
Patrick Vinggard | N/A | Welterweight | Am 1-1-0 | |||||
Patryk Strzelczyk | N/A | 0-0-0 | ||||||
Payman Akbari | N/A | 0-0-0 | ||||||
Peter Yndal | N/A | Featherweight | 0-0-0 | |||||
Peter Kirkegaard | N/A | 5-5-0, 1 NC | ||||||
Peter Vensen | N/A | Light Heavyweight | 0-0-0 | |||||
Peter Ulhanen | N/A | Am 0-1-0 | ||||||
Philip Fortuna | N/A | 2-1-0 | ||||||
Philip Andreasen | N/A | Welterweight | Am 2-0-0 | |||||
Philip Andersen | N/A | Am 0-1-0 | ||||||
Prince Avenu | N/A | Featherweight | 1-0-0 | |||||
Puriya Haidari | 5'10" (179cm) | 0-0-0 | ||||||
Ramazan Mergen | N/A | Bantamweight | Am 0-1-0 | |||||
Ramez Hoteit | N/A | Welterweight | Am 0-1-0 | |||||
Rasmus Zoeylner | N/A | Welterweight | 0-0-0 | |||||
Rasmus Brøndsel | N/A | Middleweight | Am 3-0-0 | |||||
Rasmus Bendtsen | N/A | 5-5-0 | ||||||
Rasmus Hansen | N/A | Heavyweight | Am 0-1-0 | |||||
Rasmus "SUPERNOVA" Elehrs | N/A | Welterweight | 0-4-0 | |||||
Rasmus V Pallesen | N/A | Am 0-1-0 | ||||||
Rene Martin | N/A | Am 0-1-0 | ||||||
Rene Vallentin | N/A | Heavyweight | 0-0-0 | |||||
Rhassan Muhared | 5'8" (173cm) | Featherweight | 2-6-0 | |||||
Rick Gangia | 6'0" (182cm) | Lightweight | 6-5-0 | |||||
Ricki Forssell | N/A | Welterweight | 0-1-0 | |||||
Ricki Forrsell | N/A | Welterweight | Am 1-0-0 | |||||
Ricky Bøklund | N/A | Lightweight | Am 1-0-0 | |||||
Ricky Bäcklund | N/A | Welterweight | Am 0-2-0 | |||||
Rico Birch | N/A | Lightweight | Am 1-0-0 | |||||
Rida Jawad | N/A | Featherweight | Am 3-0-0 | |||||
Rima Allman | N/A | 0-0-0 | ||||||
Robert "Bodysnatcher" Larsen | 5'11" (182cm) | 0-0-0 | ||||||
Robin Iversen | N/A | Featherweight | Am 0-1-0 | |||||
Roger "El Luchador" Huerta | N/A | Bantamweight | 2-0-0 | |||||
Romar Gabagat | N/A | 0-0-0 | ||||||
Ronni "Pindben" Neegaard | N/A | Featherweight | 0-0-0 | |||||
Rune Østergaard | N/A | Light Heavyweight | Am 0-1-0 | |||||
Rune Bjerregaard Petersen | N/A | Bantamweight | 3-1-0 | |||||
Ryan "The Phenomenal One" Bagherpour | N/A | Lightweight | Am 1-1-0 | |||||
Said Selim Mutaev | N/A | Lightweight | 1-1-0 | |||||
Saleh Alkelani | N/A | Lightweight | Am 0-1-0 | |||||
Sammy Stiti | 6'0" (183cm) | Featherweight | Am 0-1-0 | |||||
San Karem | N/A | Middleweight | Am 3-0-0 | |||||
Sanel Kahrimanovic | N/A | Middleweight | Am 1-0-0 | |||||
Sarah Langwagen | N/A | Flyweight | 0-0-0 | |||||
Sarah Jamilia | 5'10" (178cm) | Bantamweight | Am 3-0-0 | |||||
Sarah Mahfoud | 5'4" (163cm) | 0-0-0 | ||||||
Sayed Dawood Hashimi | N/A | Lightweight | Am 1-1-0 | |||||
Sayed Davoud | N/A | Featherweight | Am 1-0-0 | |||||
Sean Krogen | N/A | Middleweight | Am 1-0-0 |